Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΚΑΙ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΦΙΛΩΝ


maria5

Recommended Posts

Πως μπορω να κανω αιτηματα φιλιας στα αρομα με τα οποια συνομιλω στο φορυμ ακομη και μεσω πμ?

Οταν παταω το ονομα τους στο πμ που μου στειλανε , μου τους βγαζει με περιορισμενη προσβαση.Επισης δεν μπορω να κανω κανενα φιλο απο την ομαδα του φορουμ στην οποια συμμετεχω.Αντιθετα, εχω δεχθει αιτηματα φιλιας απο αλλους χρηστες.Ευχαριστω πολυ και αναμενω τη βοηθεια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria5 πανω δεξια κατω απο τη φωτο του προφιλ σου καπου γραφει αιτηματα φιλιας,αν το πατησεις καπου βγαζει Φιλοι,θα βρεις αναζητηση φιλων και θα βαλεις το ονομα που θελεις και μετα θα κανεις αιτημα φιλιας και θα περιμενεις εγκριση πιστευω να βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ς που εισαι διαβασμενη ΚΑ1 δε μου λες και εμενα πως θα βαλω και εγω ενα χαρακακι μετρησης της ηλικιας του μικρου μου που δεν ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτιχισμενη μανουλα θα πας στη διευθηνση που θες πχ.lilypie.com θα κανεις το τικερακι σου συμφωνα με τις οδηγιες και οταν το τελειωσεις θα κανεις αντιγραφη τον συνδεσμο που λεει bbcode θα το κανεις επικολληση στον πινακα ελεγχου στην υπογραφη σου,θα ξετσεκαρεις τα τρια ν που εχει στο τελος και θα κανεις υποβολη,αν δυσκολευτεις ξανα γραψε,πιστευω να σε βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...