Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΑΝΟΡΕΞΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ.

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΑΜΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΥΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΟΥΤΕ ΣΟΥΠΑ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΑ. ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΠΙΝΟΥΜΕ.

ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ. ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΡΩΤΕ?

ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΛΙΓΟ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ. ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ.

ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!!!Ένα θα σου πω...σχεδόν 7 μηνών βγάλαμε το πρώτο μας δοντάκι,τώρα είμαστε σχεδόν 11 και έχουμε 8 δόντια και άλλα 3 έτοιμα να σκάσουν!Από 7 μηνών έχει να φάει μια καλή ποσότητα φαγητού!Μόνο 2-3 φορές έφαγε από τότε ικανοποιητική ποσότητα!! :shock::shock::shock: Άρχισε να περπατάει κιόλας και έχει χάσει λίγο από το μάγουλο αλλά δεν μπορώ να κάνω και πολλά....Υπομονή,μην την πιέζεις σε καμιά περίπτωση!!Πιστεύω θα στρώσει κάποια στιγμή!Εγώ του δίνω ψωμάκι που τρώει με όρεξη,σπανακόριζο που του αρέσει (μην φανταστείς...10-15 κουταλιές να φάει).Δοκίμασε να της δώσεις κομματάκια μπανάνας,βραστής πατάτας μήπως και τα φάει έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...