Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΦΑΝΟ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΙΕΣΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΜΑΣΤΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΥΓΡΟ ΔΙΑΦΑΝΗ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΠΥΑΡ??ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΑΜΑ ΤΟ ΠΙΕΖΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι τιποτα μην ανχονεσαι το ειχα και εγω στην εγκημοσινη μου .Σου ευχομαι με το καλο κοπελα μου να κρατησεις το παιδακι σου αγγαλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου κ εγω αυτη την απορια εχω!!!!!στις αλλες δυο εγκυμοσυνες μου αυτο το ειχα τον τελευταιο καιρο προς το τελος!!!!!!!!

τωρα ομως το προσεξα απο τωρα.η αληθεια ειναι πως στην αρχη φοβιθηκα μηπως δεν επρεπε κανονικα κ ηταν κατι κακο,μετα ομως μου φανηκε καπως λογικο. :?:roll::roll:

την παρασκευη που ειναι να παω στον γιατρο μου θα τον ρωτησω,για να δουμε τι θα μου πει!!!!......

α επιπλεον εμενα ποναει πολυ κ η θηλη,δεν μπορω να την αγγιξω!!

με το καλο να ερθει ο μπεμπουλης σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα κορίτσια πριν 3 βδομάδες έβγαλε μια σταγονα το ένα στήθος και σήμερα το άλλο...δεν τρέχει..απλά αν πιεστεί λίγο βγάζει...

Λογικό είναι...μην ανησυχείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν κανει να πιεζετε τις θηλες σας.Ετσι και αρχισουν απο τωρα να τρεχουν γαλα καηκαμε!Και αμα τις πειραζουμε μπορει να αρχισουν.Και εγω βγαζω καμια φορα μια σταγονα διαφανη αλλα το ειχα και απο πριν μεινω εγκυος,ειναι ορμονικο.Μου ειπε ομως η γιατρος να μην το πειραζω καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ειναι απολυτως φυσιολογικό αλλά καλό είναι να μην το πειράζεις....

Εμένα από τον 6ο μήνα τις περισσότερες φορές μετά που έκανα μπάνιο έτρεχε χωρίς να το πειράξω.

Αφού είχα φοβηθεί μην τυχόν και τελειώσει και δεν υπάρχει μετά για το μωρό μου... :lol::lol::lol:

Με το καλό κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...