Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Κοριτσια εψαχνα στο ιντερνετ να βρω εαν μετα που θα γεννησουμε θα συνεχισουμε σιδηρο και ασβεστιο, θυμαμαι αμυδρα απο το πρωτο μου. Και επεσα σε μια συζητηση στο Παρεντς που διαφοροι παιδιατροι λεγανε στις μαμαδες να δωσουν στα παιδακια τους βιταμινες. Ειναι απαραδεκτοι!! Το κανουν για να κοψουν το θηλασμο και για να παρουν μιζες απο διαφορες εταιριες. Προσοχη εαν δεν εχουν κανει τα μωρακια σας καποιες εξετασεις που να το δειχνουν οτι πραγματικα χρειαζονται βιταμινες μη τους δωσετε!

Εμενα οταν ηταν 2ετων εκει γυρω, δεν ετρωγε μοσχαρακι μου ειπε να κανουμε εξετασεις αιματος για να δουμε το σιδηρο του.

Τσαντιστηκα πολυ οταν διαβαζα τις συνομιλιες των αλλων μαμαδων που ελεγαν γι'αυτους τους γιατρους, ευτυχως που καμια μαμα δεν τους ακουσε. Τελικα το ιντερνετ μας εχει σωσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsares. Edw anamenoume akoma...Simera to prwi hrthe h maia sto spiti kai kaname ena mathimataki me anapnoes mazi me to suzhgo mou, pou akoma skeftetai to endexomeno na paristatai tou toketou 8-) An kai den ton kovw gia psychraimo. Kata t' alla enw pote mou den eixa provlima tis teleutaies meres adunatw na paw toualeta kai simera eftasa se shmeio na matwsw...aima kanoniko...friki kai ponos....poia kopela mas elege gia pono apo aimoroides? HRWIDA!! Aimoroides den exw...akoma...ki elpizw na to palepsw...alla me toso pono ftaneis se shmeio na fovasai na xanapas toualeta. Mou fainetai oso kalh htan h egumosini mou se oli ti diarkeia tis toso duskoli einai twra pou h mpempa den leei na vgei. Vgikan kai oi teleutaies exetaseis mou...eutuxws ola kala kai epitelous anevike polu kai o aimatokritis kai h aimosfairini, 35 kai 11.4 antistoixa.. Oute prin meinw eguos den htan toso :D. Kataxarika. Aurio exoume synantisi me to giatro arga to vradi...gia na doume exei katevei katholou h mikri h tha mas paei mexri telous. Pantws koritsia kratiste dunameis gia to telos...filakia polla polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!!

Αχ Μαριτίνα μου υπομονή, ελπίζω να κατέβει η μικρή και να μη σε ταλαιπωρήσει πολύ ακόμα!

Τεμπέλικο πρωινό σήμερα, ξεκούραση μετά τα χθεσινά μασκαρέματα. Τελικά πήγα στο πάρτυ ως Μεξικάνος, περάσαμε ωραία, ρίξαμε και λίγο χορό και το ξενυχτήσαμε. Μου πήρε και κάμποση ώρα να ξεβαφτώ μετά γιατί είχα κάνει το πρόσωπό μου πιο σκούρο κι είχα βάψει φρύδια και μουστάκι. Τελικά κοιμήθηκα κατά τις 4 αλλά το ευχαριστήθηκα! Τώρα λέμε να φύγουμε το τριήμερο, να πάμε Σύρο! Εϊναι κάποια χρόνια τώρα που συνηθίζουμε να πηγαίνουμε τις Απόκριες εκεί, έχει ωραίο καρναβάλι και ωραία γλέντια τη Καθαρή Δευτέρα. Οπότε θα ξαναντυθούμε!! Όπως θα έχετε καταλάβει μ' αρέσουν πολύ οι Απόκριες!!!

Πάω να τσιμπολογήσω και μετά φεύγω για τη θεατρική μου ομάδα. Σχεδιάζουμε να ανεβάσουμε μια παράσταση αρχές Μαϊου, ελπίζω να προλάβω!!!

