Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

Κοριτσια γυρισα!!!!

ο ζαχαρο επεσε αρκετα αλλα θελει και αλλο βεβαια!!!Μονο το πρωινο νηστειας ειναι τσιμπημενο 99 λογω των πολλων ωρων χωρις φαγητο!!να καταλαβετε τιμες στην μια ωρα απο 235 πηγε 180 και στις 2 ωρες απο 180 πηγε 131 πολυ καλα παμε εχασα αλλα 2 κιλα σε 15 μερες κλεινω μηνα και θα ζυγιστω να δουμε πως παωωω!!!Φυσικα σημερα χαλασα τη διαιτα γιατι εφαγα 1 κιλο ζαχαρη στην καμπυκη ζαχαρου που μου κανανε πρωι πρωι 8 η ωρα την εφαγα!!!Αυριο ομως παλι συνεχιζω παμε καλα και γερα ειμαι αισιοδοξη!!!Θα αυξησω ομως τη γυμναστικη σε 1ωρα μου ειπαν οπωσδηποτε αεροβικη και 1 βαρακια γιογκα και τετοια 40 λεπτα δεν αρκουν!!!Ειχα παρει ενα dvd Της πετρουλακη τελευταια που λεει καις λιπος 24 ωρες μετα θα το κανω και αυτο μονο μιση ωρα ειναι!!Πηρα και την κρεπιερα μικρη ειναι βεβαια αλλα δεν πειραζει κανει τις κρεπες σε μεγεθος μικρο πιατακι οχι τις πολυ μεγαλες αλλα μπορει ναναι και καλυτερα τι λετε αλλωστε μπορω να κανω 2 αν θελω,μολις τις κανω θα σας πω!!!

Πως μεγαλωνουν τα μωρα ετσι ε??φτου να μην τα ματιαξουμε κοριτσια!!!

Φιλια ειμαι χαρουμενη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου.Σημερα πηγα στη Μυτιληνη και αλλαξα κατι δωρα που ειχαν φερει στο μωρο και κατα τις 11.30 γυρισα.Τωρα κοιμαται ο μικρος.Χθες που ξεκινησαμε λαχανικα δεν του πολυαρεσαν αλλα τι να κανουμε πρεπει να τα φαει...

Νατασσα μου μπραβο που ειχες καλα αποτελεσματα.Χαιρομαι που σε ακουω αποφασισμενη.Ολα θα σου πανε καλα θα το δεις...

Κατερινα μου,πως εισαι???Ο μπεμπης σου κοιμηθηκε το βραδυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο εμενα.

Τωρα κοιμαται ο μικρος.Χθες που ξεκινησαμε λαχανικα δεν του πολυαρεσαν αλλα τι να κανουμε πρεπει να τα φαει...

Κατερινα μου,πως εισαι???Ο μπεμπης σου κοιμηθηκε το βραδυ???

Ο μικρος πρεπει να ειναι υπναρας εεεε????? Τυχερουλα!

Και ο δικος μου τωρα κοιμαται γι αυτο και μπορω να σερφαρω... Ειμαι καλυτερα. Εχει 2 μερουλες που ξυπναει μια φορα μονο μεσα στη νυχτα, με κλαμα βεβαια και δεν τον θηλαζω για να μαθει και να το κοψει το νυχτερινο γαλατακι. Υποφερω που τον ακουω να κλαιει αλλα δεν γινεται αλλιως.... εχω κουραστει παααααααααααρα πολυ με την αυπνια...... Εννοειται οτι για κανενα 2ωρο μενει ξυπνιος αλλα με αγκαλιτσα και λιγο παιχνιδι τον ξαναπαιρνει καποια στιγμη ο υπνος....

Σιγα σιγα θα τα φαει, μην στεναχωριεσαι ;);););)

Αυριο ομως παλι συνεχιζω παμε καλα και γερα ειμαι αισιοδοξη!!!

Πηρα και την κρεπιερα μικρη ειναι βεβαια αλλα δεν πειραζει κανει τις κρεπες σε μεγεθος μικρο πιατακι οχι τις πολυ μεγαλες αλλα μπορει ναναι και καλυτερα τι λετε αλλωστε μπορω να κανω 2 αν θελω,μολις τις κανω θα σας πω!!!

