Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ: ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!! :)

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ! ΠΕΡΙΠΟΥ 700 ΕΥΡΩ!!!! ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΤΟΣΟ ΥΨΗΛΟ ΚΟΣΤΟΣ? ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΕΒΕ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΜΕΝΑ, ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω μόνο ένα πακέτο του Lab του Λητώ που κοστίζει γύρω στα 300 ευρώ. Δε χάνεις τίποτα να τους πάρεις τηλέφωνο. 210 6902000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chocolate, εγώ τις είχα κάνει πριν 1 χρόνο στο Γεν. Κρατικό Νίκαιας με το ταμείο του δημοσίου και δεν πλήρωσα. Γίνονται στο αιματολογικό εργαστήριο. τηλ. 213 2077670. Πάρε και μάθε τι γίνεται με το τεβε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για το Λαικό και το Αττικό νοσοκομείο εχω ακούσει μην πας και τα δώσεις εγώ ακόμη τα κλεω 500€ στον παγκαλο ευτυχώς έκανα μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ 390€ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΒΕΒΑΙΑ. ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ. ΑΝ ΔΕ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Π.Μ. ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 2008 tiwις ειχα κανει στο Αρεταιειο Παρε τηλ στο νοσοκομειο και θα σπου κλεισουν ραντετεβου με τον Οικονομου Στοιχισε 230 ευρω τα οποια δεν πηρα απο το ΤΕΒΕ γιατι ειχα κανει τη βλακεια να μην τα γραψω πριν

Επομενως Αφου αποφασισεις σε ποιο νοσοκομειο θα πας και κλεισεις ραντεβου μετα απο μερικες μερες κανεις τα εξης (για να μην πληρωσεις) Πηγαινεις στον γυναικολογο του τεβε με χαρτι απο το γυναικολογο σου οτι χρειαζεσαι αυτες τις εξετασεις Μετα πηγαινεις στον Ελεγκτη γιατρο στο τεβε να υπογραψει Μετα θα πας στο νοσοκομειο(με τα χαρτια σου) να τις κανεις και δεν θα πληρωσεις τιποτα

Αν πας στο Αρεταιειο μετα να πας και σε αιματολογο να κρινει τα αποτεσματα των εξετασεων

Καλυτερα να πας σε καποιο αλλο νοσοκομειο και οχι στο Αρεταιειο (εχω ακουσει αρνητικα απο καποια κοριτσια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...