Πολλά πολλά φιλιάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi τι ένιωθες και λες ότι τρόμαξε και μαζεύτηκε το μωρό? Γιατί ο δικός μου είναι ήσυχος γενικά στις μουσικές και αναρωτιέμαι αν το απολαμβάνει ή αν φοβάται αλλά δε νιώθω κάτι ιδιαίτερο, απλώς δε κουνιέται ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!! Μαριτινα μου υπομονη κοριτσακι, ερχεται η μπεμπα!! Ειναι πιο δυσκολα λιγο τα πραγματα τωρα που κοντευεις αλλα ολα θα πανε μια χαρα! Με το καλο! Περιμενουμε να μας πεις νεα απο τον γιατρο! :D Γεωργιαννα εχεις δικιο με τις βιταμινες, θελει προσοχη. Καλημερα και στις 2 Αφροδιτες μας!! Η τριτη Αφροδιτη μαλλον ξεκουραζεται σημερα! ;) Joanaki μου που χαθηκες? Περιμενουμε να δωσεις παρον! Μας ελειψες!!

Η δικια μου η πεθερα ειναι μεγαλη σε ηλικια αρκετα, γιαγια θα την φωναζω κι εγω απο εδω και περα! ;)

Το μεσημερι ειχαμε κατσικακι φρικασε και ηταν σουπερ!! Σημερα μεσα θα μεινουμε, κανει και κρυο!! Φιλακια σε ολες!!

Καλη ορεξη Samarcande και καλη επιτυχια στις προβες!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριτινα περαστικα σου! εαν δοκιμαζες υποθετα μηπως θα σε βοηθουσανε; Και εμενα με παιδευει η τουαλετα τον τελευταιο καιρο. Στον τελευταιο υπερηχο δεν ειχε κατεβει η μπεμπα; Εννοω η θεση του πλακουντα ή της μητρας δεν ξερω ποια απο τα δυο κατεβαινουν στον τελευταιο μηνα. Πειτε μου και μενα για να μην λεω μπουρδες. Ξερω οτι η θεση του πλακουντα μου ειναι οπισθιος και ψηλα, οπως και στο πρωτο μου.

Πως σου φανηκε η μαια; Αυτη θα εχεις και στο τοκετο; Την πληρωνεις εξτρα; Δεν εχω ρωτησει τον γιατρο μου για μαια που συνεργαζεται αλλα να σας πω την αληθεια δεν μας παιρνει οικονομικα να δωσουμε και αλλα λεφτα.

Σαμαρκαδε κολο δεν βαζεις κατω!!μπραβο σου!!! Οταν μπηκα μεσα στο σχολειο και ειχε δυνατη μουσικη πετρωσε η κοιλια μου ξαφνικα. Μετα με ποναγε απο κατω για λιγη ωρα ευτυχως. Μαλλον δεν του αρεσει η φασαρια! Παλια οταν ακουγε τον ανδρα μου να φωναζει, σε καποιον αλλον στο τηλεφωνο, εκει που ηταν ηρεμος αρχιζε και στριφογυρναγε. Δεν ηταν ετσι στο Αλεξανδρο, δουλευα σε καφε και ετσι ειχε μαθει με φασαρια. Του το ελεγα χθες το βραδυ και γελαγε με τον αδελφο του, "αυτος εχει μαθει να καθετε σπιτι" ετσι μου ειπε.

Ελενα που χαθηκες παλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες... τι καμνετε? εμεις πηγαμε με την πεθερα μου για φαγητο στο καβουρι, εγω ενω εχουμε πολυ καλες σχεσεις τη λεω κυρια ευα, το μαμα μου φαινεται χαζο αφου εχω μαμα!