Ετσι γλυκια μου σε θελω, αισιοδοξη και να βλεπεις το μελλον με χαμογελο. Ολα θα γινουν, απλα θελουν τον χρονο τους :):):):) .

Δοκιμασε την κρεπιερα και πες μας αν αξιζει να την αγορασουμε!!! Με γεια και καλες μαγειρικες!!!!

Σας φιλω γλυκα και τις 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποσο εκτιμω το φαγητο του μικρου που δεν του αρεσε!!!Θα το εκτιμησει οταν μεγαλωσει!

Κοριτσια τι γινεται με αυτο το παρκινκγ στη Μυτιληνη αν δεν κατεβω χαραματα πουθενα παρκινγκ :(:(:( .Θα κανω κρεπες και θα σας πω ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποσο εκτιμω το φαγητο του μικρου που δεν του αρεσε!!!Θα το εκτιμησει οταν μεγαλωσει!

Κοριτσια τι γινεται με αυτο το παρκινκγ στη Μυτιληνη αν δεν κατεβω χαραματα πουθενα παρκινγκ :(:(:( .Θα κανω κρεπες και θα σας πω ... :D

Νατασουλα μου δραμα το παρκαρισμα. Για να καταλαβεις εμεις κατεβαινουμε πολλες φορες με ταξι και το καροτσι μεσα, κανουμε τα ψωνια μας και γυρναμε παλι με ταξι!!!!!

ΠΕριμενω εντυπωσεις για τις κρεπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια :D

Λεει η κρεπειρα ανετα καλυτερα τελικα που δεν ειναι πολυ μεγαλες οι κρεπες,ευκολο μπαμ μπαμ κρεπουλα!!!

Για αυτο το μηνα αρκετο ειναι αλλαξα και τα λαδια στο αμαξι μου τωρα 90 ευρω πωπω ολα εχουν γινει κοριτσια δυσβασταχτα!!

Τουλαχιστον να βρω μια δουλειτσα εχω πιασει πολυ κοσμο ειναι η αληθεια αντε να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ? ΠΕΣΤΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ, ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ....

ΦΙΛΑΚΙΑ :):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις τωρα μπηκα...Τι κανετε που ειστε?βγηκατε τελικα?Επρεπε να το κλεισουμε 1-2 μερες πριν για να το δω σιγουρα :( Δεν πειραζει αρκει να περασατε καλα :D .Εγω σηκωθηκα αργα γιατι ημουν κουρασμενη απο εχτες και ξεκινησα γενικη καθαριοτητα τελειωσα πριν λιγο...Εκανα και φασολαδα...Εκανα και τοπικα τυροπιτακια(εσεις χασατε :lol::lol::lol: ) θα κανω και κρεπεςΑν δεν βγηκατε τελικα να κανονισουμε μια μερα αλλα να το πουμε πιο πριν 1-2 μερες για να το δω σιγουρα γιατι ολο και κατι κανω αυτες τις μερες :lol:

Καλο τριημερο περιμενω νεα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Εχω μερες να μπω λογο ελλειψης χρόνου κ σήματος.

Για το νοσοκομειο κ τους γιατρους εδω εχω κ εγω την ιδια γνωμη.Πρεπει να παρακαλας να εχεις καλη εγκυμοσυνη κ καλη γεννα κ να κανεις το σταυρό σου να μην παρουσιαστει πρόβλημα.Η αληθεια ειναι οτι στα δυσκολα κ εκτακτα περιστατικα δεν μπορουν να τα βγάλουν περα.

