Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!!

ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΑ

ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ,ΠΟΥ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ,

ΠΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΕΦΤΕΙ....

ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟ ΚΛΙΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ??? ;);)

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΜΗΝ ΑΡΓΕΙΤΕ..!!! :D:D

Υ.Γ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ...ΤΡΕΛΛΟ ΟΜΩΣ!

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!! ΚΑλορίζικο και καλότυχο το νέο μας ποστάκι!!! %%-%%-%%-

Πολύ ποιητικά τα έγραψες μωρουδένια!!! Μακάρι να έρθουν σύντομα να μας γεμίσουν ευτυχία!!! :x:x:x

Εύχομαι να βγει αληθινό το προαίσθημά σου κορίτσι μου και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!! %%-%%-%%-

Εγώ δεν νιώθω τίποτα, ούτε σωματικά (το στήθος ως συνήθως πρησμένο και πονάει και χθες το βράδυ με πονούσε πολύ χαμηλά η κοιλιά δεξιά όμως, ενώ ωορηξία είχα από αριστερά) ούτε ψυχικά νιώθω κάτι!!!

Αγωνία έχω και λαχτάρα να είμαι και να μην έρθει η παλιοακατονόμαστη!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και από μένα σε όλες τις wanna be μανούλες :lol:

Πολύ θα θελα να με συμπεριλάβετε και μένα στον κατάλογο αυτών που δεν περιμένουν αλλά είμαι 1000% :shock: σίγουρη ότι αυτό το μήνα θα έρθει, γιατί τις γόνιμες μέρες του Αυγούστου βρήκε ο άντρας μου να τσακωθούμε :cry:

Τέλοσπάντων, καλή τύχη στις υπόλοιπες, και με το καλό ένα σποράκι στις κοιλίτσες μας αργά ή γρήγορα (γρήγορα-γρήγορα)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Καλορίζικο και γουρλίδικο το νέο σας ποστάκι!!!! Εύχομαι να γεμίσει με πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις πολύ σύντομα!!!! ;););)

Μωρουδένια μου μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να βγεί αληθινό το προαίσθημά σου μακάρι :ympray::ympray::ympray::ympray: !!!!!

Μελίπλικτο που ξέρεις τώρα που δεν το πιστεύεις μπορεί να κάνει ντου το μπεμπάκι ;) Μακάρι κοριτσάκι μου κι εσύ να μας ανακοι΄νώσεις ευχάριστα αυτό το μήνα :x:x:x

Αλλά κορίτσια μου κι έτσι να μην είναι ξέρουμε εμείς, δεν το βάζουμε κάτω με τίποτα :lol::lol::lol:;)

Sousou, θα σε συμβούλευα να προγραμματίζετε άλλη φορά τους τσακωμούς σας με τον αντρούλη σου!!! Αλλιώς άφηνέ τον να μαλώνει μόνος του κορίτσι μου!!!

Ααα Μαριανάκι μου σ' αυτό που μου έγραψες στο άλλο ποστάκι, εγώ θα σου έλεγα να πας το συντομότερο, να μη χάνεις άλλο χρόνο, πιστεύω κι εύχομαι πως δε θα είναι τίποτα, όμως γιατί αν 1 στις 1000 υπάρχει κάποιο πρόβλημα να μη το βρείς και να το λύσεις το συντομότερο? ;) Κι εγώ πήγα (κι όποιες το διαβάσετε θα γελάσετε) γιατί μου είπαν ότι μπορώ να του ζητήσω κάποια αλοιφή η οποία βοηθάει ''λέμε τώρα'', στο να μείνεις ευκολότερα έγκυος (αν φυσικά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα).... Κι όταν άρχισε να μου εξηγεί τι έχω και τι πρέπει να κάνω, είχα μείνει μ@@@@ και τον κοιτούσα με ανοιχτό το στόμα 8-}8-}:))=)):lol: Άν δεν είχα πάει ακόμη θα ήμουν στην άγνοια και φυσικά στις άκαρπες προσπάθειες....

Να πάς λοιπόν και να δείς που όλα θα είναι μια χαρούλα ;)%%-%%-

Φιλιά πολλά σε όλες!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αυτοί οι άντρες μας!!!! κι εμένα στις γόνιμες τον έπιαναν τα νεύρα του ή η βαρεμάρα του ή ήταν λεει πολύ κουρασμένος... μόνο που δεν τον έβαζα με το ζόρι κάτω να ντόιν ντόιν.... αλλά μόνο αν μαλώναμε τις άφηνα ανεκμετάλευτες και του το έλεγα ότι έκανα το τεστ και έδειξε γόνιμες μέρες και εξαιτίας σου τις χάνουμε και το πρωί της επόμενης ερχόταν για γούτσου γούτσου μόλις ξυπνούσε και του είχαν φύγει τα νεύρα! Τα δικά μου δεν είχαν φύγει βέβαια αλλά ας όψεται το σπορί!!! :P:P:P

καλώς ήρθες σουσου και μακάρι να μην έρεθει ούτε σε εσένα αυτόν τον μήνα!!!!!! ;)

