Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να ζησει η Νυφη και ο Γαμπρος και ο μικρος Βασιλης!!!!!!


xaroulita

Recommended Posts

Το Σαββατο παντρετηκε η ΜΑGYKAL,κοινως Μαγδα ή αλλιως συμπεθερα μου :D και βαφτισαν τον πριγκηπα τους,το Βασιλακη(δηλαδη το γαμπρουλη μου :lol::lol::lol::lol: )

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ,ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ :!::!::!:

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ,ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ :!::!::!::!:

ΜΕ ΠΟΛΛΗ-ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

Ειμαι σιγουρη οτι ησουν θεα ;) περιμενουμε φωτο :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε κι απο'δω Μαγδουλίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να χαίρεστε το αντράκι σας και να τον δείτε όπως επιθυμείτε,άντε και γαμπρός..........ακούς Χαρουλίτα;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου.

Ο Βασιλάκης να είναι πάντα καλά, γερός και δυνατός. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε μαγδα μας!!!! Να χαιρεστε το αστερακι σας κ αν το θελετε αμεσα,αντε κ με ενα ακομα στη κοιλιτσα σου! Ευχομαι ναστε παντα δεμενοι οπως τοσα χρονια κ το παιδακι σας ναναι φωτισμενο κ καλοτυχο.αλλωστε με τοσο προσγειωμενη,ανεκτικη,κ διαλλακτικη μαμα σιγουρα μονο κατι καλο θα γινει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε μαγδα μας!!!! Να χαιρεστε το αστερακι σας κ αν το θελετε αμεσα,αντε κ με ενα ακομα στη κοιλιτσα σου! Ευχομαι ναστε παντα δεμενοι οπως τοσα χρονια κ το παιδακι σας ναναι φωτισμενο κ καλοτυχο.αλλωστε με τοσο προσγειωμενη,ανεκτικη,κ διαλλακτικη μαμα σιγουρα μονο κατι καλο θα γινει!!!!!!

Μπραβο Μιτσακο,το βρηκες το θεμα ;) αλλα για την πεθερα δεν ειπες τιποτα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!

ΑΧ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΨΙΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :cry::cry::cry:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Κ Ο ΤΡΕΛΟΓΑΜΠΡΟΣ ΣΟΥ ΕΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑΚΙ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΟΣΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΧΑΡΑ ΛΥΠΗ ΦΟΒΟΥΣ ΑΓΩΝΙΕΣ Κ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα μου να ζήσετε ευτυχισμένοι και ο Βασιλάκης σας να είναι καλότυχος και ευτυχισμένος σε ΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗτου τη ζωή και εσεις να τον καμαρώνετε!!!Είδες η συμπεθερα σου ποσο σε αγαπάει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...