Μετάβαση σε περιεχόμενο

εμβρυο ''κολλημενο'' στην ακρη του σακου.


Recommended Posts

γεια σας!ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδι μου 8εβδ. βασει υπερηχου κ 9 βασει τεπ.

ακουσαμε καρδουλα στην 7η εβδομαδα το μονο που ανησυχησε το γιατρο ειναι οτι ειδε το εμβρυο στην ακρη του σακου κ οχι στη μεση.μου ειπε οτι πρεπει να ''ξεκολλησει'' απο εκει.περισσοτερες εξηγησεις δεν μου εδωσε.κ εγω τωρα ανησυχω...εχει τυχει σε καμια αυτο?η ξερει κατι?αν κανατε υπερηχο στην 7η εβδομαδα το εμβρυο που βρισκοταν?εμενα τερμα δεξια.

στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα υπερηχο 9εβδ. οποτε δεν μπορω να συγκρινω. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου καλημερα!

εγω να σου ευχηθω καταρχην συγχαρητηρια!

δεν ειχα παρομοια εμπειρια για να μπορω να σου απαντησω κοριτσι μου!

να σαι ψυχραιμη και ευχομαι ολα μα ολα να πανε καλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σου μερα.Σαφως δεν θα στο παιξω γιατρος και το καλυτερο θα ηταν να ρωτουσες επιτοπου λεπτομερειες γιατι καμια φορα μεσα στην αγωνια μας να καταλαβουμε τι μας γινεται ανησυχουμε και για τσαμπα λογους.Εγω και στην 7η και στην 8η εβδομαδα που πηγα για υπερηχο στο γιατρο το βρησκαμε παντα κολλημενο σε μια γωνιτσα και μαλιστα δεν μπορουσε να δει τα αρχομενα ποδαρακια ο γιατρος γιατι τα ειχε μαζεμενα στη γωνια.Μετα ομως αρχισε να κανει και τιναγματα και να κουναει χερακια και ποδαρακια μια χαρα και να αλλαζει και θεση.Μη βιαζεσαι να αγχωθεις,εχουμε πολλους λογους ακομα για να αγχωθουμε.Σου ευχομαι ολα να πανει καλα!!!Περιμενουμε νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει δικιο η MUMBASHA ....μην αγχωνεσαι....παρε τηλεφωνο το γιατρο σου να σου εξηγησει μερικα πραγματα....επισης πηγαινε και καπου αλλου να κανεις ενα υπερυχο...να δεις...να σου εξηγησουν...

πολλα φιλια και περιμενουμε νεα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κανει για αλλο λογο.........αλλα πριν μεινω εγκυος στο τριτο ειχα μια αποβολη...ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση...

η απωλεια ομως ειναι το ιδιο...ποναει......

σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και να ερθει ενα καινουργιο δυνατο σπορακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...