Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια εδώ εδώ !!!!!

αχ γωγακι γιατί μας το έκανες αυτό ;

περιμέναμε να βγει ο μήνας.....

προληπτικές...

Κορίτσια μας εύχομαι όλες καλή επιτυχία και καλή αρχή στο καινούργιο μας ποστ :x:x@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι που εκλασε η σια και μας το κλειδωσανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελα μερεντακο!!!!!!!!!!!θα κανουμε ποδαρικο στο καινουριο!!!!!!!!!ναι!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

μαρικακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!καλη αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!κι εμεις μερεντακο ευχομαι να χουμε ενα αισιο τελος [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] πως νιωθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μικρό μου κουαντάκι πως να νιώθω...

αγωνία με λαχτάρα :-ss:-ss:-ss:-ss

απο την μια βιάζομαι να περάσουν οι μέρες και απο την άλλη δεν θέλω καθόλου.....

φοβάμαι το αποτέλεσμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalorizikooooooooooooooooooooo :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-:-p:-p:ymblushing::ymblushing::ymblushing::mrgreen::-bd:-bd[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=bunny.gif][smilie=cat.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] olo to mammy katebasa :lol:

marikaki mou KALI EPITYXIAAAAA!!!!!!ante me to kalooo!!!kane kyliakous,mpratsa,popo...estiase se afto giati tha pesei poly katsio!!!!!!! :D:D

siaaaaa nomizw pws telika esy eisai i xiotissa mou!!! :shock::shock::mrgreen: etsi ti kobw ti douleia na ginete!!!!!!!!

agwnisteite kala koritsia mou giati ti lista tis merentas prepei na ti kanoume na mi thimizei se tipota to twra!!!!!

sas filw oles!!!!!!

a sia an telika oi klanies parapempoun se kalo...egkymosini as poume ;) rixne mi kaneis oikonomia!!!!egw ti prwti o theos me boithise k den imoun edw :lol::lol::lol::lol: falakri tha eixa meinei 8-x8-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω πολυ αγωνια με λαχταρα... :lol::-ss:-ss ...και με πολλους φοβους για το αποτελεσμα..εχω στενοχωρηθει πολυ με μια φιλη που ειχε κανει εξωσωματικη και δεν πετυχε και τωρα φοβαμαι μη ζησω το ιδιο..ειχαμε ενθουσιαστει πιστευαμε οτι πετυχε αυτη τη φορα,την καημενουλα....και προσπαθω να μη συσχετιζω τις ιστοριες γιατι καθε μια ειναι διαφορετικη τελείως..αλλά σημερα που στενοχωρήθηκα τα βλέπω λιγο ολα αρνητικά.φοβάμαι να πιστέψω πως κάτι έγινε αν και κατα βάθος ολο μου λέω ναι ναι!!!!!!!!!!!κι ο,τι γινει!!!!!τωρα ειναι στον αερα και γυρνα το νομισμα!!!και ο,τι βγαλει!!!!!!!!!!!!!!!!ο,τι τυχει..ευχομαι να ναι ενα θετικο αποτελεσμα!!!!!!!!προσευχομαι και παρακαλω!!!!!!!!!!ποναει και το χαζοστηθος και με κανει να ελπιζω..σημερα στο χορο ειχα κατι τσιμπιματακια κατω αριστερα και λεω σπορακι εισαι εκει;εχω χαζεψει και λιγο...χααχα...μακαρι μερεντακι!!!μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, καλωρίζικο και το Νο.2 :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: , με περισσότερες εγκυμοσύνες από το Νο.1 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Αρχίζοντας με την Ρόουζ, την cuando και την Μερεντούλα %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Τελικά, εγώ ξέμεινα σαν την καλαμιά στον κάμπο!!! Χωρίς Χιώτισσα θα πορευθώ τον μακρύ και επίπονο δρόμο της εξωσωματικής... :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Μα γιατί;;;;; :?::?::?::?::?::?:

Μπουουουουουουουουουουουυ [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Συνεχίζω την προπόνηση, κορίτσια... [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif], γιατί σύντομα θα γίνω μανούλα :lol::lol::lol::lol:

Cuando και Μερεντούλα, βαστάτε γερά... το ξέρω ότι όσο πλησιάζει η ώρα τις χοριακής, οι ώρες δυσκολεύουν, αλλά βαστάτε γερά, κορίτσια και κάντε μόνο θετικές σκέψεις @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Ρε ΣΙΑ που είσαι να μας κλάσεις; Ποδαρικό χωρίς κλανιά δεν γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ν 2..αντε να φυγουμε ολες απο την λιστα.... :lol:

μερεντα αλλαζουμε ποστ ετσι εχουν πει οι διαχειριστες στις 100 σελιδες...κατι ειχαν πει παλια αλλα δεν το θυμαμαι το λογο....

εμεις καλα...εγω δουλειες εκανα ξεπατωθηκα αυριο θα εχουμε κοσμο γιατι θα ψησουμε.....εντωμεταξυ συνεχεια νυσταζω..ειμαι κομματια τα ματια μου κλεινουν....τωρα πινω τον δευτερο διπλο φραπε :lol: ....

πειτε καλε κοριτσια τι να φτιαξω αυριο εκτος απο τα ψητα....θελω ιδεες....

γωγακι μου που χαθηκες?φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακιιιιιι καλη προπονηση!!!!!!!!!!και ενα και δυο!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] ...αλεχ)πολη φυσα μας!!! :lol: καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!!!!!!ευχομαι πολλα πολλα μωρακια..αφου βρεχει ειπαμε!!!!χρυσανθη να φτιαξεις και σαλατες μπολικες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alex/poli να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!!! Σαν την Καρδούλα και εσύ...