Θυμάμαι την επόμενη μερα που γέννησα,τη νυχτα φερανε μια κοπέλα εγκυος λιγων μηνων με δυσπνοια.Τη πηγανε κατευθειαν μεσα για εξεταση,οι δικοι της απ εξω να εχουν τρελλαθει απο την αγωνια...σε καποια φαση ακουω την Επανωζιδου(αυτη ειχε εφημερια) να φωναζει νευριασμενη:"....δε με νοιαζει τιποτα...να φωναξετε το Προβετζα.....δικη του ασθενης ειναι..."!!!!!Η κοπελα δυστυχως πέθανε :(

Δε ξερω λεπτομερειες για το τι ακριβως συνεβη γιατι εμαθα πολυ αργοτερα οτι τελικα εκεινη η κοπελα δεν τα καταφερε.Θυμαμαι την επομενη το πρωι ρωτησα τη νοσηλευτρια τι εγινε τη νυχτα κ τσιριζε η γιατρος κ μου απαντησε"Τι να κανουν κ οι γυναικολογοι?Οτι περαστατικο ερχεται στο νοσοκομειο κ ειναι γυναικα τη φερνουν στο μαιευτηκο!Ε δε γινονται αυτα τα πραγματα!"

Το σιγουρο ειναι οτι η κοπελα εφυγε αδικα κ σιγουρα απο μαλακια γιατρων.Ξερω οτι ο συζηγος της εκανε μηνυση κ οτι το θεμα το εδειξε η Τατιάνα.

Ξερω πολλα περιστατικα πάντως ακομα κ μεσα στο χωριο,αλλα σοβαροτερα κ αλλα λιγοτερο σοβαρα.Πιστευω οτι πρέπει να γινονται κ μηνυσεις κ καταγγελειες γιατι αλλιως θα πάρουν πολυ κοσμο στο λαιμό τους.Οπως κ για τα φακελάκια που κάποιοι απαιτουν.

Εγω παντως αν καταλαβαινα οτι κατι δε παει καλα στην εγκυμοσυνη σιγουρα θα "την εκανα".Ουτως η αλλως πηγαινα κ απ εξω κ μου εριχνε μια ματια η Ηλιαδου(γυναικολογος του ΤΕΒΕ,παρα πολυ καλη)Σε 10 μερες θα κανω την αυχενικη διαφανεια κ η Δαλακλη με εστειλε στον Χατζηλια,ειναι λεει κορυφη, για να δουμε...!Β επιπεδου παντως θα παω Αθηνα όπως κ τη πρωτη φορα.

Αλλα ας αλλαξουμε θεμα.....αρκετα με τα δυσαρεστα.

Πως τα περασατε σημερα?Εμεις δεν βγηκαμε εξω παντως,ειχε αρκετο κρυο για να βγάλω τον Αναστάση.Ειχε καρναβάλι η Μυτιληνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! :D

Σας γραφω βιαστικα γιατι φευγω και αυριο με το καλο θα τα πουμε...Εδω πανω ομιχλη :shock::shock::shock: Λετε να χιονισει αυριο που λενε αραγε?Εχτες δεν βγηκα παλι αργα γυρισα για αυτο,αλλα ακουσα οτι ειχε κοσμο εξω :?:?

Πηνελοπη συμφωνω απολυτα με οσα ειπες και τα εχω πει και εγω εδω μονο για ευκολα αργησα να μαθω αλλα τωρα εμαθα...

Καλη Σαρακοστη Κοριτσακια

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Καλη Σαρακοστη!!!!!!Τι κανετε???Θα βγειτε σημερα???Τελικα χθες βρεθηκαμε με την Κατερινα,τους συζυγους και τα μωρακια μας.Ωραια ηταν.Αντε να βρεθουμε και οι υπολοιπες καποια στιγμη.Εμεις θα βγουμε σημερα με φιλους αλλα το μωρο μαλλον θα το αφησω στη μαμα μου διοτι εχει κρυο.

Πηνελοπη με το καλο το μωρακι σου.Ολα θα πανε καλα.Κανε το σταυρο σου στην Παναγια και μη φοβασαι τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως αν καταλαβαινα οτι κατι δε παει καλα στην εγκυμοσυνη σιγουρα θα "την εκανα".Ουτως η αλλως πηγαινα κ απ εξω κ μου εριχνε μια ματια η Ηλιαδου(γυναικολογος του ΤΕΒΕ,παρα πολυ καλη)Σε 10 μερες θα κανω την αυχενικη διαφανεια κ η Δαλακλη με εστειλε στον Χατζηλια,ειναι λεει κορυφη, για να δουμε...!Β επιπεδου παντως θα παω Αθηνα όπως κ τη πρωτη φορα.

Αλλα ας αλλαξουμε θεμα.....αρκετα με τα δυσαρεστα.

