Μετάβαση σε περιεχόμενο

psyxologia stin egimosini...


Recommended Posts

geia sas kai apo mena :) eimai kainourgia sto forum, m aresoun ola ta themata, diavaza kairo, gi ayto k apofasisa na kano logariasmo.

eimai 6 minon mpaino ston 7o. ap tin arxi tis egkumosunis mexri tora i psixologia mou itan kali (me exeresi kapoies fores sto proto trimino logo duskolion pou eixa)...tora teleutaia omos den niotho kala me ton eayto mou...exo fouskosei, duskoleuomai genikos. ekei pou eixa mathei na ta kano ola grigora, taytoxrona, xoris voitheia etsi giati ithela na pernane ola ap ta xeria mou (k oxi giati den mou dinotan) xafnika exoun allaxei rythmo ola! ftaiei pou stamatisa kai ti douleia, exo tin entyposi pos apla exo adeia kai pos se liges meres tha gyriso piso :)

eno eimai toso xaroumeni k eytyxismeni pou tha exoume pleon mia mpoumpouka stin oikogeneia mas, ap tin alli i psuxologia mou peftei, niotho asximi, den niotho opos prin.

episis min gelasete...alla den exoume epafes me ton antra mou, den mporo, den niotho kala me to soma mou, (exo parei 7 kila) opote oses fores epixeirisame gelousame kai den kaname tpt...ayta...

den xero pos sas akougontai ola ayta...akouo tis gnomes sas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ακουγονται φυσιολογικα, αλλα θα πρεπει να σκεφτεις οτι τωρα κουβαλας και ενα αλλο ατομο μεσα σου που προσπαθει να επιβιωση. Ο οργανισμος σου δεν μπορει να ανταπεξελθει σε ολα και ετσι προτατευει την ζωη που εχεις μεσα σου.

Οσο για τα κιλα ειναι πολυ καλα, απο τωρα θα παρεις περισσοτερα. Θυμαμαι εγω πηρα στον 7 μηνα 5 κιλα. Δεν εισαι χοντρη!!! Αυτο θα λες στον εαυτο σου και θα προσπαθησεις να τον αγαπας ετσι οπως ειναι. Δηλ. τι θα κανεις μετα που θα γεννησεις μεχρι να χασεις τα κιλα;

Την μπουμπουκα σου θα σκεφτεσε πρωτα!!

Μην ανυσηχεις για το σεξ εχουμε μια ζωη μπροστα μας να το ευχαριστηθουμε!!!

Καλη λευτερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου εμενα ολα αυτα μου ακουγονται σαν και εμενα οταν ημουν εγκυος στο πρωτο μου....φαντασου απο το αγχος μου και τις ανησυχιες μου νιωθω οτι δε χαρηκα οσο θα επρεπε το μπεμπακι μου και δε θηλασα για τους ιδιους λογους.να μην αφηνεις το αγχος να σε καταβαλει και να σκεφτεσαι οτι τετοιες σκεψεις στη παρουσα περιπτωση ειναι χωρις νοημα μια και βοηθεια θα χρειαστεις αναγκαστικα και το σωμα σου θα αλλαξει και θα επανελθεις ψυχολογικα και σωματικα μετα τη γεννα τουλαχιστον ενα εξαμηνο μετα..οποτε κατσε και απολαυσε τη μητροτητα και ο αντρας σου μπορει να περιμενει.εξαλλου και γι'αυτον ολα ειναι καινουργια και θελει το χρονο του να συνηθισει οπως κι εσυ.

ολα επανερχονται μετα απο λιγο!!!!και αν δε χαρεις αυτες τις στιγμες θα το εχεις μετα αποθιμενο !!!!ολα ειναι προσωρινα αυτο να σκεφτεσαι κοριτσακι!!!!

εγω τι να πω που μολις αρχισα να συνερχομαι ξαναεμεινα εγκυος??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...