Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλησπερα!!κοριτσκια θελω απο οσες μπορειτε τη βοηθεια σας!!!εχω ενα αγορακι 4 μηνων περιπου!!

καθομαι με αδεια απο τη δουλεια μου και πληρωνομαι μεσω οαεδ...ο συζυγος μου εργαζεται αλλα λογω της κρισης κανει καποιες φορες μειωμενες ωρες εργασιας και ετσι τα χρηματα του λιγοστευουν....τωρα βρηκε και δευτερη δουλεια για να δουμε τι θα γινει....και σε συνδυασμο με τα δικα μου χρηματα δεν μας αρκουν για νοικι,ψωνια του μωρου,ψωνια για το σπιτι και ολα τα καθημερινα...ξερετε τι εννοω.......μηπως καποια κοπελα ξερει που μπορω να απασχοληθω για να μαζευω και εγω καποια χρηματα???με την προυποθεση οτι,οτι κι αν κανω εχω μαζι το παιδι...σας παρακαλω βοηθηστεμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φλωρα μου .. δεν ξερω τα εσοδα - εξοδα της οικογενεια σας . καταλαβαινω οτι τα εχεις χαμενα τωρα αλλα προσπαθησε να εχεις ενα τετραδιο και εκει να γραφεις τα εσοδα σας και τα εξοδα σας . και μετα απο κει και περα να κανεις λιστα για σουπερ μαρκετ και να ψωνιζεις μονο τα απαραιτητα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι..Κι εγώ σπάω το κεφάλι μου με τις σκέψεις για το τι μπορώ να κάνω για να βγάζω ένα χαρτζιλίκι....Ο μικρός μου δε 3 μέρες κλείνει 4 μηνών και θηλάζω αποκλειστικά,έτσι δεν μπορώ να τον αφήσω σε κανέναν ούτε για λίγο!Και που να δουλέψω ώστε να μπορώ να θηλάζω??????? :roll::roll::roll: Οργάνωση και οικονομία...μόνο αυτό μπορώ να σε συμβουλέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω σε ποια πολη βρισκεσαι, ομως ειχα μια φιλη η οποια εμενε Αθηνα και ηθελε ενα εξτρα εισοδημα στο σπιτι και απευθυνθηκε σε μαγαζι βαφτιστικων-γαμου και της δινανε υλικο για το σπιτι και εφτιαχνε εκει τις μπομπονιερες...Δεν ξερω τι χωρο-χρονο εχεις, αλλα κι εγω ειναι το μονο που μπορω να φανταστω οτι μπορεις να κανεις και να εισαι κοντα στο μωρακι σου.....Μπες στο ιντρενετ και ψαξε αγγελιες για δουλεια στο σπιτι, ισως βγαλεις ακρη.....

Μεχρι τοτε, θα συμφωνησω με τις υπολοιπες...προγραμματισμος και οχι αγχος!!!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία ιδέα Μαρία!!!Ούτε καν μου είχε περάσει από το μυαλό κάτι τέτοιο!!Αυτό θα μπορούσα να το κάνω κι εγώ μιας και πιάνουν τα χέρια μου!!Αλλά που μπορώ να απευθυνθώ?Έχεις καμιά ιδέα?Αθήνα μένω κι εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μητερα μου για χρονια εφτιαχνε σακουλες χαρτινες στο σπιτι!!!πληρωνοταν ανα τεμαχιο!!!

εφτιαχνα και γω καποτε,η εβαζα κορδονια!!!

μπορεις να βρεις μεσω ιντερνετ εταιριες που φτιαχνουν σακουλες!!

δεν σου λεω για αυτον που συνεργαζοταν η μαμα μου γιατι εχει πεσει η δουλεια του και δεν δινει ουτε στην μητερα μου πια!!!μονο αν εχει καμια βιαστικη μεγαλη παραγγελια!!!

απλα σας το δινω σαν ιδεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ!!να ειστε καλα...........οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω............φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Flora kai annoula, εγω τωρα πια μενω Θεσσαλονικη και αρα δε γνωριζω ακριβως που να απευθυνθειτε, ομως μεσω της πασιγνωστης σε ολους μας εφημεριδας αγγελιων (να μην αναφερω καλυτερα ονομα) η ακομη και μεσω διαδικτυου αν και εκει λιγα πραγματα θα βρειτε...αν υπαρχει καποιο καταστημα με μπομπονιερες στην ευρυτερη περιοχη σας γιατι δε ρωτατε εκει?Αλλα και παλι η συγκεκριμμενη εφημεριδα θεωρω ότι θα βοηθησει περισσοτερο!!!Καλη τυχη και απο τη στιγμη που υπαρχει η θεληση θα βρειτε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...