Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλη ανάγκη για εργασία!


annoula1987

Recommended Posts

Χαιρετώ όλα τα μέλη του φόρουμ.Έχω μεγάλη ανάγκη να με βοηθήσετε!!

Είμαι 24 ετών μανούλα ενός αγοριού 11 μηνών και μένω Δυτική Αττική.Σπούδασα βρεφονηπιοκόμος και έχω δουλέψει σε παιδικό σταθμό στην Θεσσαλονίκη,καθώς και σε παιδοτόπους και σε σπίτια!Αγαπώ τα παιδιά και τα πάω καλά μαζί τους!Έχω δουλέψει επίσης σε φούρνο μέσα στο εργαστήριο (άνοιγμα φύλλων,πλάσιμο ψωμιών,πιτοειδών κτλ.),και σε μπουγάτσα-καφέ.Ο άντρας μου είναι 30 ετών πολύ ευγενικός και συμπαθητικός,έχει δουλέψει ως φύλακας (security),σε καφετέρια και κατέχει πολύ τις δημόσιες σχέσεις,έχει και μεταφορικό μέσο.Μας έτυχαν κάποιες αναποδιές και ο άντρας μου έμεινε χωρίς δουλειά,ο πεθερός μου έκλεισε το μαγαζί λόγω κρίσης και οι γονείς μου δεν είναι σε σημείο να βοηθήσουν,δουλεύει μόνο η μαμά και έχουν ενοίκιο και 3 δάνεια να πληρώσουν και έτσι είναι τεράστια ανάγκη να δουλέψουμε...έστω ο ένας από μας!!Αν ακούσετε κάτι για δουλίτσα που θα μπορούσαμε να κάνουμε και οι δύο ή έστω ένας από μας...Το πρόβλημα είναι ότι εγώ μπορώ να λείψω από το σπίτι μόνο 4ωρο λόγω του ότι ο μικρός θηλάζει αλλά θα μπορούσα να δέχομαι παιδάκια στο σπίτι μου ή να πηγαίνω κάπου κοντά αλλά με τον μικρό μαζί.Σας παρακαλώ αν ξέρετε κάτι,θα σας ήμουν ευγνώμων να μας βοηθούσατε..Ακόμα και 100 ευρώ το μήνα να βγάζουμε,είναι πολύ σημαντικά για μας...Ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να βρεθει πολυ συντομα κατι κ για τους δυο σας.. ειναι πολυ δυσκολη περιοδος, κ εμενα ο αντρας μου ειναι μηνες ανεργος.. καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι δύσκολα τα πράγματα για όλους...για άλλους λιγότερο,για άλλους περισσότερο...Δεν με νοιάζει να μην έχω να φάω...απλά δεν αντέχω το γεγονός να φτάνουμε σε σημείο να στερείται το μικράκι μου κάποια σημαντικά πράγματα...Ευχαριστώ κορίτσια!!Κουράγιο σε όλους μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να βρεθεί κάτι καρδούλα μου!!!!!!!!!

Στο εύχομαι ειλικρινά!!!!!!

Ρώτα παντού!!!!!!! Πάρε εφημερίδες μίλα σε γνωστούς...... δε μπορεί!!!!!!!

Είσαστε και οι 2 πολύ καλά παιδιά και το αξίζετε!!!!!!!!!

Φίλησέ μου τον Άκη σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να βρείτε κάτι πολύ γρήγορα κοριτσάκι μου!!!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα......κι ο δικός μου άντρας είναι πλέον άνεργος και ψάχνουμε.........ο Θεός βοηθός!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα μέλη του φόρουμ.Έχω μεγάλη ανάγκη να με βοηθήσετε!!

Είμαι 24 ετών μανούλα ενός αγοριού 11 μηνών και μένω Δυτική Αττική.Σπούδασα βρεφονηπιοκόμος και έχω δουλέψει σε παιδικό σταθμό στην Θεσσαλονίκη,καθώς και σε παιδοτόπους και σε σπίτια!Αγαπώ τα παιδιά και τα πάω καλά μαζί τους!Έχω δουλέψει επίσης σε φούρνο μέσα στο εργαστήριο (άνοιγμα φύλλων,πλάσιμο ψωμιών,πιτοειδών κτλ.),και σε μπουγάτσα-καφέ.Ο άντρας μου είναι 30 ετών πολύ ευγενικός και συμπαθητικός,έχει δουλέψει ως φύλακας (security),σε καφετέρια και κατέχει πολύ τις δημόσιες σχέσεις,έχει και μεταφορικό μέσο.Μας έτυχαν κάποιες αναποδιές και ο άντρας μου έμεινε χωρίς δουλειά,ο πεθερός μου έκλεισε το μαγαζί λόγω κρίσης και οι γονείς μου δεν είναι σε σημείο να βοηθήσουν,δουλεύει μόνο η μαμά και έχουν ενοίκιο και 3 δάνεια να πληρώσουν και έτσι είναι τεράστια ανάγκη να δουλέψουμε...έστω ο ένας από μας!!Αν ακούσετε κάτι για δουλίτσα που θα μπορούσαμε να κάνουμε και οι δύο ή έστω ένας από μας...Το πρόβλημα είναι ότι εγώ μπορώ να λείψω από το σπίτι μόνο 4ωρο λόγω του ότι ο μικρός θηλάζει αλλά θα μπορούσα να δέχομαι παιδάκια στο σπίτι μου ή να πηγαίνω κάπου κοντά αλλά με τον μικρό μαζί.Σας παρακαλώ αν ξέρετε κάτι,θα σας ήμουν ευγνώμων να μας βοηθούσατε..Ακόμα και 100 ευρώ το μήνα να βγάζουμε,είναι πολύ σημαντικά για μας...Ευχαριστώ..

ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΑΤΙ?ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα ψάχνουμε Ίνα μου....κάτι μου είπε μια κοπέλα να κρατήσω τον μικρό της ένα βράδυ για να βγει με τον άντρα της,θα βρεθούμε κι αν τα βρούμε θα είναι μια αρχή...Αν κάνω έναν κύκλο γνωριμιών εδώ στην Αθήνα,θα είναι πολύ καλό!Γιατί στην Θεσσαλονίκη που ήμουν είχα 5-6 μαμάδες και κάθε Σαββατοκύριακο όλο και κάπου πήγαινα αλλά εδώ δεν έχω γνωστές μαμάδες...Για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...