Πως τα περασατε σημερα?Εμεις δεν βγηκαμε εξω παντως,ειχε αρκετο κρυο για να βγάλω τον Αναστάση.Ειχε καρναβάλι η Μυτιληνη?

Γεια σου γλυκουλα μου.

Μας ελειψες!!!!

Ο θεος να μας φυλαει δηλαδη!!!!!!

Καλη η Ηλιαδου ε??? Και εγω για τον Χατζηλια ακουσα καλα λογια...πρεπει να κανω καποια στιγμη τεστ ΠΑΠ και μαλλον σ' αυτον θα παω. Αν πας πες μας εντυπωσεις.

Εσυ να εχεις πιστη στην Παναγια που βοηθαει ολες τις μανουλες και μη φοβασαι. Ολα θα ειναι καλα. :):):):):)

Εμεις βγηκαμε το Σαββατο στη Μυτιληνη, πηγαμε για καφεδακι με τον πριγκηπακο μου ντυμενο και περασαμε πολυ ωραια. Ολος ο κοσμος τον χαζευε και αυτος στεκονταν ολο καμαρι!!!!

Την Κυριακη πηγαμε στην Ευρειακη και συναντηθηκαμε με την Ελενα (ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ) και περασαμε μια χαρα!!!! Ελπιζουμε να το επαναλαβουμε.

Σημερα δεν ξερουμε ακομη. Ο μικρος κοιμαται...... εχει και πολυ αερα σημερα εδω....Ειδωμεν.

Λετε να χιονισει αυριο που λενε αραγε?

Γεια σου Νατασουλα. Δεν ξερω για εκει στη Βέροια παντως σημερα χιονιζει!!!!!

Καλα να περασεις. Περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου.

Αντε να βρεθουμε και οι υπολοιπες καποια στιγμη.Εμεις θα βγουμε σημερα με φιλους αλλα το μωρο μαλλον θα το αφησω στη μαμα μου διοτι εχει κρυο.

Θα ηταν πολυ ωραια να βρισκομασταν καποια στιγμη ολες μαζι......

ΚΑλα να περασετε Ελενα. Φιλακια στον Ορεστακο τον κουκλο!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σο Κατερινα μου. Οι αντρες μου κοιμουνται στο διπλο κρεβατι και εγω χαλαρωνω.Εχει φοβερο κρυο αυτες τις μερες.Αντε να ανοιξει ο καιρος πια.Χθες το απογευμα κατεβηκα στη Μυτιληνη και βρεθηκα με τις φιλες μου στο σπιτι της μιας που ειχε τα γενεθλια της.Ωραια περασαμε.το ειχα αναγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε? Πως τα πατε με το κρυο κ τον αερα?

Εμας εδω μας πηρε κ μας σηκωσε αλλα απο χιονι δυστυχως τιποτα :( ουτε για δειγμα!!

Να βλέπεις την Αθηνα χιονισμενη κ εμεις εδω στα ορεινα τιποτα?

Τη Κ.Δευτερα πηγαμε μια βολτα για φαγητο εδω κοντα στην Αποθηκα.Δεν ειχε κ τοσο ασχημο καιρο όπως λέγανε.Τη τριτη πάντως δεν το κουνησαμε απο το σπιτι,ουτε σημερα το πρωι πήγα στο μαγαζι(εχω ενα μικρο κομμωτηριο).

