Μετάβαση σε περιεχόμενο

καουρα ποδιων και ζαχαρο!!!!!


Recommended Posts

καλημερα ηθελα να ρωτησω αν το καψιμο στα ποδια σχετιζετε με ανεβασμενο ζαχαρο?δεν εχω κανει ακομη καμπυλη ζαχαρου αλλα οι εξετασεισ αιματος οι απλες δεν εδειξαν κατι?το χει παθει κανεις?ειμαι 6μηνων και το νιωθω απ τον 3μηνα!!!!!!!!αν γνωριζετε κατι διαφωτιστε με!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ποικιλία στο χάλι μας δεν έχει τέλος, έτσι? τί άλλο θα περάσουμε... λυπάμαι που δεν ξέρω τίποτε πάνω στο θέμα για να σε βοηθήσω, μόνο την αμέριστη συμπαράστασή μου, κουράγιο! εγώ την προηγούμενη φορά φαγούρα στα άκρα, χωρίς πρόβλημα με ζάχαρο, στους μεγάλους μήνες, όπως ήρθε, έτσι και πέρασε. Υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΖΑΧΑΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!!!!!!!!!!!ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΩ ΓΛΥΚΑΚΙΑ!!!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είχα φοβερή φαγούρα στα πόδια, από τον αστράγαλο μέχρι το γόνατο περίπου, τα έτριβα τόσο πολύ σε σημείο να τους κάνω σημάδια, δεν είχε όμως καμία σχέση με ζάχαρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Voola,

Οταν λες καούρα μαλλον εννοεις φαγούρα ετσι?? Εγω είχα διαβήτη κατα την διαρκεια της εγκυμοσύνης ομως δεν ειχα κανενα τετοιο συμπτωμα! Εκτος απο τα πόδια εχεις και φαγούρα στα χέρια ή αλλου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα φαγουρα στα ακρα και εβγαλα σπιθουρακια πολλα μικρα λεγεται αλλεργια εγκυου βγαινει σε καποιες γυναικες..τα εβγαλα μολις μπηκα στο μηνα μου και ηρεμησα αφου γενννησα...το ιεχε και η διπλανη μου στο δωματιο εβαζα φενιστιλ λιγο να με ηρεμησει....δεν εχει καμια σχεση με το ζαχαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Voola,

Οταν λες καούρα μαλλον εννοεις φαγούρα ετσι?? Εγω είχα διαβήτη κατα την διαρκεια της εγκυμοσύνης ομως δεν ειχα κανενα τετοιο συμπτωμα! Εκτος απο τα πόδια εχεις και φαγούρα στα χέρια ή αλλου???

οταν λεω καουρα εννοω καψιμο οπως οταν σου και ο ηλιος τα ποδια καμια σχεση με φαγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...