Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKET


VASSILIKIEVANG

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, μανούλες και μη!

Είμαι νέο μέλος στην παρέα. Είμαι νέα μαμά με ένα μωρό 9 μηνών, απο το οποίο κάθε μέρα τρελαίνομαι και περισσότερο.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι. Εργάζομαι σε μια εταιρεία με προιόντα για μωρά(μωρομάντηλα και ειδικές μπατονέτες) και προιόντα για τη γυναικεία περιποίση (δίσκους ντεμακιγιάζ, μαντήλια ντεμακιγιάζ, βαμβάκι κτλ). Πουλάμε τα προιόντα μας σε super market και έχω αναλάβει το εξής θέμα. Να βρω ιδέες ώστε να προωθήσουμε τα προιόντα μας μέσα στα super markets με τον καλύτερο τρόπο.

Τι θα σας τραβούσς την προσοχή σε ενα super market ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ για να αγοράσετε ένα προιόν.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπωσδηποτε δωρεαν δειγματα. προσφορες τυπου 1+1 δωρο. μεγαλες αφισες που τραβανε το βλεμμα. κ οσο γινεται πιο κοντα στα ταμεια που περιμενεις κ χαζευεις γυρω γυρω!!

ενα σταντ με μια κοπελα με στολη στα χρωματα των προιοντων με ενα καλαθι με δωρεαν δειγματα κ κοσμο γυρω γυρω παντα τραβαει τα βλεμματα...

τι κερδιζω?? :D

καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Θα εντυνα μια κοπελα MINI ή κάποιον ήρωα παιδικό και θα μοίραζε δειγματακια και εκπτωτικα κουπόνια για απευθείας αγορα με εκπτωση απο το ραφι. Σιγουρα τα παιδακια θα ξετρελαθούν και θα τρα΄βούν την μαμα προς το ραφι αλλα και οι νεες μαμαδες αρεσκόμαστε σε τέτοιες εικόνες.

Καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσφορά Εργασίας

Για όλες τις μανούλες που θέλουν να αυξήσουν το εισόδημά τους ελάτε στην Avon.

Δουλεύετε από την άνεση του σπιτιού σας

Έχετε ποσοστά κέρδους εώς και 44%

Προοπτικές εξέλιξης, σεμινάρια.

Χωρίς δέσμευση και οικονομική επιβάρυνση. Χωρίς απόθεμα προϊόντων!

Με κάθε νέα εγγραφή Αντιπροσώπου σας περιμένει ένα δώρο και συνεχής εκπαίδευση.

Θα χαρώ να σας δείξω όλα τα μυστικά για να βγάλετε εύκολα χρήματα!!!Θα είμαι δίπλα σας σε κάθε σας βήμα παρεχοντας σας βοήθεια και υποστήριξη όποτε τη χρειάζεστε

Επικοινωνήστε μαζί μου με πμ και δε θα το μετανιώσετε

Ελάτε με τους καλύτερους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...