Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΑ......


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ.....ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ....ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΑΝΕΤΑ..ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ....ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ.......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΛΙΓΟ....ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ....ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ........ΤΑ ΞΑΝΑ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.....ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε είναι έτσι και πότε είναι αλλιώς μέχρι που κάποια στιγμή σταματάνε (για να ξαναρχίσουν αργότερα ίσως; δεν ξέρω!!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα μεγαλωνει η μητρα σου γι αυτο. θα τα εχεις μεχρι να μεγαλωσει η μητρα τελειως. υπομονη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν δικιο τα κοριτσια μεγαλωνει η μητρα σου αυτο θα το εχεις ως το τελος της εγκυμοσυνης σου,εγω καθε φορα που αλλαζω μηνα εχω καφε-ροζ υγρα,στην αρχη ειχα φοβηθει πολυ αλλα με καθυσυχασε ο γιατρος μου.Ελπιζω να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και μια ευκολη γεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όντως, τίποτα το ανησυχητικό δεν είναι.

Όπως και να χει όμως πρέπει να το πεις στο γιατρό σου.

Δεν στο λέω για να ανησυχήσεις, αλλά από εμπειρία! είχα διαβήτη και επειδή θεωρούσα φυσιολογικό να έχω ζαλάδες δεν το έλεγα στο γιατρό! :):roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μην ανυσηχείς καθόλου!!!!

ακριβώς το ίδιο είχα και γω και πιο μετά απο σένα και μου είχε πει ο γιατρός οτι τεντώνονται οι ιστοί καθώς μεγαλώνει η μήτρα και νιώθεις αυτό το τράβηγμα...

όλα καλά θα πάνε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...