Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

kalispera koritsares ti kanete anoixe to kainourgio post mas kaloriziko na eine me polle polles eyxaristes anakoinoseis!!!!!!!!

ego koritsares ta idia i akatanomasti akomi na me episkeftei eime sto perimene !!!!entometaxi tora pou to skeftome de xero kai pote ekana oorixia kai de xero pote tha mou erthei!!!exo tin entiposi oti i oorixia mou itan tin proigoumeni vdomada den eime kai sigouri!!tha perimeno kai tin alli vdomada ki an den mou erthei tha xanakano xoriaki!!!!!de xero koritsia mporo na elpizo isos akomi efoson den vlepo tin akatanomasti!!!kai i xoriaki 2 den mou exei xanavgei olo 0.1 mou evgene !!!!!tha elpizo mexri na do tin akatanomasti!!o kiklos mou exei 40 meres simera perimeno mexri na paei peninta meres kai vlepoume !!!!!!!!!!!!!!ayta apo mena perimeno ta nea sas koritsares filakia polla :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑ ΣΟΥΥΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΥΧΗ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΜΕ ΤΗ ΧΩΡΙΚΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....

ΕΚΑΝΕΣ Κ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ 2????ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ 1 ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΑΝ ΗΤΑΝ 2 ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ.....ΕΕΕΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετίζω και εγώ το νέο μας ποστάκι και εύχομαι να είναι πιο γουρλίδικο από του Μάη

και να έχουμε μόνο ευχάριστες ανακοινώσεις!

Λίτσα αν ήταν τόσο αργά η ωορρηξία σου τότε νομίζω ότι μπορείς να έχεις κάποιες ελπίδες!

Από ότι ξέρω η χοριακή που είναι κάτω απο 5 είναι αρνητική αλλά αυτό ισχύει στις περιπτώσεις

που κάνεις την χοριακή τουλάχιστον 14-15 μέρες μετά την ωορρηξία. Τώρα στην περίπτωσή

σου αν έκανες την χοριακή λίγες μόνο μέρες μετά την ωορρηξία σου τότε μπορεί το 2 να είναι

η αρχή μιας θετικής χοριακής! Μακάρι ρε Λίτσα μακάρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα σύντομα!

Και να μην ξενιώμαστε σε όλα τα κοριτσάκια: ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!

ΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο με το καλο να μας μπει ο ιουνιος και να μας βρει διπλασιες και βαλε!!!! περιμενω για 11 ιουνιου για να δουμε τι θα δουμε!!!

λιτσακι μην πτωεισαι και μη απογοητευεσαι περιμενε καμια βδομαδα ακομη και ξαναπροσπαθησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou makari na exoume sintoma oles ena sporaki stis koilitses mas makari panagitsa mou!!ose gia tis egkyoules na eiste kala pou de mas ksexnate kai mas fisate kai emas gia na kollisoume! :D:D:D:D kai me to kalo na parete stin agkalitsa sas ta morakia sas!!!!

aa mazi me to pasxa pao kai ego simera 40 meres (tis analipseos)kai tou agiou pneymatos tha exo 50 meres xixixix :D:D:D:D:D:D !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?ego sti douleia kai me ponaei i koilitsa mou kai i mesi mou mallon tha me episkeftei i akatanomasti an eine na erthei as erthei na xekiniso kai pio dinamika!!1leo pos an mou erthei i periodos na pao sti ginaikologo na parakolouthoume oorixia de tha me voithisei logo polikistikon?

ayta apo mena perimeno ta nea sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!

Γουρλιδικο και τυχερο για ολες μας να ειναι το ποστακι του Ιουνιου!!!!

Λιτσακι,εμενα ο κυκλος μου ειναι 28-35 και μου ειπαν οτι αν προκειται για καθυστερηση θα μετρας μερες απο την 35η και μετα, δηλ. τη μεγαλυτερη μερα του κυκλου σου,και μετα απο μια εβδομαδα θα κανεις τεστακι ,εκτος αν κανεις χοριακη που δειχνει μια εβδομαδα μετα τη συλληψη. Εγω ξεκινησα να παρακολουθω την ωορρηξια,ειναι πολυ καλη επιλογη για να ξερεις τι γινεται οταν δεν εχεις σταθερο κυκλο και μεγαλο.Παραλληλα παρε και κανενα τεστακι ωορρηξιας,εμενα αυτη τη φορα μου τα προτειναν και τα παραγγειλα απο το internet πολυ οικονομικα.Αν θες πληροφορειες στειλε μου π.μ.Καλη επιτυχια προς το παρον ευχομαι να μην τη δεις!!

Αν γινεται βαλεμαι 28 Ιουνιου.Ευχαριστω φιλακιαxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Καλή επιτυχία και πολύ πολύ γούρι για το νέο ποστ!!!!!!

