Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ!!! ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ,ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΤΥΧΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΟΙ! ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ,ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ. ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΕΙΣ 7 Κ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟΥ. ΧΑΜΗΛΗ ΤΕΣΤΟΤΕΡΟΝΗ,FSH KAI LH. ΕΚΑΝΕ 10 ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ. ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΠΕΙΗΘΕΙ ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ. ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΟΙ ΕΚΧΥΣΕΙΣ! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΩ....ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κι απο μενα κοριτσακι μου!!!!!εγω εχω μια κορουλα 5,5 ετων αλλα εδω και 2,5 χρονια προσπαθουμε για ενα δευτερο μωρακι αλλα τιποτα!!!!!!!το τι κλαμα εχω ρηξει δεν λεγεται!!!!!!!και σημερα με επιασε ενα τρελο παραπονο!καθε φορα που βλεπω αιμα τρελαινομαι!!!!!!!προσπαθω να χαλαρωσω αλλα...ολο και χειροτερευω!με το καλο ευχομαι να γινεις γρηγορα μανουλα και να παρεις αγκαλιτσα ενα γερο μωρακι!!!!!!!θα τα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εγω οταν μαθαμε με τον συζυγο μου οτι υπαρχει προβλημα

και οτι μια εγκυμοσυνη χωρις εξωσωματικη θα ταν ονειρο μακρινο

επεσα στα πατωματα...

και μετα μεπιασε ενα πεισμα ,ενιωσα μια δυναμη,δεν μπορω να το περιγραψω...

ειπα αφου η εξωσωματικη ειναι ο δρομος ,οκ θα τον ακολουθησω..

καποια στιγμη θα ερθει το μωρο μου,το πιστευα βαθια οτι το μωρο μου θα ερθει αρκει να προσπαθησουμε

να μην τα παρατησουμε...

και οντως μετα τη δευτερη προσπαθεια ηρθε μια μπουμπου αλλο πραγμα,

ηρθε στη ζωη μας και τα σαρωσε ολα...το παιδακι μου...

κοριτσια μην τα παρατατε,πιστεψτε το και το μωρακι θα ερθει

δεν εχει σημασια το πως..αλλα θα ερθει...εχετε πιστη..

ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μεσα απο την καρδια μου!

και πολλα πολλα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΤΑ ΦΥΛΑΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ! ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ! ΑΧ! Κ.Τ.Κ. ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΩ ΑΙΜΑ! ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ! :lol::lol: ΟΜΩΣ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟ-ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΜΩΡΑ! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα σου'ρθε nanas?εμενα απο προχθες με ταλαιπωρει με ροζ και δεν λεει να ερθει τουλαχιστον η ρημαδιασμενη!εχω κουραστει απιστευτα!καθε μηνα το ιδιο βιολι!!!!αυτον τον μηνα λογω καποιον καταστασεων ενιωθα...πολυ δυνατη,πολυ σιγουρη!!!!!!!αλλα ακομα και ο θεος θα με βλεπει και θα γελαει!!!απο την εμμονη που εχω παθει δεν μπορω να χαρω ουτε το παιδακι μου!ολο μεσα στη στεναχωρια και στα νευρα ειμαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ.Τ.Κ. ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΦΕ...ΑΣΤΑ! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ??? ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΔΕΣΕΙ, 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poly wraio to themataki!!!!exw xreiastei polles fores na milisw kapou pou kserw pws pernaei paromoia k tha me katalabei!!!!!

nana bravo sou!!!!!efxomai koritsi mou ta kalytera k na erthei syntoma to mwraki sou....

egw koritsia otan blepw aima den trelenomai....exw allo problima omws!!aloimono na min eixa :lol: exoume problima me to sperma k exw kanei 2 ekswsomatikes!i defteri petyxe alla pallindromise!!etoimazomai twra gia triti me katepsygmena alla aisthanomai pws den exw ponesei poly akoma gia na mou to dwsei o Theos!!nomizw pws prepei na talaipwrithw k allo gia na ginw mana!!!pws mou exei kollisei afto sto kefali....de kserw!!!

efxomai se oles mas omws syntoma na anakoinwsoume mia egkymosini :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον αν χρειαστει να μας δεσουν να ζητησουμε να μας βαλουν καπου μαζι να εχουμε και παρεουλα!!!!θα εχουμε και πολλααααααααααααα να πουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poly wraio to themataki!!!!exw xreiastei polles fores na milisw kapou pou kserw pws pernaei paromoia k tha me katalabei!!!!!

nana bravo sou!!!!!efxomai koritsi mou ta kalytera k na erthei syntoma to mwraki sou....

egw koritsia otan blepw aima den trelenomai....exw allo problima omws!!aloimono na min eixa :lol: exoume problima me to sperma k exw kanei 2 ekswsomatikes!i defteri petyxe alla pallindromise!!etoimazomai twra gia triti me katepsygmena alla aisthanomai pws den exw ponesei poly akoma gia na mou to dwsei o Theos!!nomizw pws prepei na talaipwrithw k allo gia na ginw mana!!!pws mou exei kollisei afto sto kefali....de kserw!!!

efxomai se oles mas omws syntoma na anakoinwsoume mia egkymosini :D:D:D:D

ευχομαι η τριτη να ειναι και η τυχερη σας jannolino μου!συντομα κι εσυ να παρεις αγκαλιτσα ενα γερο μωρακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαζομπαμπα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

ειχα παρακολουθησει την ιστορια σας και απο αλλα ποστ και ομολογω οτι παντοτε σκεφτομουνα με θαυμασμο τη δυναμη που δειχνετε!!! μπραβο σας σας αξιζουν τα καλυτερα!! με το καλο το μωρακι σας να ειστε καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργακηηηηηηη!!!!!!!που εισαι καλε?σε εχω χασει!!!!τι κανετε?η μαριανα?ο γιος?ολα οκ???

σ'ευχαριστουμε πολυ για το κουραγιο που μας δινεις!!!κι εγω ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα γινει!!!!απλα μεχρι να γινει δεν μπορεις να εισαι και τοοοοσο χαλαρος!!!ολο αυτον τον καιρο εγω τουλαχιστον μια ειμαι στα πανω μου μια στα κατω μου!!!!!!!τωρα νυστευω για να φαω παλι το μηλαρακι ΤΗΣ!ευχομαι να μην πειραζει που ειμαι αδιαθετη και φυσικα ευχομαι αυτη τη φορα να γινει το θαυμα και σε μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti wraia i istoria sou xazompampa!!!afto einai pragmatika methodos gia na anebei i psychologia!!!!antimetwpizoume k emeis sxedon to idio problima!!!!ola na kylisoun omala kai na ginete mia poly omorfi oikogeneia!!!!na sai kala pou mas dineis dynami na synexisoume!!!!tha kanoume k emeis kouragio k ypomoni!!!!opws mporoume giati simera einai pali mia asximi mera gia mena!!!!!

koritsia syntoma na erthoun ta kalytera!!!!

giorgo mou efxomai to mwraki sas na erthei me enan pono!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιωργο τελεια η φωτο ε!!!!!!!!ετσι ονειρευεσαι τον γιο σου???????αντε με το καλο να τον καμαρωσουμε ολοι!!!!!!!!ευχομαι να μας βαλεις καμια φωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...