Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΤΡΩΜΑ ΚΟΙΛΙΑΣ!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.....

ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΙΚΡΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....ΣΥΝΙΘΩς ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙς ΠΟΥ ΛΕΝΕ???ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΚΟΥΝΙΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ ΑΠΟΤΩΜΑ.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τitina οταν αρχιζουν οι συσπασεις νιωθουμε ενα πετρωμα σε ολη την κοιλια για λιγα δευτερολεπτα,αν οντως νιωθεις ετσι προετοιμαζεται η μητρα σου με τις γνωστες συσπασεις,και οσο πλησιαζεις στην πητ σου τοσο θα αυξανονται,αν απο τωρα παρατηρησεις να εχεις πολλες κατα τη διαρκεια της μερας ξεκουρασου και μιλα με το γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tιτινακι ριξε μια ματια εδω που το συζητησαμε:

http://www.mammyland.com/forum/23/18142

Αυτο που νοιωθεις ειναι συσπασεις.Τις εχω και εγω.Ενημερωσε τον γιατρο σου.Και αν γινουν συχνοτερες να του το πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιθανον να ειναι οι γνωστες συσπασεις.μπραβο σου που το παρατηρησες γιατι εγω ειχα παρα πολλες κ δεν ειχα παρει ειδηση.τις διαπιστωσε ο γιατρος μου οταν του ειπα οτι που κ που σκληραινουν καποια σημειοα της κοιλιτσας.ενημερωσε τον κ αυτος θα κρινει καλυτερα.ειναι φυσιολογικο εκτος κ αν αυξηθουν σε συχνοτητα κ διαρκεια.σαυτη τη περιπτωση ισως χρειαστεις καποιο χαπι κ πολλη ξεκουραση.εγω απο τον 4ο μηνα οταν χρειαζοταν επαιρνα θεραπεια κ ημουν ξαπλα!

ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EYXARISTW POLY GIA TIS APANTHSEIS SAS KORITSIA MOU!!!!!!THA TO ANAFERW STON GIATRO MOU THN EPOMENH FORA POU TH PAW!!!!NOMIZW KAPOIES FORES KATALAVAINW PWS PIANW LIGO TO MWRAKI MOU.....OTAN KOUNIETE..DEN EINAI IDIO ME TO PETRWMA TELIKA!!!!!SAS EYXARISTW POLY!!!!!!!!!!!EYXOMAI ME TO KALO SE OLA TA KORITSAKI POU PERIMENOUN TO MWRAKI TOUS KAI SE OSES TA KRATANE IDH STHN AGGALITSA TOUS NA TA XERONTE KAI NA EINAI GERA!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινα ετσι νομιζα και εγω,πως επιανα το κεφαλακι της αλλα εκανα λαθος! :lol: Ηταν συσπασεις...Καλο θα ηταν να τον ενημερωσεις αμεσα,να μην περιμενεις να πας την επομενη φορα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...