Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες

ειμαι ηδη στην 22 εβδομαδα..

την αλλη εβδομαδα κανω και τον υπερηχο β επιπεδου, ηδη το μωρακι κλωτσαει....

πηγαινω πλεον μια χαρα παρα την αποκοληση ημενα που ειχα γυρω στην 12 με 13 εβδομα, πλεον παω και στην δουλεια..

Τωρα με απασχολει κατι αλλο,

το Πασχα θελω να ανεβω στην χαλκιδικη, αλλα δεν ξερω με τι να παω,

να ανεβω με αμαξι ή να ανεβω με αεροπλανο..

φυσικα και θα μιλησω και με το γιατρο μου αλλα θελω να μαθω και τις αποψεις σας

ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου καταρχην με το καλο να ερθει το μωρακι σου. Βασικα αν σου επιτρεπει ο γιατρος το αεροπλανο, θα σου προτεινα το αεροπλανο γιατι θα ειναι πολυ λιγοτερες ωρες και δεν θα κουραστεις στο ταξιδι.

Αν παλι δεν σου το επιτρεψει, θα σου προτεινα και το τρενο γιατι θα μπορεις να κινεισε στο ταξιδι και να εισαι πιο ανετη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw sthn proth mou egkumosunh ekana ena taksidi 3,5 wres me aeroplano sthn 26-27 evdomada an thimame kala alla den eixa pote kanena provlima kata thn diarkia ths egkumoshnhs mou. H nufh mou kai sths duo egkumoshnes ths taksideve me aeroplano..

To provlima einai oi poles wres akinisias, to diko sou taksidi tha einai polu sintomo opote den nomizw na exeis provlima alla na simvoulefteis ton giatro sou prhn apofasiseis giati h kathe periptosh einai diaforetikh..

Kalh sinexia sto ipolipo ths egkumoshnhs sou euxome kai me ena gero mwraki.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.

Εγω τα Χριστουγεννα πηγα απο Θεσσαλονικη-Αθηνα με αεροπλανο και ημουν στην 28η εβδομαδα.

Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ πιο ασφαλες απο το αμαξι.

Αρκει να μην περασεις απο το μηχανημα ανίχνευσης. Εμενα με εψαξε μια κοπελα και εκεινη την ωρα η μπεμπα την κλώτσησε :lol::lol::lol::lol:

Μη φοβάσαι πάντως θα στο πει κ ο γιατρος σου οτι ειναι ασφαλές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα. Εγώ στη 1η εγκυμοσύνη ταξίδεψα σχεδόν 10 φορές με το αεροπλάνο και άλλες τόσες με καράβι καθότι ο συζυγός μου βρισκόταν σε άλλη πόλη. Αν η εγκυμοσύνη σου είναι καλή δεν υπάρχει πρόβλημα...εμένα το τελευταίο μου ταξίδι έγινε 15 μέρες πριν γεννήσω.

Χρειάζεται όμως να συννενοηθείς με τον γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα. Εγώ στη 1η εγκυμοσύνη ταξίδεψα σχεδόν 10 φορές με το αεροπλάνο και άλλες τόσες με καράβι καθότι ο συζυγός μου βρισκόταν σε άλλη πόλη. Αν η εγκυμοσύνη σου είναι καλή δεν υπάρχει πρόβλημα...εμένα το τελευταίο μου ταξίδι έγινε 15 μέρες πριν γεννήσω.

Χρειάζεται όμως να συννενοηθείς με τον γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...