Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες που θα γεννησουν τον Αυγουστο


Recommended Posts

Καλησπερα

εμενα μου δωσανε 13 αυγουστου ημερομηνια..

Εσας??

ελατε να συζητησουμε οτι μας απασχολει και οτι μας ευχαριστει αυτες τις ημερες που μας μενουν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sou elena!!!!!!!!emena mou exei dwsei apo 28 aygoustou mexri 3 semptemvrh!!!!!!!!!!

poso evdomadwn eisai??????ti mwraki exeis?????????

egw eimai 23 evdomadwn kai 2 hmerwn kai perimenw agoraki!!!!!!!!!!!

me to kalo to mwraki sou!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα...

και εγο τον αυγουστο..τα γενισο..βεβεα με βοιτια του Θεου...

ιμε 22 εβδομαδεσ..και κανονικα πρεπι να γενισο σεπτεμβιο..αλα γιατρινα μου λει αν φτασο μεχρι 36 εβδομαδεσ τα μου παρι το μορο..ετσι το βλεπο τον αυγουστο....και ολα αφτα λογοσ μια αποβολι σε προχοριμενι εγκιμοσινι...

αλα το παλεβουμε να πανε ολα καλα..ετσι λεο ποσ τον αυγουστο τα εχο το μορακι μου.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai mwre to glyko mou den einai kouklaki?????????giati den sas ekanan sto b-epipedou??

kai twra mporeis na kaneis 4d giati den sou kanoun enan???einai yperoxh empeiria!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D tha deis to koritsaki sou kai tha pareis megalh xara!!!!apo klotsies pws ta pas??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καναμε β επιπεδου αλλα οχι 3d..

δεν πειραζει , αφου καναμε τωρα δεν παω να ξανακανω....

και εμεις ετσι νομιζαμε οτι θα το δουμε αλλα..........

απο κλωτσιες τωρα συνεχεια και εντονες..

ενω πριν 3 εβδομαδες δεν ηταν τοσο εντονες, τωρα πιο συχνα και πιο εντονα...

nikulina αντε με το καλο και οταν θα ερθει η σειρα του θα σας πει...

με το καλο και ετοιμασε μεγαλες αγκαλιες να το παρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βεβεα τα σασ πο τα νεεα μου ....αλα τα ινε αργα...εχο ρανδεβου 6.30...αλα ινε σε τεσσαλονικι...και εγο μενο εξο απο τεσσαλονικι..περιπου μια ορα μακρια....

νομιζο μετα τησ 9 τα σασ πο τα νεεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den xreiazete na einai b-epipedou gia na ginei 3d ennow oti mporeis na kanei kai ston epomeno yperhxo sou ton aplo!!

emena me klotsaei arketa to agoraki mou gia thn evdomada pou eimai alla synithws me klotsaei poly xamhla!!!!!!!!!!1

me to kalo nikulina mou tha perimenoume nea sou!!!!!einai teleiws o b-epipedou!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για 3δ..δεν τα κανουν ολα τα γιατρια..μονο στα πιο καινουρια γιατρια...

παραδιγμα περσι που ιμουν εγκιοσ..ιχα παι σε νοσοκομιο..{εεεμμμ..προτι εγκιμοσινι..νομιζα ποσ σε νοσοκομιο ολα ινε τελια}..αλα δεν μου εκαναν ουτε κολπικο ιπεριχο..μου ιπανε ποσ εχουν παλια μιχανιματα..και δεν φενετε τιποτα...

μετα πιγα σε ιδιοτικο..και εκι εχουν πιο καλο μιχανιματα..περσι οσο και φετοσ..μου κανι σινεχια 3δ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai kai egw etsi sthn arxh tous ekana se dhmosio kai den hmoun katholou eyxaristimenh oute apo ton giatro oute apo thn eksetash alla oute kai apo thn eikona....ekana thn b-epipedou kai enan allo aplo yperhxo se idioiko kai to akataeyxaristithika koritsia.....kamia sxesh...kai mou eksigouse h giatros to kathe ti pou vlepame kai 4d kathe fora ekane kai polles fwtografies mas edwsan.....to mono pou den eixan einai dvd....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα στα κοριτσια...

τη κανετε ??..ολα καλα???

τα μορα..γιρνανε..κλοτσανε???? :lol::lol::lol::lol:

εμισ καλα ιμαστε..λιγο ανχομενι ..για το βραδι...αλα το παλεβο... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Είμαι η Άννα και σχετικά καινούρια στο forum. Είμαι 27 εβδομαδών και περιμένω αγοράκι :lol::lol::lol: !!!!! Η ΠΗΤ είναι στις 5 Αυγούστου. Προετοιμάζομαι για αύριο που θα κάνω καμπύλη ζαχάρου. 'Εχω πολύ άγχος!!!! Ήδη η γιατρός μου μου έχει κόψει το αλάτι, οπότε καταλαβαίνετε τι θα πάθω αν μου κόψει και τη ζάχαρη... :o Έχει κάνει καμιά σας καμπύλη ζαχάρου; Σε πόσες μέρες βγαίνουν οι απαντήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalogeanna...γεια σου..

