Μετάβαση σε περιεχόμενο

φυλο παιδιου


pappy

Recommended Posts

απο 12 εβδομαδα γινετε ο τροφοβλαστης που βλεπουν αν υπαρχει καποιο προβλημα στο εμβρυο..οποτε κ το φυλλο ποιο νωρις δεν νομιζω να γινετε κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλες.

Υπάρχει και ενα τεστ το pink or blue που μπορεί να το βρεί στην 6 η εβδομάδα.

Μπορείς να το παραγγείλεις απο το ίντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε pappy βιαζεσαι τοσο πολυ???

εγω το εμαθα στην 13η εβδομαδα κ το επιβεβαιωσαμε στην β επιπεδου,παιζουν φυσικα ρολο κ τι μηχανηματα εχει ο γιατρος αλλα κ ποσο εμπειρος ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κλε γιατι τοση βιασυνη?/Δηλ αν ειναι αντιθετο απο αυτο που επιθυμειτε τι θα κανετε???

Να παρακαλας να ναι γερο και δυνατο το μωρο σας οτι κ να ναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια.δεν βιαζομαι κοριτσια αλλα υπαρχει σοβαρο κληρονομικο θεμα που εχει σχεση μες το φυλο του παιδιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pappy μου πιστευω οτι μονο με τροφοβλαστηση(δεν το σκοτωσα ε) μπορειτε να ειστε 100% σιγουροι για το φυλλο απο νωρις ( νομιζω γυρω στην 11η 12η εβδομαδα γινεται) Ο γιατρος σου τι σου ειπε Ευχομαι να ειναι ολα καλα για το μπεμπακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κουκλα!

Εγώ έμαθα 10 εβδομάδων πως θα κάνω αγοράκι!

Είχα μια μικρή αποκόληση στην 9η εβδομάδα και οταν πήγα για επανέλεγχο στην 10η είδαμε το τσουτσούνι μας! Είχα κάνει κολπικό υπέρηχο και γι'αυτό ίσως φάνηκε. Πάντως ξέρω πως αν είναι κοριτσάκι αργείς να το δεις...ξέρεις....δεν προεξέχει τιποτα! χαχα!

Με το καλό να γεννήσεις ενα υγιές και όμορφο μωρουλίνι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφοσον υπαρχει σοβαρο κληρονομικο θεμα τοτε λογικα θα κανεις κ τροφοβλάστη,δεν σου εχει πει το ποτε ο γιατρος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τεστ με το αιμα νομιζω οτι δεν ειναι αξιοπιστο....

αν εχει σχεση με κληρονομικες νοσους π.χ. το ευθραστο Ψ κ αλλα που αφορουν τα ΧΨ εμβρυα μονο η ληψη χοριαακης λαχνης ειναι αξιοπιστη (τροφοβλαστης)....

pappy ποσο εισαι?

συνηθως γινετε απο την 11+3 ημερες αν θυμαμαι καλα, δεν κανει νωριτερα για να μην καταστρεψουν το εμβυο.

εγω που το εχω ψαξει αν θα κανω θα την κανω 12η εβδομαδα κ τα πρωτα αποτελεσματα τα περνεις σε 2 ημερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...