Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υστεροσκόπηση -Δημόσιο νοσοκομείο


Recommended Posts

Κορίτσια ανοίγω αυτό το θέμα γιατί θέλω τη βοήθειά σας...

Έχει κάνει κάποια από εσάς υστεροσκόπηση σε δημόσιο νοσοκομείο; Αν ναι θα εκτιμούσα ιδιαίτερα τη γνώμη σας, που την κάνατε, σε ποιο γιατρό και αν μείνατε ευχαριστημένες. Ευχαριστώ!

Σκέφτομαι μήπως πήγαινα στο Αρεταίειο ή στο Αλεξάνδρας, αλλά εκεί μήπως τις κάνουν ειδικευόμενοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει 3 αλλα οχι σε δημοσιο, ομως εχω ακουσει τα καλυτερα για το Αττικον που ειναι και Πανεπιστημιακο, σα νοσοκομειο παντα. Τωρα για την εξεταση δεν μπορω να σε βοηθησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ το αττικό έχω άσχημη εμπειρία....και απ ότι ξέρω δεν έχουν καλούς αναισθησιολόγους....ειδικευόμενοι όλοι....το ξέρω σίγουρα γιατί ετοιμαζόμουν για εξωσωματική εκεί και την έκανα με ελαφρά όταν κατάλαβα τι γίνεται εκεί....σκέψου ότι είχα ξεκινήσει τη διέγερση εκεί στη 2η προσπάθεια...για το αλεξάνδρας έχω ακούσει πολύ καλά λόγια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες καλές μου. Τη Δευτέρα πάω στον εξωσωματικό μου να δω τι θα μου προτείνει και βλέπουμε! Έχουμε μέλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...