Μετάβαση σε περιεχόμενο

ζηταω θερμαντηρα για μπιμπερο!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια! αν εχει καμια θερμαντηρα και δεν τον χρειαζεται θα χαιρομουν να μου τον εδινε. μπορει να μου το πουλησει κιολας αν θελει.. ο μπομπιρας μου ειναι εναμηνων και τα βραδυα ειναι ζορι με το νερο. εχω θερμο αλλα μια καιει και μιαεχει κρυωσει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω εγώ να σου δώσω αλλά να ξέρεις ότι αργεί πολύ!!Μια φορά το επιχείρησα και δεν το ξαναχρησιμοποίησα!!!Αλλά αν θέλεις στο δίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει στα τζαμπο με 10 η 15 ευρω εγω το χρησιμοποισα πολυ γοα να ζεστενω φαγητο σε βαζακι που εβαζα αλλα οπως ειπαν αργει πολυ μπορει να κανεις κ 10 με 15 λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω εγώ να σου δώσω αλλά να ξέρεις ότι αργεί πολύ!!Μια φορά το επιχείρησα και δεν το ξαναχρησιμοποίησα!!!Αλλά αν θέλεις στο δίνω!

ευχαριστω! απο που εισαι??

ποσο δηλ αργει?? τι μαρκα ειναι? ρωταω γιατη μαρκα επειδη μου κανει εντυπωση που αργει. λενε οτι ειναι ετοιμο σε 3 λεπτα.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα supermama, μπορεις να αγορασεις (αν δε βρεις) 8ερμαντηρα chicco με 25 ευρω το οποιο ζεσταινει το μπιμπερο σε 5 λεπτα. Το εχω παρει κ ειμεινα πολυ ευχαριστημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω! απο που εισαι??

ποσο δηλ αργει?? τι μαρκα ειναι? ρωταω γιατη μαρκα επειδη μου κανει εντυπωση που αργει. λενε οτι ειναι ετοιμο σε 3 λεπτα.. :roll:

Της nuk είναι!Εγώ μια φορά έβαλα βαζάκι με φαγητό και έκανε 15-20 λεπτά!Ίσως με το γάλα να μην είναι έτσι..Αθήνα μένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειχαμε ενα θερμο της chicco που εμπενε μεσα το μπιμπερο ολοκληρο.Εβραζα το νερο το βραδυ και το πρωι ειχε την καταλληλη θερμοκρασια.Το ιδιο εκανα και αν ηθελα να παω καπου το ειχα ετοιμο και απλως εβαζα μεσα τη σκονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω θερμαντηρα με hello kitty απο το λητω,κανει κανα 5λεπτο στη δυνατη εστια,εχει 3 να διαλεξεις,αλλα στο γιο μου που δεν ειχα εκανα το εξης,αν εχεις θα σε βοηθησει,εβαζα νερο στη βραστηρα(την ειχα παρει απο τα τζαμπο 10 ευρω)μολις εβραζε..σε 1 λοεπτο το πολυ,εβαζα μεσα το μπιμπερο και πααρα πολυ γρηγορα ζεσταινε...πολυ γρηγιρα ομως για αυτο θελει παρακολουθηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της nuk είναι!Εγώ μια φορά έβαλα βαζάκι με φαγητό και έκανε 15-20 λεπτά!Ίσως με το γάλα να μην είναι έτσι..Αθήνα μένω!

ισως στο μπιμπερο ναναι πιο γρηγορο τινα πω.. ποσο να κοστιζουν αραγε τα ταχυδρομικα ομως..??

penny μου ξερω οτι κανει τοσο γυρω στο 30αρι γενικα,αλλα ειπα μηπως το γλιτωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω με Ελτά απλό είναι 2,5 ευρώ!Θέλεις να μου στείλεις την διεύθυνσή σου να στο στείλω κι αν είναι μου στέλνεις το αντίστοιχο ποσό σε γραμματόσημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι τοσα οκ!!! και 5 ευρω ναταν δηλ.. απλα ειπα να μην αγορασω κατι που ισως πχ δε με βολεψει η οτιδηποτε.. ειναι και το 3ο μου. ναταν το πρωτο χαλαλι! λοιπον σου στελνω πμ αν ειναι οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...