Οι αντρες μου κοιμουνται στο διπλο κρεβατι και εγω χαλαρωνω

Έλενα θα σε συμβουλεψω κατι γιατι την πάτησα.Το ιδιο ακριβως εκανε κ ο δικος μου αντρας με τον Ανασταση απο τοτε που ηταν μωρο.Τον επερνε το μεσημερι κ κοιμοτανε μαζι στο διπλο κρεβατι..και ακομα το ιδιο κανει.Το αποτέλεσμα?Ο μικρος κοιμαται μονο στο δικο μας κρεβατι κ πάντα με παρεα.Αν τον αφησω να κοιμηθει για μεσημερι μονο του στο διπλο θα κοιμηθει καμια ωρα,οταν ομως κοιμηθω εγω ή ο μπαμπας μαζι του μπορει να κοιμαται κ 3 ωρες σερι!!!Το βραδυ τον πηγαινω κοιμησμενο στο δωματιο του αλλα το πρωι που θα ξυπνησει(7-7.30) θα πρέπει παλι να χωθει αναμεσα μας για να κοιμηθουμε καμια ωριτσα παραπάνω.Γι αυτο σε συμβουλευω να μην τον πολυπαιρνει γιατι σε λίγο θα βγεις εσυ απο το κρεβατι σου.Εγω πλεον δε κοιμαμαι μεσημερι στο κρεβατι μου,λογω της εγκυμοσυνης τωρα φοβαμαι μη με κλωτσησει καταλαθος ο μικρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πηνελοπη μου.Να μην το ματιασω ειναι καλοβολο το μωρακι μου,Και μονο του να τον αφησει ο μπαμπας του στο διπλο κρεβατι κοιμαται χωρις κανενα προβλημα.Κια τα βραδυα κοιμαται στο κρεβατακι του,ουτε κλαιει,ουτε τιποτα.Μακαρι να συνεχισει ετσι το γλυκουλη μου.Σε ευχαριστω παντως για τη συμβουλη κοριτσακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια :D

Εγραψα χτες και με πεταξε..... :(

Βλεπω καλα ειστε και χαιρομαι πολυ!!!!

Πηνελοπη μου θα σου πω κατι πολυ φιλικα αλλα ςιμαι απολυτως σιγουρη μην εμπιστευεσαι καθολου τι λεει η Δαλακλη και κυριως μην κανεις υπερηχο σε αυτη....Δεν ξερει να βλεπει υπερηχους και δεν ειναι τυχαιο που τους αποφευγει....Συμφωνω απολυτα με οτι ειπες οτι ολοι τους ειναι για ευκολα μονο και δεν ψαχνουν λεπτομερειες.Σας το λεω συνεχως κοριτσια και γινομαι κουραστικη μηπως και γλυτωσω εστω μια κοπελα γιατι και εγω αν ηξερα που εμπλεκα θα πηγαινα Αθηνα..

Κατα τα αλλα κοριτσακια εμαθα οτι στην πετρα κανουν γυμναστικη αερομπικ και πιλατες!!!Καλα δεν ειναι και διπλα αλλα για 3 φορες την εβδομαδα οτι πρεπει ειναι θα παω σιγουρα....Επισης προσπαθω να σας κανω αιτημα φιλιας αλλα δεν τα καταφερνω γι αυτο καντε μου εσεις αν θελετε να το δεχτω...Και επισης αν θελετε ανταλλασουμε και τηλεφωνα σε πμ φιλακια πολλα περιμενω νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νατασσα μου.Δυστυχως ουτε εγω ξερω να κανω αιτημα για να γινουμε φιλες :(:(:( Οταν μπει η Κατερινα θα μας πει,εκεινη ξερει.Να πηγαινεις στην Πετρα να κανεις τη γυμναστικη σου.

Οντως το θεμα με τους γιατρους ειναι ανεξαντλητο οποτε η Παναγιτσα να φυλαει ολες τις εγκυουλες και τα μωρακια.

Τελικα πηγαινουμε μια χαρα με τα λαχανικα.τα τρωει χωρις κανενα προβλημα.Απο αυριο ξεκιναμε κοτοπουλο.Θα σου στειλω Νατασσα με πμ το κινητο μου,στειλε μου και εσυ το δικο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Σημερα εχει ηλιο πολυ.....Πηγα στην τραπεζα πρωι πρωι στο Μολυβο και τωρα θα κανω μακαροναδα με κιμα η παστιτσιο το σκεφτομαι :-?

Εσεις τι μου κανετε?Ελενα καταφερα τελικα σου εκανα αιτηση φιλιας μενει να το εγκρινεις :D Μπορω να το κανω μονο εαν μου στειλει καποιος πμ αλλιως δεν μπορω... :( Anyway τα καταφερα!!!!

Κοριτσια πως σας φαινεται ο κοσμος εδω στο νησι? :D:D Εγω βρισκω αρκετες διαφορες με τον κοσμο στη Σαλονικη...

