Μετάβαση σε περιεχόμενο

YPNOS STHN EGGYMOSYNH!!!!!!!!!


Recommended Posts

KORITSIA DEN XERW AMA SYMVAINEI KAI SE ESAS ALLA EGW TIS TELEYTAIES MERES EXW POLY ANHSYXW YPNO....OLH THN WRA XYPNAW KAI STRIFOGYRNAW MIA APO THN MIA PLEYRA MIA APO THN ALLH KAI DEN MPORW NA VOLEFTW!!!!!!!!KAI AKOMA DEN EXW KOILIA!!!!!!MONO SE EMENA SYMVAINEI???????? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ Κ ΣΤΙΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ.ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινάκι μου ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!! απ οτι εχω καταλάβει στην εγκυμοσύνη τα 2 ακρα θα συμβαίνουν στον υπνο....

εγω κοιμομουν (και ακόμα και τωρα με τουρλα την κοιλιά !!!) απο την αρχή ΤΕΛΕΙΑ ... τετοιους υπνους ουτε στα κανονικά μου δεν εχω ρίξει...

αλλα απ οτι ξερω ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογικό και αυτο που παθαίνεις εσύ !!! δεν παίζει ρόλο η κοιλιά... μαλλον ορμονικό ειναι ;) ισως αγχώνεσαι υποσυνείδητα κλπ... λιγο το κατούρημα λιγο οι εννοιες... στον χαλάνε τον υπνο...

ΜΗΝ ανησυχείς καθόλου !!!

φιλακια ! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai maraki etsi einai h tou ypsous h tou vathous....kai egw sxetika kala koimamai.....mono otan mou symvainei ayto spazomai ligo alla den argei kai poly na me ksanaparei o ypnos....epishs egw panta xypnaga poly arga to prwi twra to mati anoigei apo mono tou kata tis 10!!!!!poly periergo gia mena....vevea koimamai kai pio nwris twra.....prin koimomoun xaramata :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...