Μετάβαση σε περιεχόμενο

ευτυχισμενη χρονια


mamana

Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
    • @nanouko κορίτσι μου να σε ρωτήσω όταν έχεις ανεβασμένο ζαχαρο το καταλαβαίνεις ; Νιώθεις κάτι ; 
    • Ναι σίγουρα αν σε βοηθάει να επισκεφτείς την ψυχολόγο σου ..μας πέφτουν πολλά μαζεμένα στην εγκυμοσύνη μωρέ αλλά μόλις πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας να δεις μετά θα τα ξεχάσεις όλα 😊 θα έχουν μικρή σημασία και θα δεις με τον καιρό σιγά σιγά χωρις πίεση και άγχος θα μπουν όλα σε μια σειρά  ναι να πάρεις και στο Έλενα να ρωτήσεις κορίτσι μου σίγουρα θα βρεθεί κάποιος γιατρός κατάλληλος  Η καισαρική είναι πάντα μια εσχάτη λύση πιστεύω πως αν είναι όλα καλά δεν θα σου κάνουν και κουβέντα για καισαρική 🤷‍♀️
    • Με 2 μίλησα ήδη απο το Αλεξάνδρα. Τώρα θα ψάξω και στο Έλενα. Δε με ενοχλεί, χαίρομαι που είναι ειλικρινείς και δεν αποφασίζουν τελευταία στιγμή να με πάνε για καισαρική λόγω διακοπών όπως έκαναν στη μαμά του ανηψιού μου! Δε με ενοχλούν οι αλλαγές... Τα κιλά σαν αριθμός με φοβίζουν και μόνο. Όταν έχεις περάσει κάτι τέτοιο είναι καθαρά θέμα μυαλού! Αυτό πρέπει να δαμάσω! Θα μιλήσω και με την ψυχολόγο μου και θα δώ πως θα τ' αντιμετωπίσω πάλι!
    • Χαχαχαχα εγω είχα μεγάλη θηλή έτσι και αλλιώς από πριν απλά τώρα έχει βγει και ρόγα έξω από τον θηλασμό εε αυτήν δεν ξανά μπήκε μέσα 😂 κανονικη αγελάδα όμως  ααα δεν ξέρω ασκήσεις εγω για το στήθος δεν έκανα αλλά ούτε χρόνο είχα για τέτοια ούτε κουράγιο 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...