Αθανασία μου δεν σε έβρισε για την αλοιφή ή δεν πρόλαβες να του το πεις;;; γιατί εμένα όταν του είπα ότι έπεφτα μπρούμητα ή ανάσκελα στο κρεβάτι μετά το ντόιν ντόιν και κοιμόμουν ακίνητη μην και χασουμε κανένα σπερματάκι με κοίταξε λες και έβλεπε εξωγήινη και μου είπε "πες μου ότι εσύ μορφωμένο κορίτσι πιστέυεις σε τέτοια;;; το σπέρμα μόνο του βρίσκει τον δρόμο του ακόμα κι αν πλυθείς αμέσως ή πας τουαλέτα,αλλιώς θα το χρησιμοποιούσαμε σαν μέθοδο αντισύλληψης!!!!" οπότε τα κουλά που κάνω τα μοιράζομαι μόνο με εσάς γιατί ο γιατρούλης μου θα με αποκεφαλίσει καμιά ώρα με αυτά που ακούει ο άνθρωπος από το στόμα μου... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!(ΔΕΝ)ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 11ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ: ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ -ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ,ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!(ΔΕΝ)ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 11ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ: ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ -ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ,ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ

kai se sena euxomai na eisai egkyuoula!!!!

koritsiaaaaa exw tromerh ypnilia...kai exthes to vrady koimithika sto amaksi kai simera sikwthika 11 h wra kai pali nistazw...ti epatha ???

makari na einai ap to mpempe ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλό μηνα και πολλές ανακοινώσεις.

Και βέβαια δεν περιμένουμε αυτόν τον μήνα την περιοδό μας γιατί αποφάσισε να μας αφήσει για 9 μήνες.

Ευχομαι κορίτσια να το καταφέρουμε αυτόν τον μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δε περιμενω γυρω στις 12 του μηνα αλλα αμα με θυμηθει ,που θα με θυμηθει αλλα λεμε τωρα, ξεκιναω ενεσουλες για προκληση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai se sena euxomai na eisai egkyuoula!!!!

koritsiaaaaa exw tromerh ypnilia...kai exthes to vrady koimithika sto amaksi kai simera sikwthika 11 h wra kai pali nistazw...ti epatha ???

makari na einai ap to mpempe ;);)

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ mwroudenia! μάλλον εσύ θα είσαι αυτή τη φορά...στο εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δε περιμενω γυρω στις 12 του μηνα αλλα αμα με θυμηθει ,που θα με θυμηθει αλλα λεμε τωρα, ξεκιναω ενεσουλες για προκληση!

nikollxx, μπορείς να μου πεις τι ενεσούλες εννοείς ?είμαι άσχετη, δεν το έχω ψάξει και πολύ ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες!!!!

Μελίπλικτό μου ευτυχώς δεν πρόλαβα να του το πω :lol::lol::lol: Αλλά ήταν τέτοια η κρίση που με είχε πιάσει τότε που δε μ' ένοιαξε προφανώς αν θα είχα γίνει ρεζίλι των σκυλιών =)):lol:=))

Μωρουδένια μου πάντως εγώ ότι και να λένε ότι το σπερματάκι βρισκει μόνο του το δρόμο πάντα καθόμουν λίγο στο κρεβάτι μετά από ντόιν ντόιν και δε νομίζω να το αλλάξω ;);):-*

G.KKKRIS εύχομαι και για σένα αυτός να είναι ο τυχερούλης μήνας!!!

Μωρούλι, Μύριαμ, Νικόλ φιλιά σε όλες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ki εγώ κορίτσια αν κ πάνω στις γόνιμες είμαι σε ταξίδι κ λογικά περιμένω....., δεν θα ήθελα να την περιμένω κατά την 21/9!!!

Χουανιτάκι εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!(ΔΕΝ)ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 11ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ: ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ -ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ,ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ

κι όμως ήρθε σήμερα...απρόσκλητη για να μου χαλάσει πάλι τη διάθεση...δεν αντέχω άλλο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλορίζικο τα καινούριο μας ποστ.

G.KKRIS καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας.Μην στεναχωριέσαι που σου ήρθε σύντομα θα δεις που θα έχεις να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα.

mwroudenia πήγες τελικά για χοριακή;Θα περιμένουμε με ανυπομονησία ..... :-w να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα :D

athanasia14 έχεις απόλυτο δίκιο, θα κανονίσω ραντεβού γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

nikolxx,morouli,elenakioo,meliptiko εύχομαι να μην την δούμε για τους επόμενους 9 μήνες.

Εμείς κορίτσια χθες με τον αντρούλη μου βαφτίσαμε τον μπουμπούκο της αδελφής μου.Απίστευτη στιγμή να γίνεσαι νονός,ένιωσα τόσο ωραία...η αλήθεια είναι πως τον αγαπάω τον μικρό σαν να ήτανε παιδί μου....οπότε τώρα έχω και "επίσημα" 2 παιδάκια ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Μωρουδένια πήγες για χοριακούλα? Περιμένουμε νέα σου!!!

Μαριαννάκι άντε μη το καθυστερείς στη βράση κολλάει το σίδερο!!!

Ελενάκιοο μακάρι να μην έρθει η ακατανόμαστη στις 21!!!!

Οι υπόλοιπες που είστε, που γυρνοβολάτε!!!! :!!:!!:!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikollxx, μπορείς να μου πεις τι ενεσούλες εννοείς ?είμαι άσχετη, δεν το έχω ψάξει και πολύ ακόμα

G.KKRIS ,πρεπει να σε δει καποιος γιατρος για να σου δωσει το οτιδηποτε.Αν δεν υπαρχει λογος μη μπαινεις σε σκεψεις...ποσο καιρο προσπαθειτε? εχετε δει γιατρο?γενικως σε τι σταδιο βρισκεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...