φαγαμε ψαρακι ηταν πολυ ομορφα, εμενα μου βγαινουν κατι εξαντλησεις απο το πουθενα ,ενω ειμαστε εξω κατι ξαφνικες ζαλαδες το παθαινει καμια? χθες βγηκαμε για ποτο και φυγαμε αρον αρον κοντεψα να ταβλαρω απορω πως οδηγησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hliodwra mou tha ton rwtisw aurio an mporw na voithithw me kati giati fovamai oti me ton toketo tha xeiroterepsi h katastasi. Georgi mou h maia mas zhthse 300 euro. Tha einai ekei apo ti stigmi pou ftasw sto maieutirio mexri kai tin wra pou tha gennisw kai tha paw sto dwmatio gia na me voithisei na kanw mpanaki kai na ginw ligo anthrwpos pali. Meta duo - treis fores tin imera mexri na vgw apo to maieutirio gia na me voithisei me to thilasmo kai to paidi. To thetiko einai oti oso perimeneis na genniseis den asxolountai deka diaforetikes maies. Se parakolouthei ekeini kai o giatros sou mono se oti afora ti diastoli tou traxilou, na se voithisei stis anapnoes kai stis staseis mexri na paei diastoli 6-7 kai tote tha apofasisoume gia episkliridio h oxi. Mou eipe oti mexri ekeino to shmeio tous antexeis tous ponous me tis anapnoes kai den viazeis katastaseis. Mou tin sunestise o giatros mou, me autin synergazetai kai den exei na kanei me to proswpiko tou Iasw. Einai mikroula se hlikia...Tis zhthsa na mou valei to paidi apo tin prwti stigmi sto stithos kai na me voithisei me tin texniki tou thilasmou gia na apofigw na traumatisw tis thiles mou. Nomizw oti einai kalutero na exeis kai na akous mia para o,ti exei na pei h kathe mia maia pou erxetai sto dwmatio kai sto telos se trelenoun apo ta diaforetika pou akous, sou lene kai sou deixnoun. Pantws auto pou mou eipe einai oti o kaluteros tropos gia na epoulwthei to stithos sou periptwsi traumatismou einai na vgaleis ligo apo to gala sou kai na to aplwseis panw stis thiles sou...Ti na pw vre koritsia...Tha ta dw stin praxi kai tha sas pw. Isws an den htan h prwti mou fora pou gennaw kai hxera pente pragmata apo to prwto paidi, den tha ekana tipota apo ola auta kai sigoura tha epelega kratiko nosokomeio giati ta exoda einai trela telika.

Afro mou tis zalades tis eixa kathe fora pou allaza mina alla oxi apo hmerominia teleutaias periodou alla apo syllipsi.

Ax Samarcande se zhleuw. Hmoun ki egw se mia theatriki omada kapote kai xerw oti einai sketi psychotherapia. Bravo kopela mou.

Filakia pros to paron.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δεν τον εχω κακομαθει, ουτε και η μαμα του ετσι ειναι σαν χαρακτηρας και τωρα σιγα μη καθομαι να σκασω εγω, τα κανω μονη μου και τελος. Δουλευει 12- 15 ωρες την ημερα χωρις ρεπο και θα εχω και απαιτησεις; μονο γιορτες μεγαλες και καλοκαιρι ειναι πιο λασκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες!!!!!!

μερικες φορες κ σε μενα ξεχυλωνουν οι σελιδες δεν φταιει το φταιει το τικερακι μου βρε!!!!απλα τυχαινει!!!

περασαμε ωραια στην βαπτιση...συγκηνηθικα ειναι πολυ ομορφο μυστηριο...φανταζομασταν με τον αντρα μου πως θα ειναι στο μωρακι μας!!μπομπονιερες ειχαν για τους μεγαλους εικονιτσα με την παναγιτσα κ για τα παιδακια ειχαν κουμπαραδες ζωακια κ κουνελακια ρολογια εγω πηρα ενα κουνελακι :lol: τα γλυκα ηταν τρελα!!!φρεσκοτατα προφιτερολ!!!πηγαμε στο τραπεζι φαγαμε ηπιαμε μονο που εγω δεν μπορεσα να χορεψω κλαψ...μια πολυ συγκηνιτικη στιγμη ηταν οταν η γιαγια ειπε μια μαντιναδα για τον μικρο νεοφωτιστο,η μαμα ειναι απο καρπαθο κ μαλλον το εχουν εθιμο εκει...αχ αντε κ στα δικα μας κοριτσια!!!!

