Μετάβαση σε περιεχόμενο

γρηγορες απαντησεις σας παρακαλω....


Recommended Posts

ο μπεμπης μου ειναι 38 ημερων και ξαφνικα σημερα που πηγα να του αλλαξω πριν λιγο την πανα του ειδα αιματακι στον αφαλο του!!τι μπορει να ειναι???να τρομαξω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι συμβαινει αυτο συχνα μηπως ειχε μεινει κομματακι ξερο κ εφυγε κ γι αυτο? καντο με οινοπνευμα να ξεραθει χωρις πιεση.

Να σου ζησει γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi!ουτε μυριζει!ειναι κανονικα μαζεμενος το μονο περιεργο στο ματι ειναι οτι φαινεται ενα σαν γρομπαλακι δερματος!αλλα πιστευω οτι ειναι γιατι δεν εχει μπει εντελως μεσα οπως τους δικους μας!για πειτε καμια αλλη γνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρε τηλ τον γιατρο σου μαλλον εχει κοκκιωμα δεν ειναι τιποτα απο αλλεργικη αντιδραση στο αερα στις κρεμες κτλ και η δικια μου το ειχε για αυτο σε ρωτησα, δε μυριζει απλα εξεχει ενα γρουμπουλακι σαν μικρο κουνουπιδακι τον καυτηριαζουνε με ενα στυλο απο αργυλο νομιζω δε ποναει καθολου, μη το αφησεις παντως γιατι αυτο οσο το αφηνεις μεγαλωνει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχε παθει και η δικια μου

Βαλε οινοπνευμα σε μπατονετα και καθαρισε καλα τον αφαλο γυρω γυρω Ξαναβαλε οινοπνευμα Παρε και ενημερωσε τον παιδιατρο να σου πει και αυτος Μην αγχωνεσαι

Προσεχε να διπλωνεις την πανα να μην ακουμπαει εκει και ερεθιζει την περιοχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχε παθει και η δικια μου

Βαλε οινοπνευμα σε μπατονετα και καθαρισε καλα τον αφαλο γυρω γυρω Ξαναβαλε οινοπνευμα Παρε και ενημερωσε τον παιδιατρο να σου πει και αυτος Μην αγχωνεσαι

Προσεχε να διπλωνεις την πανα να μην ακουμπαει εκει και ερεθιζει την περιοχη

Οπως σου λεει η apis μονο οινοπνευμα αυτο συνηθως ειναι αλλεργικη αντιδραση στο betadin αλλα παρε την τον γιατρο μη το αφησεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι και οι παραπάνω κοπέλες, επιβεβαιώνω κι εγώ που μου ετυχε, οινόπνευμα αλλά πάντα συνεννόηση με τον παιδίατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι κοκιωμα .εκανε κ ο δικος μου ,δεν ειναι τιποτα ,εμας ηρθε ο γιατρος κ το καφτηριασε με κατι σαν στυλο .δεν ποναει καθολου μην φοβασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...