Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΑΣΩ


Recommended Posts

Eχω την εντυπωση οτι το εκλεισαν το κομμωτηριο!

Γιατι να μην εχεις διαθεση?εγω ημουν μια χαρα απλα κομμωτηριο δεν πηγα γιατι το βαριεμαι ουτως η αλλως.Αλλα το μαλλι το εφτιαχνα μονη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες etoile να μην έχω κάνένα κουράγιο να παώ ?

Τι να σου πω,δεν εχω προσωπικη αποψη αλλα οσες φορες πηγα σε κοπελες που γεννησαν τις εβλεπα κομματια, δε νομιζω να ειχαν διαθεση να πανε κομμωτηριο!!!! :lol:

Εγω να σου πω την αληθεια βαριεμαι να παω τωρα κομμωτηριο, φαντασου εκει!!!! Σε θαυμαζω!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομίζω ότι θα έχεις το κουράγιο να φτιάξεις και μαλλί... Εγώ με το ζόρι έβαζα την ενυδατική προσώπου το πρωί! Όχι να φτιάξω και μαλλί. Είχα πάρει πάντως μαζί μου το επαγγελματικό το "σουσουάρ" - που λέει και μικρή μου... Αν και απλά στέγνωσα την αφάνα μου!

Πριν 2 χρόνια που ήμουν στο ΙΑΣΩ πάντως ήταν ανοιχτό το κομμωτήριο στο υπόγειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζεται αν έχει μέσα στο Ιασώ κομμωτήριο ?γιατί θα πρέπει να το κοιτάξουμε κι αυτό κορίτσια

Το κομμωτήριο στο Ιασώ έχει κλείσει!! Ήθελα και εγώ να φτιάξω τα μαλλιά μου, πριν από 3 περίπου μήνες που γέννησα αλλά δεν υπήρχε πια...

επιτρέπεται να φέρεις δική σου κομμώτρια να σε χτενίσει...γιατί παλιά δεν επιτρεπόταν!! (έλεος!!)

παρότι γέννησα με καισαρική και είχα μεγάλη ταλαιπωρία...το ότι έφτιαξα τα μαλλιά μου και το μακιγιάζ μου και είχα ωραία νυχτικάκια και είχα προλάβει και είχα φτιάξει και τα νύχια μου :lol::lol::lol: με έκανε να νοιώσω πολύ ωραία!! αλλά αυτό είναι στον άνθρωπο!!!

άλλες κοπέλες ούτε να το σκέφτονται δεν θέλουν !!!!

εμένα κάθε μέρα που με έβλεπε η μαία μου έλεγε: πω πω κούκλα είσαι ...γέννησες εσύ? :lol::lol::lol::lol: και είχα πάρει και ωραία ρούχα εξόδου μαζί μου !! παρότι τα παπουτσια δεν μου έμπαιναν λόγω του ότι πρήστηκαν τα πόδια μου από την καισαρική!!!!!! με παντόφλες παραλίγο να φύγω! (αν και αυτές ήταν σούπερ όμορφες :lol::lol::lol: !!!)

μου είπαν και για καθαρισμό αλλά δεν είχα κουράγιο να κατέβω να το κάνω! καλά όχι ότι θα άφηνα να μου κάνει καθαρισμό όποιος και όποιος!!! :lol::lol::lol:

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και φρόντισε να κάνεις αυτά που θα σου αρέσουν εσένα για να νιώθεις όμορφα!!!!!! εγώ αυτό έκανα και το έκανα για εμένα (γιατί επισκέπτες δεν δέχτηκα!) και...την μπουμπου μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και πάλι με το καλό!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κομμωτήριο στο Ιασώ έχει κλείσει!! Ήθελα και εγώ να φτιάξω τα μαλλιά μου, πριν από 3 περίπου μήνες που γέννησα αλλά δεν υπήρχε πια...