samarcante οντως ποπο δεν βαζεις κατω μα που την βρισκεις τοση ενεργεια??? :lol::lol::lol: εισαι ντουρασελ :lol::lol::lol:

γεοργιαννα θυμασε που μου ζητησες φοτο της κοιλαρας μου?ετοιμασου σου ερχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw evgala polla liges k leptes ragades :?: xrwmatos roz-lila apo tin katw meria tou sti8ous mou diladi prepei na 4ilwsw panw ta vizakia mou gia na tis dw, kapoia kopela edw sto 8ema mas (den 8imame poia) elege pws den einai ragades tis eipe o giatros tis alla einai oi flevitses pou pernoun to galataki sto sti8os mas, makari na einai etsi..Pantws arxisa eidiki kremouda gia tis ragades ekei an einai k tis prolavw..

Emena i koilitsa mou, mou fenete mikri gia to mina mou alla den peirazei na megalwnei opws prepei i Victoria k na einai geri k ta alla einai peritta :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια η κοιλιτσα σου!!!!!!!!!

Και η δικια σου Ανδρια!

Σας εβαλα την δικια μου σημερα το μεσιμερακι την εβγαλε ο Αλεξανδρος. Εχει μανια με την φωτο.

post-4242-13873936282488_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι η κοιλιτσα σου για τον 7ο μηνα οτι πρεπει. Πως αντεχεις το μαλλι τοσο φουντοτο; Ωραιο χρωμα ομως ειναι! Το σπιτι σου πρεπει να εχει ωραια χρωματα απ'οτι φαινεται απο την φωτο.

ΑΣΧΟΣ σε τι κρατος ζουμε; Τωρα θελουν να κοψουν τα επιδοματα απο τους ανθρωπους με αναπηρια σοβαρη!! Δεν μπορω αλλο να ακουσω μπουρδες απο αυτους που ζουν πλουσιοπαροχα! Θα τα βαλουν και με τους τριτεκνους!

Το περιεργο που ακουσα ειναι οτι στην Λυβη το μεσο ορο χρονο ζωης ειναι τα 24!!!!!! Εαν ειναι δυνατον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφες κοιλιτσες που εχετε βρε κοριτσια!!φτου φτου!!!!μικρες κ συμμαζεμενες κ οι δυο!!!εμενα που θα φτασει ακομη νοιωθω πως θα σκασω κ εχω αλλους δυο μηνες μπροστα μου...

αντρια αυτο με τις φλεβιτσες εκει δεν το ηξερα θα παω να δω μετα κ αυριο θα σου πω αν εχω βγαλει εκει κατω..παντος το στηθος μου ειναι ξεφουσκωτο λετε να μην βγαλει γαλα????στην αρχη ηταν τουμπανα μετα επαθαν φουιτ μαλλον :lol::lol::lol:

αυριο παμε τζαμπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα την ιδια κοιλια εχουμε, και εμενα με βαραινει αλλα τι να κανουμε υπομονη!! Ειμαι πολυ τυχερη τελικα, δευτερο παιδι χωρις δωρακι ραγαδες. Κοιταγα παντου τωρα που εκανα ενα μπανακι, ειναι το κακομοιρο το δερμα τεντωμενο αλλα τπτ. Τα ποδια μου στις γαμπες εχουν γινει καπως χαλια απο το βαρος, θα φυγουν οι φλεβιτιδες σιγα σιγα μετα.

