Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑΑΑΑΑ.....


Recommended Posts

Ελενα καλησπερα. εμενα αρχισε να φαινεται η κοιλιτσα μου στο τεταρτο μηνα περιπου . σε βδομαδα ειναι περιπου απο την 13 και μετα. ποσο εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρτάται απο τον σώματοτυπο καθε μιας..εμένα φάνηκε στον τέταρτο μήνα περίπου αλλα εκει που το κατάλαβαν όλοι ήταν στον πέμπτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena23 στην πρώτη εγκυμοσύνη αργεί να φανεί λίγο η κοιλίτσα ,όπως σου έγραψε και η koupaki από τον τέταρτο ή και πέμπτο σιγά σιγά.Στην δεύτερη όμως πετάγεται κατευθείαν και είναι πιο δύσκολο να το κρύψεις :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΕΕΕ.......ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΝΑΤΗ......ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ .......ΕΙΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΜΗΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k ego me to pou to ematha oti ime egkios , mpika stin diadikasia na psa3o pote tha fenete i kilitsa:) k afou ebdomada me ebdomada den fenotan k idietera stamatisa to psa3imo . :) leo as ine , as exo ston 9o mikri kilitsa min taleporoume k olas ;) tora opos blepis sto tickeraki ime 12 ebdomadon k 3 imeron k den mpori na katalabi kanis tin egkimosini . ego to katalabeno giati i mesi k i kilia exoun pristi k to stithos den simazebete . perimeno k ego pos k pos tin stigmi pou tha fenome egkioula giati mexri tora kapios pou den 3eri mpori na nomisi oti exis k perita kilakia stin kilia . bebea afto ine to telefteo pou me endiaferi ( ti tha nomisi diladi o allos) alla epidi akomi den exo siniditopiisi tin egkimosini isos ama blepo k tin kilitsa na fouskoni isos to siniditopiiso parapano. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω απο την 4-5 εβδομαδα πρηστικα και πεταξα αμεσως κοιλια.....δραμα δεν μπορουσα να το κρυψω....και εχω γενικα κιλα παρα πανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα φάνηκε περίπου στην εικοστή εβδομάδα. Χονδρικά μιλάω, αλλά κάπου γύρω στην 25η είχαμε πάει στο κατάστημα του πατέρα μιας φίλης μου κι αυτός δεν κατάλαβε ότι είμαι έγκυος! Δεν έχω πρηστεί και καθόλου, ούτε καν στο στήθος!

Τώρα, βέβαια, φαίνεται η κοιλιά, αλλά εκτός από κοιλιά δεν έχω κάτι άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!αν εισαι αδυνατουλα θα φανει τον 4ο περιπου με πεμπτο μαλλον!στο πρωτο φανηκε παρολο που ημουν αδυνατη απο πολυ νωρις απο τον τριτο μηνα.τωρα στη δευτερη...επειδη μου ειχε μεινει μικρη κοιλιτσα απο πριν ξαναμεινω με κανανε για εγκυο...τωρα εχω τη κοιλια που στο πρωτο την ειχα στον 6ο με 7ο :shock::shock::shock::shock: .κοριτσια να χαιρεστε που δεν ξεχειλωνει γρηγορα η κοιλιτσα σας αυτο ειναι καλο....εχεται να χορτασετε κοιλουμπα αργοτερα...που θα λετε φτανει ποτε επιτελους θα γεννησω!

α!επεισης να βαζετε κρεμουλα..εμενα επειδη ανοιξε αποτομα η κοιλια(σαν αεροσακο κατι :lol::lol::lol::lol: )εκανα πολλες ραγαδες οι οποιες θα μου μεινουν μια ζωη και ειναι χαλια!χαλαλι ομως στα αγγελουδακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ

Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.....ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ......ΥΠΕΡΟΧΟ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ....ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempakos apo posi noris prepi na arxisoume na bazoume kremoula gia tis ragades?? ego exo pari idi alla den exo bali akomi k to amelo mera me tin mera epidi den blepo akomi kilia . prepi na arxiso na bazo apo tora asxeto an den exi pristi idietera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδενια ναι πρεπει να ξεκινησεις απο τον 4ο ακομα και να μην εχεις ακομα κοιλιτσα.εγω εχω μια που ειναι πολυ καλη percutalfa λεγεται,καλυτερα ομως να ρωτησεις και τον γιατρο σου.εγω το αμελουσα δε ξερω αν επαιξε ρολο στις ραγαδες που εκανα ισως ειναι και θεμα του δερματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα. σχετικο ειναι και η ραγαδες.οπως λεει και ο μπεμπακος εχει να κανει και με την ελαστικοτητα του δερματος.εγω δεν εβαζα καθολου κρεμα στην πρωτη και δεν εκανα καθολου ραγαδες πουθενα. μου ειπε η γιατρος μου οτι ουτε προκειται να κανω τωρα στην δευτερη. κι αυτο επειδη το σωμα ηδη δοκιμαστικε απο την πρωτη. αυτο βεβαια ειναι αναλογα το δερμα. εχω φιλη που γεννησε πριν ενα χρονο και εκανε ραγαδες μεχρι και στο στηθος , κι αυτη εβαζε κρεμες απο την αρχη παντου κι ομως εκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για ραγαδες εγω εβαζα λιγο βαζελινι στις επιμαχες περιοχς (κοιλιτσα,στηθος,μπουτακια!!) μπορει να παχυνα αρκετα αλλα ραγαδες δεν ειδα.παντως ειναι και στο δερμα.κοιλιτσα πεταξα κι εγω στον 4ο μηνα.

ελενα με το καλο το μπεπμακι σου να ερθει!!καθε στιγμη ειναι μαγικη!!μια ζωουλα εκει μεσα ζει και μεγαλωνει απο εσενα και το νιωθεις οπως κανενας αλλος...δεν ειναι τελειο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ βαζελίνη βάζω, αλλά σπανιότατα. Είμαι πολύ αμελής σ' αυτά. Δεν έχω κάνει ραγάδες πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ......ΙΣΩΣ ΦΑΝΕΙ ΚΑΠΩΣ.......ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ......ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.......ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.......ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΡΑΓΑΔΕΣ.....Κ ΑΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.....ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενακι .....ολες αυτο επιθυμουμε κουκλα μου αλλα δυστυχως η ζωη παιζει περιεργα παιχνιδια. να μας προστατευει η Παναγια ολες μας και να φερουμε τα μωρακια μας στο κοσμο υγιει. με το καλο το μωρακι σου να ερθει και να το χαρεις. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena23 σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη υπεροχη εγκυμοσυνη και να υποδεχτεις με το καλο το μπεμπακι σου,εγω και στα τρια μου παιδια αργουσε να φανει η κοιλια μου ισως επειδη ημουν αδυνατη κι εγω γυρω στον 4ο απο οσο θυμαμαι και παλι δεν το καταλαβαιναν ολοι,να φανταστεις στον μηνα μου με περνουσαν ολοι για 6ο μηνα,γενικως ειχα μικρες κοιλιτσες αν και επαιρνα πολλα κιλα σε ολλες,για τις ραγαδες που ειπαν τα κοριτσια εγω εβαζα παιδικο λαδακι baby oil johnsons και ποτε δεν εβαλα κατι πιο εξηδικευμενο,δεν εκανα ουτε την παραμικρη ραγαδα αρα σχετικα ειναι ολα εχει να κανει με την ελαστικοτητα του δερματος

τωρα για το τικερακι σου μπες στο lilypie.com ακολουθησε τα βηματα που εχει εκει φτιαξε το τικερακι που θελεις και μετα θα κανεις αντιγραφη τον κωδικο που λεει bbcode και θα τον αντιγραψεις στον πινακα ελεγχου μελους στην υπογραφη σου,θα ξετσεκαρεις τα τρια ν που εχει κατω και θα κανει υποβολη αν δεν μπορεσεις και αντιμετωπισεις δυσκολια γραψε παλι να σου πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη που κράτησε μόνο δύο μήνες το στήθος μου ήταν τούμπανο και πονούσε αρκετά. Σ' αυτήν την εγκυμοσύνη δε φούσκωσε ποτέ ιδιαίτερα, μη σου πω ότι σε κάποια φάση φούσκωσε και ξεφούσκωσε, και από πόνο τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν έβαλες το σωστό κωδικό. Βάλε αυτόν που είναι και φόρουμ. Νομίζω λέει "Pseudo-και κάτι άλλο που δε θυμάμαι".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena o giatros me proidopiise apo tin proti k olas episkepsi . ''min tixon k erthis k mou pis noritera apo tin 20h ebdomada kiisis oti niothis to moraki '' :) to pithanotero ine giro stin 20-22 apo oti mou ipe . noritera ean nioso kati den ine to moro kata ta legomena tou . mou ipe k olas oti exi arketes pelatises pou epimenoun pos to niothoun arketa noritera k prospathi o kaimenos na tous e3igisi pos afto pou niothoun den ine to moro tous opote exoume dromo akomi mprosta mas :) anipomono k ego na to nioso pantos!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...