Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ........ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ....ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΜΠΕΖ ΥΓΡΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ....ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗς ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! και γω νομιζω πως δεν ειναι τιποτα γιατι και σε μενα στην αρχη της εγκυμοσυνης κανα δυο φορες ειχα κατι καφε στο σκουπισμα αλλα ο γιατρος μου ειπε δεν ειναι τιποτα.... καπως που το ειχε χαρακτηρισει αλλα δεν θυμαμαι... και οπως βλεπεις τωρα εχω ενα γιοκαρο 7 μηνων :D:D καλη συνεχεια, οχι αγχος και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ......ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.....ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ......ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΜΠΕΖ ΜΟΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα μου και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!

Δεν νομίζω πως είναι κάτι αλλά καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου γιατί ίσως χρειαστεί να πάρεις προληπτικά ουτροτζεστάν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μιλησεις με τον γιατρο σου και καλυτερα να πας για εξεταση για να ηρεμησεις,αυτος ξερει καλυτερα.

Ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου προτεινα να παρεις τηλεφωνο τον γιατρο σου να τον ενημερωσεις ειμαι σιγουρη θα σου πει να ξεκινησεις ουτροζεσταν για λιγο καιρο κ οσο μπορεις ξεκουρασου...πολλες κοπελες ειχαν κ ολα πηγαν καλα..

εγω ουτροζεσταν επαιρνα προληπτικα δεν ειχα αιμα απλα ηθελα να ειμαι πιο σιγουρη..

αν δεις το μπεζ να κοκκινηζει κ παλι μην τρομαξεις ισως να εχεις μια μικρη αποκολλησουλα,παρε ομως κ τον γιατρο μην το αμελησεις ευχομε να πανε ολα τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ....ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΜΠΕΖ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ........ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.......ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Να μην ανησυχείς καθόλου! Εγώ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου είχα πάρα πολλά υγρα!

Αλλά θα σε συμβούλευα να απευθύνεσαι στο γιατρό σου για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ! Δεν είναι κακό και δεν τον πρήζεις (είδες? ξέρω πώς νιώθεις...) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ.....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ.....ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ.......ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ....ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ.......ΜΙΛΗΣΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑ......ΟΥΦ......ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ.....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.......ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ...... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...