Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΩΝΙΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ebaby???


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Σκεφτομαι να παρω καποια πραγματα απο το ηλεκτρονικο καταστημα ebaby αλλα εχω δισταγμο, διοτι εστειλα email για καποιοες αποριες μου σχετικα με ενα προϊον και με εχουν ξεχασει κανονικα!!!!

Εχει ψωνισει καμια προσφατα να μου πει την εμπειρια της?Μη στειλω χρηματα και δε δω προιον και παθω καμμια πλακα!!!!! :o:o:o

Ευχαριστω πολυ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο!! Και εγω ειχα στειλει πριν 2 μηνες και με εγραψαν και δε ψωνισα απο εκει.

Και στο ιντερνετ δεν εχω δει και πολυ καλα λογια... Ψαξε λιγο και θα καταλαβεις...

Να δεις στο http://www.bimbomarket.it/. Εχει καλες τιμες και πολυ καλα σχολια στο ιντερνετ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ψωνισα απο εκει το καροτσι μας!Μια χαρα εξυπηρετηση εχουν,αν παρεις τηλ.Το μειλ μου και εμενα δεν το ειδα αλλα τους πηρα τηλ.και μου απαντησαν!Το εστειλαν στην ωρα του,σε πολυ περιποιημενη συσκευασια και ολα καλα! :D Θα ξαναψωνιζα απο εκει ευχαριστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια ψωνισα απο το baby store ιταλικο on line καταστημα, μιας και μου απαντησαν αμεσως σε απορειες που ειχα και πανω κατω στα ιδια βρηκα το καροτσι....Ελπιζω μονο να μη μου το κρατησουν σε κανα τελωνειο και βρω μπελα :?:?:?

Θα σας πω οταν ερθει αν αξιζε τα λεφτα του!!!!

Ευχαριστω πολυ παντως για τις αμεσες απαντησεις!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια ψωνισα απο το baby store ιταλικο on line καταστημα, μιας και μου απαντησαν αμεσως σε απορειες που ειχα και πανω κατω στα ιδια βρηκα το καροτσι....Ελπιζω μονο να μη μου το κρατησουν σε κανα τελωνειο και βρω μπελα :?:?:?

Θα σας πω οταν ερθει αν αξιζε τα λεφτα του!!!!

Ευχαριστω πολυ παντως για τις αμεσες απαντησεις!!!!! ;)

Οχι καλε, δε θα το κρατησουν τελωνειο... Αφου ειναι Ευρωπαική Ένωση!!!

Μπορεις να γραψεις το site;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε etoile μου σε ξεχασα!!!!!! σορρυ.... λοιπον το σαιτ ειναι www.babystoreisernia.it εχει καλες τιμες παντως.....απλα το ατοπημα τους ειναι οτι ενω με ενημερωσανε αρχικα για 40 ευρω εξοδα αποστολης τελικα ηταν 60 :?:? αλλα και παλι φθηνοτερα απο οτι το εβρισκα εδω στην Ελλαδα....

Βρε κουκλα, η φωτο που εχεις ειναι 3D υπερηχου????Αχ θελω κι εγω να βγαλω τετοιο υπερηχο αλλα στη Β επιπεδου που πηγα δεν κανανε........ :(:(

Φιλακια και θα επανελθω με νεοτερα για την τυχη της παραγγελιας ( μη σας παρω και στο λαιμο μου ..... ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!!

Τώρα κατάλαβα τι εννούσες στο π.μ.!!! :D

Ναι, ειναι 3d.Ούτε εμένα μου την έκανα στην β επιπέδου, αλλά πριν 2 εβδομάδες που λόγω σακχάρου έπρεπε να κάνω πιο αναλυτικό υπέρηχο!! Ε, μου έβγαλε και αυτή τη φωτό ο γιατρός και με ΠΕΘΑΝΕ!!!!!!!!!!!!! :lol: Κοντεύα να λιποθυμήσω από συγκίνηση!!!! :D:D:D

Έχει τη μυτούλα μου και τα χειλάκια του μπαμπά του!!! Χαχαχα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...