Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΛΕΝΝΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΒΡΕΦΟΥΣ!ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!


Recommended Posts

Καλημέρα! Έχω ένα μπεμπάκο 19 ημερών κ τις τελευταίες 2 μέρες τα κακάκια του έχουν μέσα βλέννα!Αρχικά σε μικρή ποσότηατα αλλα τώρα βλέπω οτι σε κάθε κένωση αυξάνεται.Συγκεκριμένα χθές βράδυ το πάμπερς ήταν γεμάτο μόνο με βλέννα κ ελάχιστα κακάκια τα οποία ήταν κ νερουλά..απο χρώμα ευτυχώς είναι κίτρινα εκτός απο μία φορά που είδα μια "τριχίτσα" κάπως πράσινη. Ανησυχώ πολύ,σήμερα το απόγευμα θα μιλήσω με τον παιδίατρο αλλα μέχρι τότε θα ήθελα να μου πείτε άν έχει συμβεί κ στα δικά σας μωράκια κ τί κάνατε!Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ελενα ο δικος μου ειχε πρασινα κακακια καποια στιγμη και για λιγες φορες μετα. Ο παιδιατρος μου ειπε οτι ή ξεκινανε οι κολοικοι ή τον πειραξε κατι που εφαγα ή αλλαζει την χλοριδα του εντερου.

Ειχα διαβασει οτι τα μωρα που θηλαζουν ενουν και βλενα καμια φορα στα κακακια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως οταν συνοδευεται απο αιματακι μπορει να οφειλεται σε αλλεργια στις πρωτεινες του γαλακτος.

επειδη ομως κυκλοφορει γαστρεντεριτιδα αυτο τον καιρο ,αφησε το κανενα μηνα,μην βιαστεις να βαλεις υποαλλεργικο γαλα,γιατι μετα το παιδι θα χαρακτηριστει αλλεργικο και θα ειναι δυσκολο να εισαγεις τις τροφες!!!!!

αν συνεχιστει πανω απο μηνα ,χωρις βελτιωση η δεν περνει βαρος ,κανε 3 μαγερ κοπρανων ,αν βγουν θετικες τοτε αλλαξε γαλα...αλλα θα σου πει (ελπιζω) ο παιδιατρος.

θηλαζεις???

οτι θελεις στειλε μου πμ,ειμαι αλλεργιολογος...θα χαρω να σε βοηθησω

μην αγχωνεσαι,οτι και να ειναι αντιμετωπιζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να εχει καποιο μικροβιο στο εντερακι!!!

εμενα εβγαζε συνεχεια βλεννες στα κακα αλλα δεν ηξερα και δεν εδινα σημασια εχοντας καλο χρωμα,ωσπου μια μερα μεσα σε μια βλεννα εβγαλε λιγο αιματακι,πηγα τα κακακια της για εξεταση και ο γιατρος βρηκε μικροβιο στο εντερακι μου εδωσε αντιβιωση και ολα καλα!!!η βλεννες οφειλοταν στο βακτηριο-μικροβιο!!!και γω νομιζα για αλεργειες αλλα καμια σχεση!!!

ευχομαι περαστικουλια και να μην ειναι κατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...