Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!! ??? ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!! :D:D:D:D ΠΡΙΝ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑΑΑΑ !!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 2100!! ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ?? 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ... :D:D:D ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 5-6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΟΤΑΝ ΠΑΩ... ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ?? ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ!!ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΑΠΟ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ... ΜΟΝΟ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ...ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ !!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ντεμουλα να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

εγω την καρδουλα την ακουσα στις 6 εβδομαδες,ειναι αναλογα ομως μην ανχωνεσε για τιποτα ολα καλα θα πανε!!!!πηγαινε στο= ποιες ειμαστε στους ιδιους μηνες εγκυμοσυνης= κ θα βρεις πολλες κοπελες να μοιραστητε αυτο το υπεροχο ταξιδι φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ JANNOLINO!!!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ :D:D ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! :D:D ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα μου να στα π κ απο δω!!!σου ευχομαι κοριτσι μου να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!με το καλο μετα απο λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!!!!!

μην αγχωνεσαι!!!!!ολα θα πανε καλα,θα το δεις!!!!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!Η χοριακη σου ειναι μια χαρα,πονακια ειχα και εγω και πιστευα πως οπου να'ναι θα ερθει η περιοδος αλλα δεεεεεεεν :lol::lol: .Καρδουλα ακουσα στην 8η εβδομαδα.Με το καλο το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ.....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια να εχεισ μια υπεροχη εγκυμοσυνη η χωριακη σου ειναι πολυ καλη οταν πασ στο γιατρο θα ακουσεις την καρδουλα του και εγω χωριακη 1600 και μου ειχαν πει οτι ειναι πολυ καλη καλη λευτερια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!! Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου έυχομαι...Κι εμείς καρδούλα στην 6η εβδομάδα την ακούσαμε...Ολα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κουκλα!μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα αρκει να εχεις θετικη ενεργεια!να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.καρδουλα εγω ακουσα στις 9 εβδομαδες και απο οσο καταλαβα παιζει ρολο το ποσο καλο ειναι το μηχανημα του γιατρου.απο συμπτωματα μην περιμενεις απαραιτητως τα γνωστα εγω σε ολοκληρη την εγκυμοσυνη δεν εκανα ουτε εναν εμετο...και αν δεν εκανα το τεστ δεν θα καταλαβαινα οτι ειμαι εγγυος!!!!να προσεχεις μονο να μην κουραζεσαι κρατα δυναμεις θα σου χρειαστουν!αντε και με ενα πονο ευχομαι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια! Να έχεις τελεια εγκυμοσύνη! Να μην αγχωνεσαι, να μην κουράζεσαι και να ακους το γιατρό σου! Και μεις γυρω στις 9 εβδομάδες ακούσαμε καρδούλες και τις 3 φορές! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!! :D:D:D:D ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif]:-bd[smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif] ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...