(Δεν) περιμένω την ακατανόμαστη 6 του μήνα... έχω τόση αγωνία που μου έρχεται να πάω να κάνω χοριακή αν και ξέρω πως είναι χαζομάρα να μην περιμένω 3 μερούλες ακόμα... ωορηξία είχα με το τεστ 21-22 Μαίου, την 10-11 μέρα του κύκλου μου δηλαδή... αχ έχω τρελή αγωνία, όχι άγχος, απλά αγωνία... μου έρχεται να αλλάξω θέση τα έπιπλα, να αλλάξω χρώμα σε κανέναν τοίχο... βασικά δεν ξέρω τι να κάνω για να μην έχω τόση αγωνία και να μην το σκέφτομαι συνέχεια...

cuando (δεν) ήρθε;;;

Litsa κι εγώ από όσο ξέρω θετική θεωρείται από 5 μονάδες και πάνω μετά όμως από 10 μέρες από την ωορηξία... δεν χάνεις τίποτα να κανεις ξανά μία... μπορέι να έιναι 1500 αυτή την φορά!!!!!!! στο εύχομαι!!!!! :)

ΚΑλημέρα και φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπηκτο...δεν ηρθε..αλλα θα ρθει..φανταζομαι..δεν εχω ενδειξεις ουτε για το αν θα ρθει ουτε αν ειμαι..οποτε υποθετω οτι απλα θα ρθει...θα σου ελεγα να περιμενεις γενικως ..κανε λιγο υπομονη...ασχολησου με κατι αλλο..αν εισαι εγκυος θα το μαθεις σιγουρα..χαχα...υπομονηηηηηηηηηηηηηηη αν μπορεις..γιατι ειναι νωρις και ακομα και η χοριακη μπορει να βγει λιγο λαθος..,ο,τι θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα έχω ένα μικροβιολογικό ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου, αν πας μέχρι τις 11 μου είπαν τα αποτελέσματα στα δίνουν στις 7 το απόγευμα, αν πάς αργότερα στα δίνουν την επόμενη μέρα. εγώ δεν πήγα ως τις 11 επί τούτου γιατί ξέρω πως είναι απλά ανυπομονησία το να πάω και τίποτα παραπάνω, οπότε τώρα δεν πάω γιατί καθώς αύριο θα λείπω δεν θα μπορώ να πάρω τα αποτελέσματα, κυριακή είναι κλειστά, άρα θα μπορώ να τα πάρω Δευτέρα που έτσι κι αλλιώς (δεν )την περιμένω...

εσύ ουσιαστικά έχεις 2 μέρες καθυστέρηση;;; έκανες τεστ;;; εγώ να σου πω θα είχα κάνει... είμαι πολύ ανυπόμονη τελικά!!!!! μακάρι να είμαστε εγκυούλες κοριτσάκι μου... ΜΑΚΑΡΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Καλή επιτυχία και πολύ πολύ γούρι για το νέο ποστ!!!!!!

(Δεν) περιμένω την ακατανόμαστη 6 του μήνα... έχω τόση αγωνία που μου έρχεται να πάω να κάνω χοριακή αν και ξέρω πως είναι χαζομάρα να μην περιμένω 3 μερούλες ακόμα... ωορηξία είχα με το τεστ 21-22 Μαίου, την 10-11 μέρα του κύκλου μου δηλαδή... αχ έχω τρελή αγωνία, όχι άγχος, απλά αγωνία... μου έρχεται να αλλάξω θέση τα έπιπλα, να αλλάξω χρώμα σε κανέναν τοίχο... βασικά δεν ξέρω τι να κάνω για να μην έχω τόση αγωνία και να μην το σκέφτομαι συνέχεια...

cuando (δεν) ήρθε;;;

Litsa κι εγώ από όσο ξέρω θετική θεωρείται από 5 μονάδες και πάνω μετά όμως από 10 μέρες από την ωορηξία... δεν χάνεις τίποτα να κανεις ξανά μία... μπορέι να έιναι 1500 αυτή την φορά!!!!!!! στο εύχομαι!!!!! :)

ΚΑλημέρα και φιλιά πολλά!!!

υπομονη κοπελα μου!!!!!!!!ευχομαι να εισαι.... :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ημουν μεχρι που μας τσακισε το θεμα..και το μηνα που εμεινα τελικα ηταν ο μηνας που επειδη μας ειχε τσακισει δεν ασχοληθηκα..ειχα καθυστερηση και το αφηνα να περασει...οταν δε μετα το χασαμε συντομα..μου φυγαν ολες οι ανυπομονησιες..ειπα ο,τι ειναι να γινει θα γινει...θα κανω υπομονη ...ναι εχω δυο μερες καθυστερηση..σου λεω ομως λογικα συμφωνα με την οωρηξια μου θα πρπε να ρθει σημερα..οποτε..

θα δουμε...γενικα ειμαι πολυ σταθερη..και μετα τη βιοχημικη ηρθε νταν στις 28 ..με εξεπληξε..πιστευα οτι μπορει να ερθει αλα ντα λλων αλλα οχι..τωρα μπορει να αποφασισε να παιξει λιγακι..αλλα δεν θα την αφησω να με επηρεασει..αν τυχον δεν ερθει μεχρι τη δευτερα θα παω για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είσαι πολύ δυνατή... μπράβο σου... θαυμάζω τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις και την υπομονή σου!!! εύχομαι να μην δοκιμαστείτε ξανα με αυτόν τον τρόπο!