Παω να φτιαξω το φαγακι μου και τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου.

Αυτες τις μερες ηταν δυσκολο να επικοινωνησω μαζι σας γιατι ο υπολογιστης ειχε προβλημα και τον καναμε φορματ. Εμπαινα απο το λαπτοπ αλλα η συνδεση ειχε και αυτη προβλημα και ετσι δυσκολευομουνα.... Τωρα ολα οκ.

Κατα τα αλλα κοριτσακια εμαθα οτι στην πετρα κανουν γυμναστικη αερομπικ και πιλατες!!!Καλα δεν ειναι και διπλα αλλα για 3 φορες την εβδομαδα οτι πρεπει ειναι θα παω σιγουρα....Επισης προσπαθω να σας κανω αιτημα φιλιας αλλα δεν τα καταφερνω γι αυτο καντε μου εσεις αν θελετε να το δεχτω...Και επισης αν θελετε ανταλλασουμε και τηλεφωνα σε πμ φιλακια πολλα περιμενω νεα σας

Μπραβο Νατασουλα. Το πηρες ζεστα βλεπω!!!!! Αντε καλη αρχη σου ευχομαι ολοψυχα και γρηγορα να δεις αποτελεσματα.

Σου στελνω με πμ το μυνημα και "να γινουμε φιλες" θελω και εγω!!! Προσπαθησα αλλα οταν σε βρισκω δεν εχει διπλα το κουμπακι για προσθηκη φιλου, δεν ξερω γιατι...... θα το βρουμε ομως!

Τελικα πηγαινουμε μια χαρα με τα λαχανικα.τα τρωει χωρις κανενα προβλημα.Απο αυριο ξεκιναμε κοτοπουλο.Θα σου στειλω Νατασσα με πμ το κινητο μου,στειλε μου και εσυ το δικο σου...

Ειναι καλοβολο παιδακι ο Ορεστης. Μπραβο το παλικαρακι μας. Ετσι να συνεχισει να μην κουραζει την μανουλα...... Σου στελνω πμ με το email και περιμενω τις φωτογραφιες!!!

Κοριτσια πως σας φαινεται ο κοσμος εδω στο νησι? :D:D Εγω βρισκω αρκετες διαφορες με τον κοσμο στη Σαλονικη...

Εγω τα περιμενα δυσκολοτερα τα πραγματα... ειναι αρκετα φιλοξενοι οι Μυτιληνιοι, δεν εχουμε παραπονο. Οσους γνωρισαμε μας αγκαλιασαν και μας βοηθησαν οποτε τους χρειαστηκαμε.

Αλλωστε για εμας...Οπου γης και πατρις οποτε θα ειμαστε πολιτες του κοσμου σε αυτη τη ζωη!!!!!

Κοριτσακια μου ετσι που ανοιξε ο καιρος τι λετε να βρεθουμε ολοι μαζι αυριο?????? Αποφασιστε και το συζηταμε. Εμεις ειμαστε μεσα!!!!!! Οπου θελετε.

Φιλακια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Νατασσα μου.Θα βρεθουμε οταν μπορεσεις και εσυ.θα περιμενουμε απο σενα να το οργανωσεις :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑτασα δεν πειραζει. Οποτε μπορεσεις περιμενουμε προσκληση!!!

Εσεις Ελενα μπορειτε? Οτι ωρα μπορειτε πεστε, εσεις ειστε μικροτεροι και εχετε περισσοτερες αναγκες..... Εμεις ειμαστε ελευθεροι!!!

Περιμενω τις φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη Κατερινα που σου αργησα τις φωτος αλλα ξυπνησε το μωρο και επρεπε να το κανω μπανιο και να το ταισω κρεμα.Τελικα παντως τις εστειλα,αυτο μετραει.Αυριο το απογευμα θα ερθει ενα φιλικο ζευγαρι για επισκεψη.Η κοπελα ειναι φιλολογος και καθε μερα εχει ιδιαιτερα τα απογευματα εκτος Κυριακης.Οποτε για αυριο δυσκολο.Αν παντως συμβει κατι και μου το ακυρωσουν θα σε ενημερωσω αλλιως το αλλο ΣΚ...Φιλακια στον κουκλο σου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...