εγο εκανα περσι καμπιλι ζαχαρο...σκετικα νορισ..στησ 23 εβδομαδεσ...επιδι ιχα καπιο προβλιμα με το ζαχαρο..{βλεπισ ιμε τοσο γλικια κοπελα..που μου βγενι και στισ εξρτασισ ανεβασμενο ζαχαρο... :lol::lol::lol::lol: }

λιπον τα αποτελεσματα βριενουν την ιδια μερα..τα πρεπι να πασ νιστικια..

να σε ροτισο..οταν κανισ γενικεσ εξετασισ..ποσο σου βγενι το ζαχαρο??

εγο παραδιγμα..εχο "προβλιμα" νιστικια..διλαδι ανεβαζο μεχρι 129..{αφτο ιταν το περισοτερο που ιχα}...αλα φαγομενι πιγε μονο μεχρι 140...και δεν ινε πολι..μιλισα με την γιατρινα μου και μου ιπε να μιν περναι το 170 φαγομενι...αλα προσεχο το φαγιτο μου..και ιδικα τα γλικα..και βεβεα εχο ζαχαρο μετριτισ και το μετραο καφε μερα...

ααα ...και εγο νομιζο ποσ το ζαχαρο το ανεβαζο νιστικια...επιδι φοβαμε τησ ενεσισ...καφε φορα που παο σε κλινικι να κανο εξετασισ..με πιανουν ζαλαδεσ.. :lol::lol::lol::lol: ..και ιμε ετιμι να λιποτιμισο.. :lol::lol::lol::lol::lol: ..σαν δεν δρεπουμε μεγαλι γινεκα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sta koritsia..

th kanete??

εγο ιμε μια χαρα..ολα καλα στο β επιπεδου..το μορακι μασ εχι 451γρ..και 27 ποντουσ...βεβεα μασ ταλεπορισε λιγακι εχτεσ το βραδι..ιταν λιγο δροπαλοσ..δεν ιτελε να μασ αφισουμε να κανουμε τησ μετρισισ που χριαζουντε...καθισαμε μεσα περιπου 45 λεπτα για κανονικο ιπεριχο ..και αλα 20 λεπτα για κολπικο ιπεριχο...διλαδι τον καταχαρικα εχτεσ τον αγορι μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...

αφτα απο μενα...

εσι που γιρνατε??..πιτε κανενα νεεο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου nikulina!!! Συγχαρητήρια για το αγοράκι σου!!! Εγώ πήγα σήμερα για καμπύλη ζαχάρου αλλά δεν κατάφερα να την κάνω :oops::oops: !!! Είκοσι λεπτά αφού ήπια τη γλυκόζη έκανα εμετό!!! Άσε που ο μικρός μου κουνιόταν συνέχεια :P !!!Μίλησα με τη γιατρό μου και μου είπε να ρίξω μέσα στη γλυκόζη ένα χυμό λεμονιού. Θα πάω την Παρασκευή πάλι. Όταν είχα κάνει ζάχαρο νηστικιά είχα νομίζω 75. Έχω αγχωθεί πολύ!!! Ελπίζω να μπορέσω να κάνω την καμπύλη. Έχεις καμιά άλλη ιδέα για να μην κάνω πάλι εμετό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsi moy..ευαριστο πολι.. :lol::lol::lol: να ινε καλα το αγορακι μου.. :lol::lol:

λιπον..νομιζο ποσ επρεπε να σου το κανι την κανμπιλι...μετα απο 20 λεπτα..ιδι ιταν μεσα στο αιμα σου η γλικοζι..εγο θιμαμε περσι..μετα απο ενα τεταρτο μου πιρε αιμα..

δεν ξερο αλο τροπο για να μιν κανισ μετο...αλα το λεμονι μια χαρα μου ακουγετε..ονδοσ κοβι λιγο την γλικα..δοκιμασετο...

να σου πο κατι ομοσ??...εφοσον το ζαχαρο σου..ινε στα 75..μιν ανχονεσε αδικα..μια χαρα τα ινε η καμπιλι...απλοσ μια μερα πριν...να αποφεβγισ λιγο τα γλικα...και τα ζιμαρικα..και ιδικα το ασπρο ψομι...και ολα τα ινε πολι καλα...

ποτε τα ξανα πασ???

περιμενο νεεα σου...μιν ανχονεσε ολα καλα τα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα nikulina μου!!! Αύριο θα πάω να κάνω την καμπύλη. Έχω στίψει ήδη μερικά λεμόνια κι έχω βάλει τον χυμό στο ψυγείο. Για να δούμε;;; :roll::roll: Θα τα καταφέρουμε αύριο;;;;; Θα σου στείλω μνμ... Εσύ πώς είσαι; Όλα καλά με τον μικρούλη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...