Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΣΠΡΑΔΑΚΙΑ ΣΤΟ............


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.......ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ............ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ..........ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ??????ΤΟ (ΠΙΠΙ) ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ......ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΠΡΑΔΑΚΙΑ....ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ????ΤΙ ΕΙΝΑΙ?????ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα βρε συ πρέπει να είναι υγρά...καταλαβες...δηλ οταν ερεθιζομαστε δε βγαζουμε υγρα?? Άμα είναι πολυκαιρισμένα, έχουν κάτι άσπρα, στο σημείο της κλειτορίδας.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΛΑΣ ΕΕΕ?????ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ?????ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΟΜΩΣ????ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΩΡΑ.....ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΑΣΠΡΑΔΑΚΙΑ......ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ....ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που λεει η Alexita ειναι..συμβαινει επισης αν δεν σκουπιζομαστε καλα, αν εχουμε καποιες μερες να κανουμε μπανιο, καμια φορα ειναι και μικρα υπολοιματα απο το χαρτι υγειας που μαζευοντε.Απλα εκεινη η περιοχη θελει σχολαστικο καθαρισμο την ωρα τους ντουζ γιατι μαζευοντε ευκολα μικροβια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια Ελενα με το καλο να γεννησεις! Οσο για τα ασπρακια, στην εγκυμοσυνη συχνα εχουμε αυξημενα υγρα, αλλα εγω θα ρωτουσα το γιατρο μου καλου κακου, ειδικα αν συνοδευονται και απο αλλα συμπτωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσε και εγώ το ίδιο παθαίνω ......... Είναι που έχουμε πολλά υγρά ..... :D Να προσπαθείς να κάνεις πλύσεις τοπικά όσο πιο συχνά μπορείς και όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...