Χρυσάνθη κάνε μπόλικο, δροσερό τζατζίκι και σαλάτα ταμπουλέ. Πηγαίνουν πολύ ωραία με τα ψητά. Καλές ετοιμασίες...

Cuando εγώ συνεχίζω ακάθεκτη [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Μερεντούλα οι μάγισσες μου έχουν κλέψει την καρδιά... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα φτιαξω εννοειτε σαλατουλες...αφου τρωω εγω παρα πολυ.... :lol:

σημερα γινετε χαμος εδω...αστραπες βροντες αερας αλλα βροχη ακομη τιποτε.... :lol:

μαρικακι τη σαλατα ειναι αυτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι σαλάτα της Μέσης Ανατολής με πλιγούρι. Ετοιμάζεται από βραδύς για να σιτέψουν οι γεύσεις.

Εάν μπορείς να βρείς συσκευασμένο πλιγούρι στη Ρόδο και θέλεις να δοκιμάσεις, μπορώ να σου στείλω τη συνταγή με πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακη μου μολις ειδα τι ειναι.. :lol: δεν εχω φαει ποτε :roll: θα δοκιμασω να φτιαξω κ θα σας πω....αν πετυχει βεβαια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να φτιαξεις και μια με κους κους..παρομοιο με το ταμπουλε...τριψε μπολικη φρεσκια ντοματουλα,γεμισε σχεδον το μπωλ μιας σαλατας..βαλε λαδι αλατι λεμονακι πολυ παρα πολυ μαιντανο μην το φοβηθεις..και μετα ριξε κουσκουσακι..το κουσκους θα πιει τα υγρα της ντοματας και του λεμονιου και λαδιου καιθα φουσκωσει..μην το πηξεις στο κους κους γιατι θα φουσκωσει..στην αρχη δε θα φαινεται πολυ μες στο μειγμα..μετα θα φουσκωσει και θα ναι τελειο!!πολυ πετυχημενη σαλατα γενικως!!!!!!!το αφηνεις στο ψηγειο ωρες πριν για να πιει τα υγρα και να γινει το κουσ κουσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι σε βλεπω ανανεωμενη με τικερακια και κολπακια!!!!!!μπραβο ετσι και ειδα και κατι μυς..κατι κοιλιακους!!!δε σε πιανει κανεις τωρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι ωραία τικεράκια και καλή νέα αρχή :YMHUG::YMHUG:

το ίδιο και στην Σία :YMHUG::YMHUG:

τα μικρά μου μαγισσάκια τα έβαλά εν όψι αποκριών :lol::lol::lol:

αχ κορίτσια το πλιγούρι μου αρέσει και εμένα πάααραααα πολύ!!! με κοτοπουλάκι ιδικά, μιαμ μιαμ!!

αχ κορίτσια το θέλω τόσο πολύ να είμαι έγκυος, μα τόσο πολύ!!!!!!!!!

ναι ξέρω... λες και δεν ξέρετε το πόσο πολύ αφού και εσείς το ίδιο νιώθετε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ??????/ΚΟΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟ.....ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΟΟΟ......

ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑ..... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-h:-h ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙΙΙΙΙ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αντε μερεντουλα cuando ειστε οι επομενες σιγουρα ;) εγω δεν θα κοκκινησω δυστυχως :( γιατι σημερα το πρωι πονουσα αρα ερχεται,με ντεπον ειμαι και ακομα με ψιλοενοχλει.το περιμενα οτι δεν θα ειμαι αλλα ειπαμε η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.αρα κοριτσια Μαρτιου παμε παρεουλα,δεν σας το ελεγα ;) αχ καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια βαρεθηκα ρε γαμωτο :(:( ετσι ειμαι παντα οταν ερχεται και μετα μου περναει :-p

τι να πω κατι δεν εκανα σωστα :-?:-? μαλλον το σεντονι δεν ηταν τοσο μεγαλο οσο νομιζα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αντε μερεντουλα cuando ειστε οι επομενες σιγουρα ;) εγω δεν θα κοκκινησω δυστυχως :( γιατι σημερα το πρωι πονουσα αρα ερχεται,με ντεπον ειμαι και ακομα με ψιλοενοχλει.το περιμενα οτι δεν θα ειμαι αλλα ειπαμε η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.αρα κοριτσια Μαρτιου παμε παρεουλα,δεν σας το ελεγα ;) αχ καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια βαρεθηκα ρε γαμωτο :(:( ετσι ειμαι παντα οταν ερχεται και μετα μου περναει :-p

τι να πω κατι δεν εκανα σωστα :-?:-? μαλλον το σεντονι δεν ηταν τοσο μεγαλο οσο νομιζα :lol::lol::lol:

ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ...Κ ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΛΙΓΟ ΜΑΥΡΑ.....

ΑΛΛΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩΣ Κ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ ΔΕΝ

ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ.....ΕΕΕΕΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ακριβως μερα με την μερα περναει..ο αντρας μου οταν του το ειπα λεει ποτε δεν ξερεις και αλλες ειχαν αιμα και ηταν :lol: τι να πει και αυτος ελπιζει!

μωρε καθολου ασχημος δεν ειναι αρκει να ερθει επιτελους :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ερχεται σιγα σιγα ελενα μου.πηρα και αλλο ντεπον τωρα γιατι δεν αντεχω τον πονο!τελειωσαν οι ελπιδες γι αυτο το μηνα αντε παμε στον επομενο τωρα!θα κανει και σπερμοδιαγραμμα σε λιγο καιρο να δουμε τι παιζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...