Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ?+ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου.

Ο γιατρος μου ειπε να κανω μια επαναληψη της χοριακης 2-3 μερες μετα την πρωτη χοριακη.

Περα απο το οτι στο πρωτο εργαστηριο που πηγα μου πηραν 28 ευρω!!!!!! ενω σε αλλα παιρνουν 15 ευρω, αυτο το εργαστηριο λειτουργει μονο πρωι και εγω μπορω να παω απογευμα.

Πειραζει να παω σε αλλο εργαστηριο? Θα υπαρξει προβλημα στο να τα συγκρινουμε με τα αποτελεσματα του 1ου εργαστηριου?

Επισης ζητησα να μου γραψει και μια εξεταση προγεστερονης, γιατι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα απο πολυ νωρις αιματακι που κρατησε σχεδον 2 μηνες και επαιρνα για 1 μηνα περιπου ουτροτζεσταν.... ζητησα με δικη μου προτροπη. Μηπως ειμαι υπερβολικη στο να ψαχνω την προγεστερονη μου?

Να περιμενω πρωτα αν θα υπαρξει αιματακι και μετα να την ελεγξω?

Φιλια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! :D ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ....ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.ΤΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΣΟΥ ΜΗ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΚΑΝΕ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, τη επανελαβα την χοριακη σημερα 2 μερες και μετα (Τριτη 11.00 π.μ.-Πεμπτη 7.00 μ.μ.) και ηταν 101 απο 26,26.

Την εκανα σε αλλο εργαστηριο και ο μικροβιολογος μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα οσον αφορα το οτι γινεται σε διαφορετικα εργαστηρια......

Το θετικο ειναι οτι αυξηθηκε οποτε για την ωρα χαιρομαι!!!!!!!!!!!

Ραπουνζελ μου ετσι αποφασισα να κανω οσον αφορα την προγεστερονη μου, οπως ειπες και εσυ δεν θα την "ψαξω". Ευχομαι να μην χρειαστει, η Παναγιτσα θα με βοηθησει και δεν θα εχω αιματακι αυτη τη φορα.

Να σαι καλα για τις ευχες σου. ΚΑι εσυ οτι επιθυμεις γλυκουλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!Κ ΓΩ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΟΛΑ ΟΚ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ ΤΙΝ ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΙΝ ΠΛΗΡΩΝΑ 20 ΕΥΡΩ.

ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...