Μετάβαση σε περιεχόμενο

βαφτιση με θεμα μηχανες!!!


mariakrhth

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια..θελω βοηθεια η βαφτιση μας μπορει ναι μεν να αργει αλλα εγω θελω να ειμαι χαλαρη και ηρεμη για αυτο φροντιζω απο τωρα..το θεμα μας θα ειναι οι μηχανες.... :P:P:P και ενω εχω βρει μπουμπουνιερες ειναι αυτες εδω...(εγω θα τις δεσω...)

http://www.123-mpomponieres.gr/p.KOUPES ... 75147.html

κολλαω στα προσκλητηρια...τα οποια δεν τα θελω ενα απλο χαρτι σε ενα φακελο..αλλα δεν τα θελω και να τα πληρωσω χρυσαφι...εχετε καμια ιδεα???εεε???για σκεφτειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!!!

Μια ωραία ιδέα, όχι δικιά μου - έχω λάβει τέτοιο προσκλητήριο, είναι να πάρεις μπιμπερό από τζάμπο και να βάλεις μέρα το προσκλητήριο που μπορείς να έχεις εκτυπώσει μόνη σου σε περίεργο χαρτί... ή να το τυλιξεις αντί για φάκελλο σε τούλι που είναι σαν ιστός αράχνης και να το δέσεις σαν καραμέλα με κορδέλες που θα δέσεις και στις μπομπονιέρες... ακόμα και cd με παιδικά τραγουδάκια μπορέις να κάνεις και στο εξώφυλλο ή πανω στο cd να εκτυπώσεις τα στοιχεία της βάπτισης...

εύχομαι να βοήθησα λιγάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ :D ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΕ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ!!! ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΑΚΕΤΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΣΕ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΛΥ ΦΘΗΝΑ!!!!

ΘΑ Σ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto ωραια ιδεα αυτη με το μπουκαλι αλλα ο δικος μου θα ειναι ηδη 20 μηνων...οποτε τα πολυ bebe νομιζω ειναι ακυρα..αλλα τελεια ιδεα και την κραταω για το επομενο με το καλο... :roll::roll::roll::roll:

ελενα σου εστειλα πμ... :P:P:P

αντε κοριτσια περιμενω κι αλλες ιδεες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια στα γρηγορα σου γραφω τι σκεφτηκα

1)Εξω απο την εκκλησια να εχεις μια μηχανη στολισμενη ή ενα βεσπακι και να βγαλετε εκει φωτο..

2) Να ντυσεις τον Μανωλιο Χαρλεά και να τον φωτογραφησεις...να κανεις μια μεγαλη εκτυπωση τη φωτογραφια και να την εχεις στο χωρο της δεξιωσης σαν πινακα (σε καβαλετο)

3)το κουτι με τα βαπτιστικα να ειναι μηχανακι δερματινο

4)το βιβλιο ευχων μα εχει απ εξω μηχανες

αν σκεφτω και αλλα θα σου γραψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...