Εμενα εχει μεγαλωσει αρκετα το στηθος μου! 2 νουμερα και σιγουρα αλλο 1 μολις γεννησω. Σουλα ρωτα τον γιατρο σου, δεν το εχω ξανακουσει. Παντως την ημερα που γεννησα μεγαλωσε πολυ το στηθος μου, νομιζα οτι ειμαι αγελαδα!!!

Δεν παιζομαι ωρες ωρες. Το πρωι εφτιαξα χταποδακι με κοφτο μακαρονακι, εβαλα μια κρεατοσουπα να βραζει μεχρι να ξυπνησω απο το μεσιμεριανο υπνο. Ενα κεικ για γλυκο και το απογευμα κις λορεν και κατι ζημαρουλια με τυρι-ζαμπον. Βεβαια τα πιατα αυριο το πρωι, μη το παρακανουμε. Ευτυχως δεν με εχουν πιασει οι συσπασεις!!!

Αυριο παω να πληρωθω και εγω απο το Ικα. Μηπως παω και εγω αυτες τις μερες στα Τζαμπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsares. Kata t' alla enw pote mou den eixa provlima tis teleutaies meres adunatw na paw toualeta kai simera eftasa se shmeio na matwsw...aima kanoniko...friki kai ponos....poia kopela mas elege gia pono apo aimoroides? HRWIDA!! Aimoroides den exw...akoma...ki elpizw na to palepsw...alla me toso pono ftaneis se shmeio na fovasai na xanapas toualeta.

Μαριτίνα μου, εγώ ήμουν με το πρόβλημα! Ένα σου λέω..σε καταλαβαίνω!!! Καλό είναι να παρεις λίγο sir Duphalac μέχρι να γεννήσεις, γιατί δεν είναι καλό να το ξαναπάθεις (ούτε να ζορίζεσαι ούτε να χάνεις αίμα). Ρώτα και τον γιατρό σου αύριο. Να φανταστείς εμένα μετά από αυτό που έπαθα, γυναικολόγος και γαστρεντερολόγος μου είπαν να το παίρνω μέχρι τέλους (είμαι 30w 1d). Μικρή δόση που την παραλείπω όταν δεν ζορίζομαι αρκετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx re gewrgianna mou posa ekanes? :o ..Xalara!! Avrio k egw 8a talaipwri8w poli exei geniki :D exei apo tin deutera pou ta exw kanei den ekana k tipota allo tis alles meres, ante na simmazeva tin kouzina otan trwgame k ante k 1-2 plintiria kata ta alla aplwna tin kormara mou =)) epomenws avrio prepei opwsdipote na ginoun!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!!!εχω να μπω αρκετο καιρο,με τον μικρο δεν πολυ προλαβενω.μπενω για λιγο σας διαβαζω και βγαινω.λοιπον εγω εχω αγορακι(ειναι το δευτερο αυτο που περιμενω)ο μεγαλος ειναι 16 μηνων.γενναω 1 μαιου με καισαρικη.μην ανχονεστε με τις δουλειες κοριτσαρες,σιγα σιγα.να σας ρωτησω κατι?σεξ κανετε?εχω αυτο το θεματακι.εμεις φοβομαστε.το ιδιο κ στον μεγαλο μου οταν ημουν εγκυος.ο αντρας μου φοβαται παραπολυ,εγω οχι τοσο.δεν μπορει λεει και αν κανει καμια ζημια το μωρο?κ οι αντρες σας ετσι συμπεριφερονται?σας ζητανε να κανετε σεξ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
    • Απο τις 10βδ περίπου όντως στις περισσότερες κοπέλες αρχίζουν να μειώνονται τα συμπτώματα! Εμενα στις 2 σταμάτησαν τα συμπτώματα περίπου την 17η αλλα στην αλλη, απο την 9η. Και θυμάμαι κι εγω ειχα πανικοβληθεί. Ξύπνησα μια μερα και απο εκει που μεχρι την προηγούμενη εκανα εμετους και με αηδιαζαν τα πάντα, ξυπνησα και ημουν τελείως καλα.   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...