Μετάβαση σε περιεχόμενο

MEDIMALL????


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα....δεν ειμαι καινουργια στο forum απλα εχω να σας γραψω καιρο γιατι ολο αυτο το διαστημα τραβολογιεμαι μαζι με τις αποτυχιες μου...3 μεχρι στιγμης αποτυχημενες εξωσωματικες και ειλικρινα δεν ξερω τι να πιστεψω και ποιον....ξερετε καποιον βασιλοπουλο ιωαννη γυναικολογο και τι σχεση εχει μ΄ενα κεντρο medimall? Μου συστησανε να παω να παρω μια 3 γνωμη και οτι ειναι πολυ καλος και δεν κοιταει το πορτοφολι οπως ολοι τους σε αυτο το θεμα....ειδικα στις μερες μας που ποναει πολυ....

ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τον ξέρω ρηνιό.... τις άλλες που τις έκανες??? έχεις βρει ποιο είναι το πρόβλημα??? κ γω σχεδόν τα ίδια με σένα....2 αποτυχημένες μέχρι στιγμής χωρίς να μου βρίσκουν κανένα πρόβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RHNIO KALHSPERA

EGW PRIN 5 MERES EKANA EMVRIOMETAFORA STO MEDIMALL

O GIATROS MOU DEN ITAN O KYRIOS POU LES ALLA TO MONO SIGOURO EINAI OTI EXO AKOUSI POLY KALA LOGIA TON GIATRO MOU TON EMPISTEVOMAI POLY TYXIANEI NA EINAI K 8EIOS MIAS FILIS MOU I OPOIA EIXE EPITYXIA ME TIN PROTI FORA STIN EKSOSOMATIKH POU EKANE K EFXOMAI TO IDIO NA SIMVEI K SE MENA TO MONO POU EXO NA SOU PO EINAI OTI OLOI TOUS EINAI APSOGI EKEI MESA OTI 8ELEIS MPORO NA SE ENHMEROSO PADOS STEILE MOU PM GIA OTI XREIASTEIS !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μινακι και εσυ εκει?

Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

RHNIO γεια σου!

Λυπαμαι πολυ για την ταλαιπωρια που εχεις περασει.

Τον γιατρο αυτο δεν το ξερω, εχω να σου πω ομως για το κεντρο Medimall, οτι εκει εκανα την πρωτη μου προσπαθεια και ηταν επιτυχης!

Και η φιλη μου που ειχε δυο αποτυχημενες εξωσωματικες αλλου, την τριτη που την εκανε εκει εμεινε εγκυος!Και ηταν και δυσκολη περιπτωση...

Βεβαια εχει να κανει και με το γαιτρο.

Οσο αφορα το κεντρο ομως , εχω να πω τα καλυτερα και το προσωπικο αψογο και πολυ φιλικο!

Καλη σου επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...