Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΑΕΙ...


Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 13 ΜΗΝΩΝ .ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΑΣΠΡΑ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΩΠΟ ΤΗΣ. ΕΒΑΖΑ ΝΤΑΚΤΑΤΟΡ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ ΟΛΗ Η ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ. ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΣΤΕΓΝΩΝΩ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ?????? ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αυτο που εκανα εγω στο μεγαλο μου οταν 10 μηνων μου συγκαικε πολυ και εβλεπα οτι δεν περναει με τις κρεμες που εβαλες, τον πηγα σε δερματολογο. Ειχε γινει πληγη και υπεφερε. οπωσδηποτε θα τον αφηνεις χωρις πανα οσο περισσοτερο μπορεις για να στεγνωνει η περιοχη. αργει να περασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K εμένα όταν μου είχε συγκαεί η μικρή της έβαλα μελάνι κ περασε σε 1-2μέρες!Κ το σπαθολαδο βοηθάει,δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά ξέρω ότι είναι πολύ καλό...Η αδερφή μου στο μπέμπη της που είναι 6μηνών βάζει λαδάκι με χαμομήλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΗΡΕΜΗΣΕ Η ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ Κ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΠΟΥΔΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ Μ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ καλή κρέμα έχει η frezyderm, όταν κοκκινήσει λιγάκι του βάζω κ προλαβαίνουμε τα συγκάματα..

πως συγκάηκε? το λέω γιατί εάν έβαζες sudocream κ πριν συγκαεί τότε μήπως την έχει συνηθίσει το δερματάκι κ θέλει αλλαγή κρεμούλας για να δείτε γρήγορα καλό... (σε κάθε αλλαγή βάζεις?όταν θα γίνει καλά μη βάζεις σε κάθε αλλαγή κρέμα, αν το κάνεις τώρα έτσι γιατί μαθαίνει το δέρμα)

καλή κρέμα έχει κ η penaten κ πιο οικονομική από τη frezyderm (κρατάει καιρό βεβαια)

περαστικά σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..τωρα μας περασαε κι εμας το παλιο-συγκαμα....

Οπως ειπαν και τα κοριτσια καλο πλυσιμο,στεγνωμα,διαλυμα εωσινης (το μελανι που λενε πρεπει να ειναι γιατι βαφει κι αυτο) και απο πανω κρεμουλα.Εμας μας περασε σε 3 μερες. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ FREZYDERM KONNA, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.ΜΟΝΟ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ, ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ .ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΣΑΜΕ ΔΕ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΤΟ. ΤΟ ΓΜΤ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΣΥΧΝΑ ΞΕΧΝΟΙΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΜΑΣ. ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...