Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ


Recommended Posts

καλημερααααα....εμενα με βοηθαει πολυ το κρυο γάλα κ καποιες φορες τα μηλα.καλο ειναι να μην αφηνεις πολλες ωρες το στομαχι αδειο γιατι τα γαστρικα υγρα ειναι αυτα που προκαλουν καουρες.να τρως μικρα κ ελαφρυα γευματα κ κυριως στεγνα.φρυγανιες κ κριτσινια βοηθανε.οχι τηγανιτα κ λιπαρα.τωρα τελευταια διαβασα οτι κ ο ανανας κανει καλο.εισαι εγκυος?ρωτησε τον γιατρο σου αν σου επιτρεπει να παρεις καποιο σιροπι ή χαπια που βοηθουν.υπομονη....σε καταλαβαινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με βοηθουσε παρα πολυ το γαλα, κρυο απο το ψυγειο

επισης εχω ακουσει οτι βοηθαει το ξινομηλο, αν βαλεις σταγονες λεμονιου μεσα σε ενα ποτηρι νερο

προσπαθησε να αποφευγεις τα οσπρια γιατι ειναι γενικα δυσπεπτα κ μπορει να το κανουν χειροτερα

κ βρηκα κ αυτο

http://www.babybaby.gr/showarticle.jsp? ... =11NUFPSAI

επισης μερικοι λενε οτι αν εχεις καουρες το μωρο βγαζει μαλλια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ!!!

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΥΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ..ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΝΑ ΕΠΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ!!ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝΑ!!ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ MALOOX!!ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΗΠΙΑ!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΗΘΕΛΑ ΣΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παιρνω κατι σαν το μαλοξ σε μεγαλα ζορια ειναι φυσιολογικο απλα οταν ξαπλωνεις θα βαζεις διπλο μαξιλαρι να μην ανεβαινουν οι τροφες και θα κανεις μικρα γευματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Riopan gel είπε γαστρεντερολόγος για γρηγορότερη ανακούφιση και γυναικολόγος μου είπε ότι δεν απορροφάται από το μωρό...

Εμένα προσωπικά που έχω ΓΟΠ και διαφραγματοκήλη δεν με πιάνει τίποτα δυστυχώς υποφέρω απο τον πρώτο μήνα της εγκυμοσύνης μου, είμαι στον τρίτο και ακόμα τα ίδια....Πολύ χάλια συμπτώματα....Υπομονή να σκέφτεσαι το μωράκι σου που θα έρθει σε λίγο καιρό και να παίρνεις υπομονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα!

Ειχα κ εγω καουρες στην εγκυμοσυνη..... :?:?:?:?:?

Θα συμφωνησω με τα μηλα κ το γαλα...εμενα ο γιατρος μου επετρεπε τα αντιοξινα χαπια (σιμεκο,μαλοξ κτλ) 20 λεπτα μετα απο καθε γευμα.

Εμενα με ανακουφιζαν και οι τσιχλες δυοσμου ή μεντας... ;)

Μετα το φαγητο να μην ξαπλωνεις αμεσως ,επισης δοκιμασε να φας γρανιτα...

Υπομονη κ πολλες δοκιμες για να βρεις τι σε ανακουφιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρανίτα ναι όντως είναι βάλσαμο, δοκίμασε επίσης και να μασήσεις παγάκια αμα μπορείς βοηθάνε!!!!

σε ευχαριστώ θα το δοκιμάσω κι αυτό καλο μου ακουγεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...