Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αχ τέλεια που θα τον δείτε! Αναμένουμε τα νέα σου! 🤗🤗🤗🧿🧿Εγώ την άλλη βδομάδα θα σας πω! Η ζέστη είναι το χειρότερό μου, το κρύο το αντέχω..
    • μια χαρά είναι μην αγχώνεσαι, είναι μακρυς και λογικά κλειστός!! κ να σου πω καλύτερα κ΄άπου στο 30 τώρα θα γεννήσεις ευκολότερα, φαντάσου να έχεις τόσο όσο κοντεύεις στην ΠΗΤ σου θα σου λεει ο γιατρ΄ός είναι μακρύς έχουμε ακόμη... 
    • Θα το αποθηκεύσω αυτό το μνμ γιατί μου δίνει αισιοδοξία ☺️ σε ευχαριστώ για τα στατιστικά αν και τα ξέρω, αν δεν μου τα λέει κάποιος δεν δίνω σημασία, λόγω του άγχους μου. Νιώθω ότι δεν θα το αντέξω. Αλλά…το ήξερα πριν το πάρω απόφαση. Όποτε πρέπει να είμαι οκ. Με το καλό κορίτσι μου γλυκό!! Όντως μαζί θα πηγαίνουμε!! Σε ευχαριστώ καο πάλι για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Με το καλό να τελειώσουμε με αυτό το 3μηνο!
    • Καλε το τεστ έβγαζε μάτι!! Τι μάλλον βρήκα το θετικό;;🤣🤣🤣 Λοιπόν οι επαφές είναι σούπερ!! Αν κάνετε κ σήμερα έχει καλώς αλλιώς αύριο μια. Εμείς σε όσους ουρολόγους έχουμε πάει συμφωνούνε σ ένα πράγμα. Πως το σπερμα για να είναι δυνατό θέλει κάθε 2-3 μέρες εκσπερμάτωση. Οι 2πλες κ 3πλες επαφές τη μέρα δεν ωφελούν σε κάτι. Κ λένε πως στην ωορρηξία οκ κάνε κ κάθε μέρα, αλλά εάν έχεις μέρα παρα μετά κατά τη διάρκεια του κύκλου είσαι καλυμμένη. Εμένα πάλι καλά δεν είναι θετικό το τεστ ωορρηξίας, σήμερα κατάφερα κ έκανα το πρώτο μου. Ακόμα να συνέλθω από την γαστρεντερίτιδα.. Δεν τον βλέπω αυτό τον μήνα λόγω υγείας..
    • Στο νοσοκομειο με είχαν μέτρηση 3/6 κ ήταν 35. 7/6 πηγα κ στον ιδιώτη γιατρό να με δει κ αυτος για ν μ φυγει το άγχος κ με μέτρησε κ αυτος 35.  Εχθες στην β επιπέδου μια με έβγαλε 31,8 κ την αλλη 30.1  αφου με ειχε ξεκοιλιάσει πριν για αν αλλάξει θέση της μπέμπας
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...