Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξαναγγενηθηκα μαζι σου!


Recommended Posts

κοριτσακι μου γεια σας!!!!!!σημερα αποφασισα κ γω να σας πω την δικη μου εμπειρη απο το υπεροχο πλασματακι που εφερα στον κοσμο!!!!!ολα ξεκινησα περσυ τετοιο καιρο οταν επιτελους υστερα απο πολλες αποτυχιες κ αποβολες εμαθα οτι επιτελους ημουν εγκυος στο 2ο παιδακι μου!!!η συγκινηση δεν περιγραφεται,,ολα κυλησαν μια χαρα μεχρι κ το τελος ,εαν εξερεσουμε οτι ειχα πολλους εμετους(χαλαλι τησ ομωσ).....μολισ μπηκα λοιπον στον μηνα μου η γιατρος μου με παρακολουθουσε καθε 2 μερες μιας κ η μικρη ειχε εμπεδωθει καλα κ ειχα πονακια,,αλλα μονο αυτα!!!ουτε διαστολη ουτε τιποτα!!!δεν ηθελε μαλλον να βγει!!!!θυμαμαι η μερα ηταν δευτερα 24 ιανουαριου παω στην γιατρο κ μου λεει επιτελους την λεξη "εχουμε διαστολη 2 "τρελενομαι αρχιζω να ανχωνομαι κ λεω επιτελους γενναω αλλα τιποτα περασαν 3 ολοκληρες μερες προσμονης κ αγωνιασ ψσπου την τεταρτη το βραδυ κατα τις 10 η ωρα αρχισα να χω διαρροια κ πονακια καθε 15 λεπτα ....περνω την γιατρο μου κ μου λεει ελα στο ιασω ..ετοιμαζομαι λοιν ντυνομαι ντυνω την κορουλα μου περνουμε την βαλιτσα κ βουρ στο ιασω μιας κ μεχρι να φυγουμε τα πονακια ειχαν παιε καθε 3λπτο!!ναι ναι ναι καθε 3λεπτο!!!!φτανουμε στο ιασω κ μπαινω κατευθειαν μεσα,,η ωρα ηταν 11,κ μιση με ετοιμαζουν κ οι πονοι μου ακομα πιο δυνατοι κ μου κοβοταν η ανασα,,,,ο αντρουλης μου συνεχως κοντα μου κ με βοηθαγε με τις αναπνοες....12 η ωρα τα μεσανυχτα μου σπαει η γιατρος τα νερα,,εκει λοιον αρχισαν τα γλεντια..πονοι αφορητοι,,,μιας κ δεν ηθελα εποισκληριδιο αφου κ την 1η μου την εκανα χωρις επισκληριδιο,,,,,εσπρωχνα κ ξανασπρωχνα αλλα ακομα τιποτα δεν αντεχω σε καποια στιγμη κ νιωθω να χανω τις αισθησεις μου ωσπου η φωνη της γιατρου με ξαναεπαναφερει φωναξωντας μου ¨ελα κοπελα μου μην τα παρατας μια σπρωξια κ ηρθε ο αγγελος σου"κ πραγματι κοριτσια εβαλλα ολη μου την δυναμη που μου χε απομεινει κ στις 1.20 τα μεσανυχτα 27-1-11 εφερα στον κοσμο με φυσιολογικο τοκετο κ χωρις επισκληριδιο την κοριτσαρα μου!!!!!ακομα που τα θυμαμαι δακρυζω!!!αυτο το πλασμα με εκανε να ξαναγγενηθω!!!!!!ειμαι τρελα ερωτευμενη με τα παιδια μου κ ευχομαι ολες εσεις που προσπαθητε καιρο να τα καταφερετ!!!κ να θυμαστε οτι καποια στιγμη οι προσπαθειες σας θα ανταμειφθουν με τον καλυτερο τροπο,,αρκει να το πιστεψετε κ να ελπιζετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι βρε Καλλάκι μου?????????? Χάθηκες καλέ μωρομανούλα!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει αγάπη μου κι η 2η κορούλα σου!!!!!!!!!!!!

Να γευτεί τη ζωή της με απόλυτη ευτυχία κι υγεία!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά-πολλά στα πατουσάκια τα στρουμπουλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!ναι χαθηκα κοριτσακι αλλα μπαινω συχνα κ διαβαζω νεα σας απλα η θα μαι αγκαλια με την μπεμπα η θα μπιανω βιαστικα κ δεν θα προλαβαινω να σας γραψω!!!σου ευχομαι με εναν πονο μ ολα να πανε καλ κ να αγκαλισεις τον αγγελο σου που τοσο παιδευτηκες κ συ για να τον αποκτησεις!!οτι καλυτερο σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ...!!!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ....ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠ'ΤΑ ΠΑΛΙΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΛΙ...!!ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΚΑΙ 2η ΚΟΡΟΥΛΑ....!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟΙ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΚΑΘΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΠΑΡ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ..ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κι απο μενακοριτσακι μου!!!!!!να σου ζησει το αγγελουδι σου και να δεις και τις 2 πριγκιπισσες σου οπως ακριβως επιθυμεις!!!!!

θυμαμαι οτι μαζι προσπαθουσαμε και ειχαμε μιλησει παλια μονο που εγω δυστυχως ακομα δεν τα καταφερα να κανω 2ο παιδακι!!η ιστορια σου ομως μου δινει πολυ κουραγιο!!!!!!να εισαστε ολοι γεροι και να σας χαιρεται ο αντρας σου και τις 3 τσουπρες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalli μου αν και τα ειπαμε εμεις, να σου ευχηθω κι εδω, να ειναι γερη και καλοτυχη η μικρουλα σας και φυσικα να χαιρεστε και τα δυο μωρακια σας....

Και να ξερεις δεν θα ξεχασω ποτε εκεινη την ημερα που με βοηθησες να ηρεμησω με δυο σου μονο κουβεντες!!!σε ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...