Μετάβαση σε περιεχόμενο

yutopar prowres syspaseis eneseis


Recommended Posts

kalispera koritsia.i ginaika mou einai sthn 27h ebdomada peripou kai xthes eixe poores syspaseis.ths edwse o giatros to yutopar kai this eipe na ksekourastei.episis ths eipe na this kanei dyo eneseis gia na apofygei prooro toketo kalou kakou.exei kanei kammia sas enesi logw proorwn sispasewn?eyxaristw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φιλε αρας

με το καλο στην γυναικουλα

να την προσεχεις

γενικα δεν ειναι σπανιες οι προωες συσπασεις

μια χαρα τα λεει ο γιατρος σας

να κανει την αγωγη που της λεει

εγω ημουν γιουτοπαρ-υποθετακια μπουσκοπαν και υπολογιστης αγκαλιτσα στο κρεββατακι σχεδον ολη μερα

και ολα πηγαν μια χαρα - σχεδον απο τον 5ο αυτα

στον 8ο εκανα ενεσουλες για τα πνευμονακια των μωρων - δεν ξερω εαν εννοει τις ιδιες ενεσεις ή τιποτε αλλο

και ολα πηγαν μια χαρα

με το καλο και παλι και οχι αγχος - χαρουλες - γουτσου γουτσου και αγκαλιτσες ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το μωρακι σας!

Οπως πολυ καλα λεει και η φιλη μαρκερ δεν ειναι σπανιο.

Ειχα και γω απο την 31η εβδομαδα και πηρα γιουτοπαρ,ουτροτζεσταν και πολυ μα πολυ μαγνησιο.

Με ξεκουραση αρκετη παντα ολα αυτα και ακολουθωντας πιστα τις οδηγιες του γιατρου γεννησα στη 38η εβδομαδα.

Μαλιστα μαλλον θα γενναγα αργοτερα αλλα επειδη θα πηγαινα σε αλλη πολη κάναμε προκληση. Πιθανοτατα να εξαντλουσα ολα τα χρονικα περιθωρια.

Οσον αφορα στην ενεση δεν ειχα κανει. ΜΟυ ειχε αναφερει και μενα αυτη για τα πνευμονακια που δε μας χρειαστηκε τελικα.

Εύχομαι καλη συνεχεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητέ Αρας με το καλό το μωράκι σας!

Εγώ εδώ και ένα μήνα κ κάτι παίρνω τα γιουτοπαρ λόγω ιστορικού πρόωρου τοκετού και περιττό να σου πω ότι όλη μέρα είμαι στον καναπέ ξάπλα! Ενέσεις θα μου κάνει προληπτικά γύρω στον 7ο-8ο για τους πνεύμονες του μωρού κι όλα αυτά λόγω του ιστορικού μου.

Ολα θα πάνε καλά...να παίρνει το γιουτοπαρ να ξεκουραστεί και με το καλό θα πάρετε αγκαλίτσα το μωράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...