επιτρέπεται να φέρεις δική σου κομμώτρια να σε χτενίσει...γιατί παλιά δεν επιτρεπόταν!! (έλεος!!)

παρότι γέννησα με καισαρική και είχα μεγάλη ταλαιπωρία...το ότι έφτιαξα τα μαλλιά μου και το μακιγιάζ μου και είχα ωραία νυχτικάκια και είχα προλάβει και είχα φτιάξει και τα νύχια μου :lol::lol::lol: με έκανε να νοιώσω πολύ ωραία!! αλλά αυτό είναι στον άνθρωπο!!!

άλλες κοπέλες ούτε να το σκέφτονται δεν θέλουν !!!!

εμένα κάθε μέρα που με έβλεπε η μαία μου έλεγε: πω πω κούκλα είσαι ...γέννησες εσύ? :lol::lol::lol::lol: και είχα πάρει και ωραία ρούχα εξόδου μαζί μου !! παρότι τα παπουτσια δεν μου έμπαιναν λόγω του ότι πρήστηκαν τα πόδια μου από την καισαρική!!!!!! με παντόφλες παραλίγο να φύγω! (αν και αυτές ήταν σούπερ όμορφες :lol::lol::lol: !!!)

μου είπαν και για καθαρισμό αλλά δεν είχα κουράγιο να κατέβω να το κάνω! καλά όχι ότι θα άφηνα να μου κάνει καθαρισμό όποιος και όποιος!!! :lol::lol::lol:

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και φρόντισε να κάνεις αυτά που θα σου αρέσουν εσένα για να νιώθεις όμορφα!!!!!! εγώ αυτό έκανα και το έκανα για εμένα (γιατί επισκέπτες δεν δέχτηκα!) και...την μπουμπου μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και πάλι με το καλό!!!!!!!!

Ax,σας θαυμαζω!!!! Ετσι ειναι και η μαμα μου, ολο περιποιηση. Εγω γιατι βαριεμαι τοσοοοοο;;;;; :(:(:(:(

Ουτε ανταυγιες δεν εχω κανει γιατι βαριεμαι να πηγαινω κομμωτηριο!!! :lol::lol::lol:

Παλια δεν επετρεπαν κομμωτρια για να πηγαινεις στο δικο τους κομμωτηριο μαλλον!!!

Παντως ειλικρινα να σας δω στο δωματιο με τα μπικουτι και το ματι βαμμενο στην τριχα και τι στο κοσμο!!!!! Χα χα χα :lol:

Ασχετο, γιατι δε δεχτηκες κοσμο;;; Και πως το καταφερες;;; Δε παρεξηγηθηκαν;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μην νομίζεις και εγώ δεν αντέχω στα κομμωτήρια!! φρικάρω όταν πάω για παραπάνω από 1 ώρα....

εντάξει δεν έβαλα και μπικουτί! (τα ρόλει δεν είναι αυτά? :lol::lol::lol: ) ...ένα ισιωματάκι-χτενισματάκι μου έκανε χαχα

όσο για το μακιγιάζ...έκανα ένα ελαφρύ πρωινό :lol::lol::lol:

επισκέπτες δεν δέχτηκα γιατί ήθελα την άνεσή μου....δεν με ενδιαφέρει αν παρεξηγήθηκαν ...ούτε τους ρώτησα καν! γενικά ο καθένας κοιτάει το πρόγραμμά του από ότι κατάλαβα και έτσι και εγώ κοίταξα το δικό μου....να φανταστείς κάποια μέρα μου ήρθαν κάποια άσχετη ώρα που προσπαθούσα να θηλάσω και είχε μαζέψει το στήθος μου και πονούσα και είχαν ματώσει και οι θηλές....και έστειλα τον άντρα μου να τους πει ευγενικά ότι δεν μπορούμε...

και στο σπίτι που δέχτηκα ήταν κατόπιν παράκλησης της μαμάς μου και υπόσχεσης ότι θα φροντίσει εκείνη τους επισκέπτες....

