Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.......


Recommended Posts

ΕΔΩ Κ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ.ΠΑΛΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΜΩΡΟ? ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.

ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ?

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ Κ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ?

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ-ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ.

ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ-ΟΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ-ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

ΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ? ΚΑΙ,ΠΟΤΕ? ΠΟΤΕ? ΠΟΤΕ? ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ.....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα θα γινεις μανουλα....εχε πιστη.....ο θεος πολλους ανθρωπους τους δοκιμαζει για διαφορους λογους......

θα ερθει..αυτο μονο να σκεφτεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXOUME PERASEI OLES SXEDON APO TI FASI POU PERNAS ESI ALLA NA KSEREIS OTI OPOIA GYNAIKA 8ELEI NA GINEI MANOULA OTI K NA GINEI TA KATAFERNEI OPOTE GIA ENA NA EISAI SIGOURI OTI MANOULA 8A GINEIS !!! SOU EYXOMAI SIDOMA NA ER8EI TO DIKO SOU SPORAKI !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se katalabaino apoluta! tha gineis! an pisteyeis kati kai to theleis polu tha ginei...exe pisti sto theo, sti panagitsa pou itan k auti manoula, kai grigora tha gineis k su mama! mono na min agxonesai, giati to agxos einai anastaltikos paragontas gia ola...to exo zisei k go k sto thema tou paidiou, kai se polla alla! eyxomai grigora ta xarmosuna nea :) filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ Κ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ.ΠΑΛΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΜΩΡΟ? ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.

ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ?

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ Κ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ?

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ-ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ.

ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ-ΟΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ-ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

ΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ? ΚΑΙ,ΠΟΤΕ? ΠΟΤΕ? ΠΟΤΕ? ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ?

ξερεςι; πως σε καταλαβενω;;;;;;;;;;;;;; τα ιδια ακρβως νιωθο ακριβως ομως τωρα που διαβασα το μηνυμα εκλαψα κ ολας μην ανχονεσε αν τα καταφερω θα σε στειλω στη γιατρο μου κ τοτε θα δεις κ εσυ ενα μωροο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα κ συγνωμη που παιρνω το θαρρος να σου μιλησω .θελω μονο να σου πω να μην απογοητευεσε κ να μην απελπιζεσαι κ για ολους θα δωσει κατι ο θεος.δεν μιλαω εκ του ασφαλους προσπαθω κ εγω αρκετο καιρο για ενα μωρακι κ για ενα διαστημα μου εφταιγαν τα παντα ημουν χαλια κ κανεις δεν μπορουσε να μου απαντησει γιατι δεν ερχεται κ σε μενα ενα μωρακι κ εκει που ημουν στα προθυρα εξωσωματικης ετσι ξαφνικα ηρθε μια εγκυμοσυνη που μας εκανε να χαρουμε κ τους δυο ομως δεν κρατησε πολυ αφου παλινδρομησε στην 8η εβδομαδα.μετα απο πολλες εξετασεις βρηκαμε τι εφταιγε κ τωρα ξερω τι πρεπει να κανω .να μην σε κουραζω ομως απλα μην το βαζεις κατω να εισαι ηρεμη χαλαρη κ να δεις θα σου συμβει συντομα αυτο που περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω???και γω μια από τα ίδια νιώθω και σε καταλαβαίνω απόλυτα.... νομίζω ότι πλέον μου γίνει εμμονή το όλο θέμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...