Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η μικρή μου τραβάει τα μαλλιά της


Recommended Posts

καλημερα, ειμαι τελειως νεα στο forum αυτο και θα ηθελα τη γνωμη σας σε ενα θεμα που αντιμετωπιζω με τη μικρη μου, μηπως και καποια απο εσας εχει περασει το ιδιο. η μικρη μου ειναι 15 μηνων και εδω και ενα μηνα ισως τραβαει τα μαλλακια με την πιπιλα στο χερι μεχρι να κολλησει τριχα στην πιπιλα στης. δηλαδη τα τραβαει μια και αν δεν εχει κολλησει τριχα στην πιπιλα της το ξανακανει μεχρι να ξεριζωσει τριχα απο το κεφαλακι της και να κολλησει στην πιπιλα της. αρχικα το εκανα με τα δικα μου μαλλια αλλα επειδη δεν την αφηνα αρχισε να το κανει στο δικο της κεφαλακι. βεβαια περισσοτερο ανησυχω μηπως καταπιει καμια τριχα αλλα και παλι δε μου φαινεται και πολυ νορμαλ. μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Πραγματικα ειναι απιστευτα τα μωρακια μας!Μα τι σκαρφιζονται!!!??? :lol::lol:

Νομιζω πως δεν τρεχει τιποτα!Αστην να το κανει...Δε νομιζω πως μπορει να ξεμαλλιαστει με μια πιπιλα αλλα αν το καταφερνει θα ποναει οποτε γρηγορα θα αλλαξει χομπυ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K δικιά μου έκανε κάτι παρόμοιο που είναι 11μηνών!Τα τραβούσε μέχρι να ξεριζώσει τρίχες! :o:o:o:o:o:o

Το έκανε,πόνεσε,βαρέθηκε κ τώρα έχουμε άλλο,χτυπάει το κεφάλι της στους τοίχους σε εμάς... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νομίζω πως όλα αυτά είναι στα πλαίσια ανακαλύπτω τον κόσμο! :P:P:P:P:P:P:P

Κάνουν διάφορα κ όταν βαρεθούν πάνε για άλλα,,,......

Τρεχατε ποδαράκια μας δηλ.................... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...