Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ +- ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΓΙΑ ΛΕΥΚΩΜΑ


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα.θελω την βοηθειασ σασ μεχρι να παω στον γιατρο μου.ειμαι στον 6 μηνα κυησησ με διδυμα και χθεσ εκανα την καθιερωμενη εξεταση ουρων.βρεθηκε ενα +- λευκωμα.ο μικροβιολογοσ μου ειπε οτι δεν ειναι αξιολογισιμο με ενα σταυρο.αλλα εγω μπηκα στο ιντερνετ και διαβασα οτι το λευκωμα ειναι σημαδι προεκλαμψιασ.βεβαια με υψηλη πιεση που εγω δεν εχω και πρηξιμο στα ακρα που παλι δεν το εχω.αλλα λεω και αν ειναι η αρχη και σιγα σιγα ερθουν ολα αυτα τι γινεται?ειμαι σε κατασταση πανικου.οποια γνωριζει κατι περι του θεματοσ ασ με βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη φοβάσαι και μην αγχώνεσαι !!!! Να προσέχεις λίγο τη διατροφή σου ! προσπάθησε να τρέφεσαι υγιεινά και να μη τρως καθόλου αλάτι .. !

Πάρε τηλέφωνο το γιατρός σου για να σου πει καλύτερα ! αυτος ξέρει πολύ καλύτερα !!!

Μην αγχώνεσαι όμως .. δεν είναι κάτι τρομερό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην ειναι κατι ανυσηχητικο.ηδη ταλαιπωρουμαι με ανεβασμενο ζαχαρο κυησησ και εχω κοψει εντελωσ ζαχαρη,γλυκα και το φαγητο στην ζυγαρια.τωρα μαλλον θα κοψω και το αλατι.αυτο ομωσ ειναι το λιγοτερο.ευχομαι να περασει γρηγορα ο καιροσ και να φυγουν ολα τα αγχη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ειχε τυχει...δεν ηταν κατι...μην αγχωνεσαι και στεναχωριεσαι γιατι ανεβαινει και το ζαχαρω...κανε ενα κοπο και παρε τηλ το γιατρο σου...δεν ειναι κακο..

περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεισ.ειπα να μην το παρω τηλ.το γιατρο αφου ειναι να παω παρασκευη πρωι να κανω το β επιπεδο.απλα καταλαβα οτι οσο ψαχνω στο ιντερνετ τοσο χειροτερα αγχωνομαι.πολλεσ φορεσ βγαζω συμπερασματα μονη μου και καταληγω παντα σε ακραια πραγματα κατι που δεν το ειχα πριν μεινω εγκυοσ.δεν ξερω αν φταινε οι ορμονεσ ή το αγχοσ μου για να τελειωσουν ολα καλα.θα προσπαθησω να ηρεμησω.σασ ευχαριστω πολυ κοριτσια για τισ απαντησεισ σασ.θα σασ γραψω νεοτερα την παρασκευη που θα παω στο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα σταυρος δεν ειναι προς αξιολογηση

μην αγχωνεσαι καθολου

κανε επαναληψη σε μια εβδομαδα και θα δεις οτι θα εχει φυγει

και για μενα αλλαξε μικροβιολογικο

να πηγαινεις να κανεις ποσοτικο προσδιορισμο και οχι απο στικ

να ρωτησεις εαν εχουν αναλυτη γενικης ουρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...