ακόμα κι αν δεν έρθει αυτόν τον μήνα το ζουζουνάκι, που εύχομαι να έρθει, ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείτε και να έρθει σύντομα!!! το ίδιο και για εσένα μωρουδένια και για όσες κοπέλες προσπαθούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακαρι να μην τη δειτε κοριτσια και να ειστε εγκυουλες!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-

Καντε υπομονη λοιπον μεχρι τη Δευτερα και βγαλτε το οσο μπορειτε απο το μυαλο σας...Οτι ειναι να γινει , θα εχει γινει.Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυνατη εισαι εσυ μελιπηκτο..χαιρομαι με την αισιοδοξια σου και τον τροπο που βλεπεις τα πραγματα..εγω απλα περασα ολα τα σταδια ανυπομονησιας απελπισιας κλπ και εφτασα εδω...στο δε βαριεσαι θα ρθει..ευχομαι κι εγω να μη μας ταλαιπωρησει αλλο..αλλα τελος παντων ας κανει ο,τι νομιζει εμεις εδω ειμαστε και το περιμενουμε με ανοιχτες αγκαλες.. :lol:

ας περιμενουμε μεχρι τη δευτερα..εμενα αν ειναι να ρθει παντως μεχρι αυριο θα χει ερθει..δε νομιζω να αργησει..αντε λιλ ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου..κι εσενα και ολων μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα και καλορίζικο το καινούριο μας ποστ.

melipikto κάνε λίγη υπομονή ακόμα ,τι έμεινε;Α και μην το ρίξεις στις αλλαγές γιατί Αν έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου δεν κάνει να κουράζεσαι!!!!!!!!!!!!!

cuando στο περίμενε σε έχει και εσένα ε;Που ξέρεις μπορεί να ,μην ξαναέρθει για τους επόμενους 9 μήνες.Στο έχω ξαναπεί........ ;)

Λιτσάκι αυτό το 2 όντως είναι λίγο περίεργο.Και εγώ όσες φορές έχω κάνει γύρω στο 1 ήτανε.Λες να έκανες νωρίς και όντως να άρχιζε να αυξάνεται;Αχ μακάρι κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστ!! ευχομαι ο Ιουνιος να φερει πολλες ανακοινωσεις!!! Εγω δεν περιμενω γενικοτερα μιας και ειμαι στη διαδικασια εξωσωματικης.. μαλλον για τελος Ιουνη παει η χοριακη... θα δουμε, ενα βημα καθε φορα!!

κουαντο και μελιπηκτο ευχομαι να εχετε ευχαριστες εκπληξεις!!!λιλ καλη τυχη στην επομενη προσπαθεια..

λιτσακι καλη τυχη με τη ρημαδα την ωορρηξια!!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ με το καλο να ξεκινησεις..που θα παει θα το τσακωσουμε..μαριαναπ ναι με εχει στην αναμονη αλλα χωρις συμπτωματα μαλλον δεν..... :? ...τελος παντων θα δειξει ο χρονος :lol:

ευχομαι να ερθει συντομα για ολες ενα μικρουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα γινω κακια αν και δεν το θελω (αν και ολες θα με μαλωσετε). ηρθαν οι γονεις μου σημερα και πηραμε τη κυρια κοκοπικου απο το σταθμο(τη κορη μου) και τους πηρα τηλεφωνο να δω τι κανει και μου ανακοινωνουν οτι η νυφη μου ειναι 4μηνων εγκυος αγορι! Μου επεσαν τα μουτρα μιας και η νυφη μου οπως και ο αδελφος μου δεν γουσταρουν τους γονεις μας και εμενα δηλαδη και φυσικα για τη κορη μου ουτε λογος... ο αδελφος μου να σας δωσω να καταλαβετε την ειδε τη μικρη 40 μερων και μεδτα οταν βαφτιστηκε 11μηνων. Θεε μου δεν ειπα να μην μεινει εγκυος ισα ισα που χαρηκα αλλα ηθελα εγω να μεινω παλι και να κανω το αγορακι που τοσο επιθυμω και οχι αυτη η κακιασμενη πρωτη. Ξερω οτι δεν θα βγαλει το ονομα του μπαμπα μου και θα στεναχωρηθει πολυ αλλα ακομη ενα εγγονι ειναι ευτυχια. Το θεμα ειναι οτι η σκροφα αυτη (συγνωμη για την εκφραση) θα συγκρινει το μωρακι της με τη Σαντυ και θα παρω αναποδες πολλες.... Οταν την πρωτη φορα εμεινε εγκυος ξεσηκωσε ολο το κοσμο και μολις το εχασε εγω δεν μπορουσα να πω σε κανεναν την χαρα μου οτι ειμαι εγκυος μην την στεναχωρησω,....

Κοριτσια χιλια συγνωμη αλλα επρεπε να τα βγαλω απο μεσα μου...παντως αυριο αν και πολυ νωρις θα κανω ενα clearblue που εχω στο ντουλαπι και ας βγει και αρνητικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...