Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

ΣΙΔΕΡΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΑΡΗ ΒΙΚΗ ΤΗ ΠΑΝΣΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΙΑΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω τρομαξα να ξεκολησω τον η/υ ουρα τα φορτηγα τωρα χαλαρωσαν τα πραγματα....

Κολαει τοσο πολυ...

Α εγω φαγητα δεν πεταω στα μουτρα κατι αλλο μπορει :lol::lol::lol:

Καλο σιδερωμα .....εγω εδω ειμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μολις εφαγα ενα σαντουιτσακι με κοτοπουλο κατσε καλα....

Μπορει να μην μου το εφερε ο αντρα μου αλλα τοσους εχω εδω που πηγαινοερχονται ;)

Σημερα θα τελειωσουν νωρις απο οτι φαινεται δεν εχει πολυ κινηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΑ...

ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΡΕ ΓΜΤ...ΜΑΛΩΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΕ :twisted: ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΩ :lol::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΩ... :(:(:(:(:(:( ΧΑΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου ολες εχουμε φωναξει ρε καποια στιγμη πολλες φορες ενω δεν το θελουμε δεν ελεγχετε κιολας...κοιμηθηκε??

βασω τριημερο καθεσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να παρηγορηθεις και εγω του φωναζω τι να κανω δεν γινεται αλλιως

ειναι παρα πολυ ζωηρος και οταν δεν με καταλαβαινει οταν τον παιρνω με το

μαλακο τον ΦΩΝΑΖΩ τι να κανουμε δεν γινεται αλλιως αν τους κανουμε ολα τα

χατηρια καηκαμεεεεε....

Ναι 3μερο Δευτερα εχω το ρεπο μου γιατι το Σαββατο δουλευα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ :lol::lol::lol::lol: ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ;;ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑ 26 -27 ΛΕΕΙ ΓΙΑ 25 Κ 28... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ :ympray::ympray::ympray::ympray:

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ;;ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ...ΜΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ...ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΣΤΗΣ 1,30 ΣΤΗΣ 3 ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΙΝΑ ΠΥΡΑΥΛΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 2,30 ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΩ 2 ΛΕΠΤΑ...ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΕΙΡΘΕ ΝΑ ΔΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ...ΜΕΤΑ ΤΣΙΡΙΖΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ...ΕΛΕΟΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Η ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΡΕ ΓΜΤ...ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΚΙΑ ΜΑΜΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ακουσα αλλα νομιζω συνηθως τις κανουν καθημερινες δεν περνω κ ορκο θα εχω το νου μου

α μαρη που εισαι κακια μην λες χαζα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΑΤΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΑΣΩ ΘΑ ΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗ;;;;ΑΧ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ...

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι απο Θεσ/νικη για την ακριβεια απο ενα χωρο μιση ωρα εξω απο την πολη

λεω να παω εχω μια φιλη που εχω να την δω αρκετους μηνες και ξεσκασω λιγακι

δεν την παλευω με τιποτα πρεπει να παω.....

Εγω την εχω διπλα μου και δεν παω σχεδον καθολου γιναμε μανες και δεν εχουμε χρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι το αγορι μου :lol::lol::lol::lol::lol: ζωγραφιζει τωραααααααα εδω διπλα ξαπλωμενος...

ο νικος στη μια ακρη κοιματε ο χαρης στη μεση ζωγραφιζει κ εγω στην ακρη σας μιλαωωωωωωωωω :lol::lol::lol:

καλα θα κανεις βασω να αλλαξεις λιγο παραστασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποναω ακομααααα κ βαριεμε ακομα επισης!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οταν του δινω μπογιες να ζωγραφισει βαφει τους τοιχους :o:o:o

Δεν σας ειπα ακομα φοραμε πανα και ειπα να αρχισω πλεον εντατικα να την κοψουμε

δεν παει αλλο και δεν θελω να περιμενω μεχρι το καλοκαιρι το Σεπτεμβριο θα κλεισει

τα 3 και ακομα πανες θα φοραμε?και επειδη αγχωθηκα ειπα σιγα σιγα να τον αρχισω...

Και εχω και αλλο ενα προβληματακι τρωει τα νυχια του εχουν μεινει μισα τι να κανω για

να σταματησει?

Αν εχετε καμια ιδεα πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΕΡΙΞΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ Κ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ Κ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΒΑΣΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ;;ΓΙΑΤΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ...ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ...

ΡΕ ΒΙΚΗ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ;;;;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...