Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα εγκυμοσυνης


Recommended Posts

Καλημέρα,

Ειχα 4 ημέρες καθυστέρηση και εκανα το τεστ εγκυμοσυνης την πρωτη μέρα καθυστέρησης και μου βγήκε αρνητικό. Εδω και δυο ημέρες μου έχει ερθει μάλλον περίοδος και λέω μάλλον γιατι είναι πραγματικα ελαχιστο το αιμα. Το στήθος μου είναι πρησμένο αρκετά αλλά δεν το νιωθω πρησμένο καθε μερα. Πραγματικα εχω μπερδευτει τελειως και δεν ξερω τι να κανω. Μαλλον υπομονή, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα antigonidio, θα ελεγα να κανεις υπομονη μια δυο μερες ακομα. εγω ειχα 11 μερες καθυστεριση και εκανα μια χοριακη αλλα τπτ ηταν ορμονικη διαταραχη , αν δεις οτι συνεχιζει να ειναι λιγο το αιμα καλυτερα να μιλησεις με τον γυναικολογο σου! καλη τυχη !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...egw eixa to idio me sena 2 meres kathisterisis eixa kanei xoriaki kai htan arnitiki!!

kai meta apo 10 imeres pou ksanaekana vgike thetiki!

vevaia den eixa kathholou aima egw..alla alles exoune!

opote perimene na deis an tha sou erthei kanonika kai epanelave thn!

filia kai perimenoume nea sou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τα κορίτσια!

Αυτό που σου συμβαίνει το έχουν πάθει πολλές φίλες μου και ήταν έγκυες τελικά! Δε θέλω να σου δώσω υπερβολικές ελπίδες, αλλά δεν ξέρεις ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα σας ευχαριστω παρα πολυ για τις αμεσες απαντησεις.

Οποτε 2-3 ημέρες υπομονη. Για να ειμαι ειλικρινης δεν τα πολυεμπιστευομαι τα τεστ εγκυμοσυνης με τοσα που εχω διαβασει τις τελευταιες ημέρες. Αν ειναι θα κανω μια χοριακη σε 2 ημέρες. Ευχαριστώ παρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...