Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΛΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΟΔΟ 8/5 Κ ΣΗΜΕΡΑ 10/5 ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΧΝΟ.ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ?ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΑΧΝΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 13 ΜΗΝΩΝ!!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ... ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε MURIAM !!!!

Ο μικροβιολογος μου αλλα και ο γυναικολογος μου,μου ειχαν πει οτι η ορμονη της εγκυμοσυνης η χοριακη γοναδο..κατι (δεν θυμαμαι πως ακριβως την λενε) ανιχνευεται πρωτα στο αιμα(δηλ η ελαχιστη αυξηση της ορμονης ανιχνευεται πρωτα στο αιμα) κ μετα στα ουρα!

ΑΡΑ: για να βγηκε αχνο θετικο το τεστ(με τα ουρα) παει να πει οτι <επιασε> την ορμονη!!!!!!!

Ευχομαι να το επιβεβαιωσει με μια τεραστια χοριακη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμ μου αν το τεστ ειναι εχνο θετικο τοτε ειναι θετικο!!!!!!!!!!!!!

πιστευω πως ειναι σιγουρα εγκυος η φιλη σου!!!!!!!!!!!!!!

αντε αυριο να κανει χοριακη για να το επιβεβαιωσει για αλλη μια φορα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΙΠΟΠ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΟΝΑΔΟΤΡΟΠΙΝΗ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙ ΠΟΙΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΤΣΙ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΟΣΑΙ ΒΡΕ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΟΣ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΞΕΡΩ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΛΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΟΔΟ 8/5 Κ ΣΗΜΕΡΑ 10/5 ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΧΝΟ.ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ?ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ειναι σιγουρα!!!!!!!!!!!! ;);)

ετσι ηταν και το δικο μου

μετα απο 3 μερες καθυστερισης εκανα τεστ και ηταν αχνο πολυ αχνο

μετα εκανα την επομενη και αλλο και παλι αχνο ηταν

αλλα ημουν εγκυος ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΑΣΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΧΩΡΙΑΚΗ 88,7 ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες μυριαμ μου???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε μπραβο στη φιλη σου,συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλο το μωρακι της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε θα εχετε σχεδον κοντα κοντα τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...