αλλά και πάλι αυτό είναι στον άνθρωπο! άλλες κοπέλες θέλουν κόσμο και περνάνε καλά! εγώ θέλω την άνεσή μου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha μιλάς σοβαρά έκλεισε ?καλα μην φανταστείτε οτι ηθελα να κανω νυφικό χτένισμα απλά ένα ίσιωμα γιατι δεν θα μπορώ μόνη μου να σταθώ και πολύ ώρα όρθια .το να εισαι περιποιημένη μετά από τόση ταλαιπωρία της γέννας δεν είναι κακό να υποδεχτείς τους καλεσμένους σαν άνθρωπος αν και συμφωνώ οτι είναι στην κάθε κοπέλα αν το έχει ή όχι .καλά το να φέρω κομμώτρια ε όχι δεν θα το κάνω είπαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δε σας κατηγορησα, πλακιτσα εκανα. Ισα ισα που θαυμαζω τις κοπελες που προσεχουν τοσο τον εαυτο τους!!! Ενταξει και εγω προσεχω, αλλα δεν ειμαι ο τυπος που θα παει για μανικιουρ-πεντικιουρ (και το εχω και δωρεαν!!!) ή κομμωτηριο μια φορα την εβδομαδα!!! Βαριεμαι απιστευτα. Εδω τωρα επειδη δε μπορω να βαψω τα νυχια των ποδιων (βρισκω στην κοιλια :lol: ), βαζω τη μαμα μου που ασχολειται με αυτα και παλι βαριεμαι!!! :lol::lol::lol:

Θελω καποια στιγμη, αφου γεννησω, να κανω ανταυγιες (ειμαι 29 και δε τα εχω βαψει ποτε!!!!), να δω...θα το παρω αποφαση να κατσω μια ωρα στο κομμωτηριο;;;; :lol:

Εγω προσεχω να ειμαι ομορφη, να μη παχυνω (εχασα και 1 κιλο μεχρι τωρα!!), γενικα να ''τραβαω'' τον αντρα μου, να τον τρελαινω!!! Μ αρεσει το παιχνιδι, αλλα βαριεμαι τα εξτρα, οπως ανελυσα πριν!!!

Καλα, στο μαιευτηριο θα ζητησω να εχω το μωρο στο δωματιο,οποτε και να ηθελα δε θα μπορουσα να παω για χτενισμα!!!

Καλα, σε θαυμαζω. Και εγω δε γουσταρω κοσμο, ειδικα κατι συγγενεις που κανεις 3 χρονια να τους δεις και μετα σου δινουν/επιβαλλουν συμβουλες για το παιδι!!!! Να δω πως θα τους αποφυγω, που γενναω χειμωνα και ειμαι και ντροπαλη!!!!! Και ο αντρας μου χειροτερος!!! :lol::lol::lol:

Αντε, να γλιτωσω τις 40 μερες στο σπιτι, μετα ομως;;; Μενει και η πεθερα στην πολυκατοικια που θα μας εχει υπο παρακολουθηση (δε θα μπορω να το παιζω οτι λειπω απο το σπιτι...) :cry:

Να λεω οτι το παιδι μου ειναι αγριο και δαγκωνει, μπας και δεν ερθει κανεις;;;;; :o:o:o:o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ όταν γέννησα μετά από 2 μερούλες πήγα κομμωτήριο στο Ιασώ. Βλέπετε μια μέρα πριν πάω να γεννήσω (προγραμματισμένα γιατί είχα πάρει όλο το μηνα :shock::shock::shock: ) είχα φτιάξει μαλλί, ήθελα να με δεί όμορφη το νινάκι μου!!! Όταν όμως βγήκε ο μικρός μου κατούρησε το καμάρι μου και μαντέψτε που =))=))=))=)) , πάει το μαλλί κορίτσια!!!! Έτσι μετά από μερούλες πήγα και το ξαναέφτιαξα και τώρα στενοχωρήθηκα που το έκλεισαν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...