Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ???ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΑΛΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.......ΕΕΕΕΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεις να τις κανεις οποτε νιωθεις εσυ καλα!Εγω τις εκανα στον εβδομο μαζι με το δωματιο της.Αγορασα οσα χρειαζομουν και για την κλινικη.Σιγουρα δεν ηθελα να εχω δουλειες τον τελευταιο μηνα, ασε που ειχα μονιμα την βαλιτσα στο αυτοκινητο.Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω υπηρξα μια τρελη τρελη φρεσκομανουλα και στον 4ο αγορασα ολο το δωματιακι της!!!επισης μεχρι τον 7ο ειχα παρει ολη την προικα της!!

Κανε οπως εσυ αγαπας!γιατι να μην το ευχαριστηθεις???απολαυσε το!!!παρε απο τωρα οτι θελεις ,οτι σε κανει να νιωσεις ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,είμαι φρέσκια στην παρέα σας και δεν ξέρετε πόσο πολύ χαίρομαι,πρειμένω την μπεμπούλα,μόνο που το λέω βουρκώνω,είμαι 16 εβδομάδων.Κατά τη γνώμη μου καλύτερα να ψωνίζεις τα πράγματα λιγάκι νωρίτερα που δεν έχεις βαρύνει και έχεις πιο πολύ όρεξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...