Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υποψηφια μαμα!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις φίλες του φορουμ!

Το όνομά μου είναι Θεολογία και είμαι 40 χρονών. Έπειτα από πολλές προσπάθειες φυσικής σύλληψης (είμαι περίπου 10 χρόνια τώρα παντρεμένη), σε πρόσφατη επίσκεψή μου στο γυναικολόγο και έπειτα από σειρά εξετάσεων και των δυο μας, ενημερωθήκαμε πως η φυσική σύλληψη, αποτελεί απιαστο όνειρο στην περίπτωσή μου. Συζητώντας με τον άντρα μου αποφασίσαμε απο κοινού να επισκεφτούμε το κέντρο εξωσωματικής γονιμοποίησης "Ευγονία", καθώς μας συνέστησαν ανεπιφύλακτα τον κο. Λαϊνά, διευθυντή της κλινικής και μαιαυτήρας-γυναικολόγος, εξειδικευμένος στα ζητήματα υπογονιμότητας και υποβοηθούμενης αναπαραγωγής. Βρισκόμαι ακόμα στη φάση νέου κύκλου εξετάσεων εφόσον αυτό μας ζητήθηκε και κάποιες είχαν παραληφθεί να γίνουν.

Θα εκτιμούσα παρα πολυ, οποια απο εσας βρισκεται σε αντίστοιχη κατάσταση ή έχει ήδη προχωρήσει σε εξωσωματική να κρατήσει μια επικοινωνία μαζί μου μέσω του φόρουμ.

Δεν έχω καποια φίλη μου με παρόμοια εμπειρία και ευελπιστώ εδω να βρω μια.Τουλαχιστον ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες θεολογια

Ευχομαι να γινεις γρηγορα μανουλα.Γιατι δε πας να κανεις παρεα με τα υπολοιπα κοριτσια που κανουν εξωσωματικη.Θα σε βοηθησουν και θα σου λύσουν όλες τις απορίες

http://www.mammyland.com/forum/21/18941 ... 27#p821027

Μεσα σε αυτες τις εξετασεις που κανεις ειναι και η μαστογραφία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ευχηθω ολοψυχα καλη αρχη κ καλη επιτυχια !!!!!!!!με την πρωτη σαν εμενα!!!!!!!!! στον μαστρομηνα ειχα παει εγω. στο "εξωσοματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα"

θα βρεις κ αλλα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!!!!!!

Και ναι δεν εισαι μονη ειμαστε ΠΟΛΛΕΣ και πιστεψε με και στον κυκλο σου σιγουρα θα υπαρχει τουλαχιστον ενα ζευγαρι που εχει περασει τα ιδια, απλα για καποιους ειναι Ταμπου να το συζητανε. Και εγω μονη μου αισθανομουν και οταν αρχισα να το λεω ΞΑΦΝΙΚΑ βρεθηκαν 4-5 κοντινα μας ζευγαρια που ειπαν "ΚΑι εμεις".

Σου ευχομαι καλη επιτυχια. Οπως ηδη διαβασες υπαρχει ενα πολυ ωραιο θεμα που ειναι μαζεμενες ολες οι κοπελες της εξωσωματικης.

Με το καλο να φουσκωσει η κοιλιτσα σου. Και οταν με το καλο θα ερθει (γιατι θα ερθει) θα τα ξεχασεις ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Θεολογια,ειμαι κ'εγω μια του κλαμπ της εξωσωματικης,εχω παει σε διαφορα κεντρα κ εχω κανει προσπαθειες,αυτη την στιγμη ειμαι σε αναμονη για να κανω το τεστ να δω αν πετυχε η τελευταια

το κεντρο που πας το εχω ακουστα απο φιλη που εκανε κ πετυχε

ειναι παρα πολυ καλο με μεγαλες επιτυχιες

ευχομαι να εισαι απο τις τυχερες κ να μην ταλαιπωρηθεις κ να σου ερθει συντομα το μωρακι σου

για οτι θελησεις με χαρα να βοηθησω οπου μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Θεολογία! Καλώς ήρθες στο παρεάκι μας! Οι πιο πολλές εδώ έχουμε έχουμε αρκετες εμπειρίες στο θέμα της εξωσωματικής! Κι εγώ έχω κάνει ήδη 2 αποτυχυμένες και κάνω ένα διάλειμμα για να πάω στην 3η! Εχω ακούση πολύ καλά λόγια για τον κ. Λαινα και το κέντρο του. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Μπορείς να μας ρωτήσεις ότι θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...